Kategórie

Nevěsta

Jaký typ nevěsty jste podle vaší oblíbené barvy?

Symbolika barev se využívá v psychologii už desítky let. Každý vnímá určitou barvu trošku jinak, přesto se dají najít obecně patné významy. Preference určitých barev poukazuje na konkrétní povahové rysy. Společně se teď podíváme na jednotlivé barvy, jejich významy a na to, co o vás vaše oblíbená barva prozradí. Najdete...

7 trendů svatebních šatů, které musí vidět každá nevěsta roku 2019!

Svatební sezóna 2019 začíná již zanedlouho a pokud stále nemáte své šaty snů, trochu vám pomůžeme. Svatební salon Vedana vám představuje největší trendy na sezonu 2019!

Jaké výhody v sobě ukrývá nástřikové opálení?

Bílé svatební šaty a bílá nevěsta... Hmmm, to věru není vábná svatební kombinace. Nemusíte být hnědá jako hořká čokoláda, ale trocha opáleného tónu dodá vaší pleti půvab a šmrnc.

Půjčit, koupit nebo dát si ušít svatební šaty?

Jednou ze zcela základních věcí, které má každá nevěsta, jsou svatební šaty. I malé svatby pouze se svědky se neobejdou bez speciálního a výjimečného oděvu nevěsty. Zároveň však mnohdy jde i o nákladnou položku svatebního rozpočtu.

7 případů, kdy byste svůj zásnubní prsten rozhodně neměla nosit

Pokud chcete, aby váš zásnubní prsten zdobil vaši ruku skutečně navždy, měla byste dbát na případy, kdy byste tento drahocenný kousek měla nechat raději doma nebo odložený v krabičce.

10 tipů na vánoční dárek pro nevěstu

Vánoce se nezadržitelně blíží a všichni pomalu začínají nakupovat a shánět vánoční dárky. Pokud máte v rodině nebo mezi přáteli budoucí nevěstu či dokonce nevěsty, nabízíme vám několik tipů na dárky, které je jistě potěší.

Když bolerko není to pravé ořechové. Co si obléci na svatební šaty?

Už jste uvažovala nad tím, zda si budete něco oblékat na svatební šaty? Že ne? No, řekněme si na rovinu, že počasí je strašákem každé nevěsty, a jde o jedinou věc, která se nedá naplánovat podle vašich snů a přání. Co když bude příliš chladno, případně se berete v měsíci, kdy je, případně už není příliš teplo?

10 věcí, na které je třeba myslet při zkoušce šatů v svatebním salonu

Právě jste se zasnoubila, nebo už prstýnek nějaký čas nosíte, a ve svých představách se už přenášíte na místo, kde si společně řeknete své Ano. Kráčíte uličkou v krásných bílých šatech. Jaké jsou? Jednoduché se saténovou sukní a lehkým vrškem na ramínka nebo s nadýchanou tylovou sukní z více vrstev ve stylu princezen s...