Kategórie

Nevěsta

Péče o pleť před svatbou: Tyto kroky by si neměla vynechat.

Každá z nás chce kráčet uličkou šťastná, v nádherných šatech, dokonale nastajlovaná a v neposlední řadě s vizáží, která vydrží až do rána a okouzlí ženicha a každého hosta. Ale jak toho dosáhnout? Co dělat, pokud patříte k "šťastlivcům", kterým se na tváři objeví akné již při prvním náznaku stresu? Nebo vás čeká svatba...

Zahalená ramena na svatbě - módní trend pro tento rok tě okouzlí!

Pláště, bolerka, bundičky. Možností na zahalení ramen je mnoho a návháři se už doslova předbíhají v tom, kdo přinese originálnější kousek. Pokud plánujete podzimní nebo zimní svatbu a hledáte způsob, jakým si zahalíte ramena a zajistíte teplo a pohodlí během obřadu a hostiny, jste na správném místě.

Nevěsty s tetováním - IN nebo OUT?

Svatební den nebo den D je jedním z nejočekávanějších dnů ženy. Proto ho chce mít každá opravdu dokonalý. Není snad nic krásnějšího než pohled na nevěstu v pohádkových svatebních šatech, s krásným závojem a vkusnou kyticí v ruce. A pokud si myslíte, že tetování na zádech nebo na ruce neladí s takovou romantickou předst...

Co symbolizuje podvazkový pás na nevěstě a jaké zvyky se k němu vážou?

Podvazkový pás jako doplněk nevěsty patří k nejstarším svatebním zvykům. Pro některé nevěsty jsou tradice, které se k tomuto kousku oblečení vážou, podstatné a chtějí je zařadit i ve svůj svatební den, pro jiné je to nepodstatný symbol a najdou se i nevěsty, které o tomto svatebním zvyku mnoho nevědí.

Kolekce svatebních šatů Anne Barge 2020

Kolekce svatebních šatů Anne Barge, inspirovaná vintage couture, je ztělesněním ženského stylu. Svatební šaty v klasickém designu a nadčasových detailech ztělesňují dnešní trendy s nejlepšími tkaninami, ozdobami a výšivkami.

Kolekce svatebních šatů Innocentia inspirovaná Římem

Nádherná kolekce svatebních šatů z dílny svatební značky Innocentia inspirována věčným městem - Římem.

Kolekce svatebních šatů BERTA pro jaro a léto 2020 inspirována Milánem

Miláno je považováno za město módy, proto není divu, že nová svatební kolekce dizajnérskej značky BERTA se inspirovala právě tímto městem. Kolekce svatebních šatů pro jaro / léto 2020 využívá hedvábí, odvážné střihy a kombinaci ručně vyrobených ozdob a výšivek.

Jarní kolekce 2020 svatebních šatů značky Kelly Faetanini má název Marylin!

Marilyn Monroe kdysi řekla, že krása a ženskost jsou nestárnoucí. A právě Marylin se stala inspirací a múzou jarní kolekce 2020 svatební linie Kelly Faetanini.