Kategórie

Nevěsta

Co symbolizuje podvazkový pás na nevěstě a jaké zvyky se k němu vážou?

Podvazkový pás jako doplněk nevěsty patří k nejstarším svatebním zvykům. Pro některé nevěsty jsou tradice, které se k tomuto kousku oblečení vážou, podstatné a chtějí je zařadit i ve svůj svatební den, pro jiné je to nepodstatný symbol a najdou se i nevěsty, které o tomto svatebním zvyku mnoho nevědí.

Kolekce svatebních šatů Anne Barge 2020

Kolekce svatebních šatů Anne Barge, inspirovaná vintage couture, je ztělesněním ženského stylu. Svatební šaty v klasickém designu a nadčasových detailech ztělesňují dnešní trendy s nejlepšími tkaninami, ozdobami a výšivkami.

Kolekce svatebních šatů Innocentia inspirovaná Římem

Nádherná kolekce svatebních šatů z dílny svatební značky Innocentia inspirována věčným městem - Římem.

Kolekce svatebních šatů BERTA pro jaro a léto 2020 inspirována Milánem

Miláno je považováno za město módy, proto není divu, že nová svatební kolekce dizajnérskej značky BERTA se inspirovala právě tímto městem. Kolekce svatebních šatů pro jaro / léto 2020 využívá hedvábí, odvážné střihy a kombinaci ručně vyrobených ozdob a výšivek.

Jarní kolekce 2020 svatebních šatů značky Kelly Faetanini má název Marylin!

Marilyn Monroe kdysi řekla, že krása a ženskost jsou nestárnoucí. A právě Marylin se stala inspirací a múzou jarní kolekce 2020 svatební linie Kelly Faetanini.

7 případů, kdy byste svůj zásnubní prsten rozhodně neměla nosit

Pokud chcete, aby váš zásnubní prsten zdobil vaši ruku skutečně navždy, měla byste dbát na případy, kdy byste tento drahocenný kousek měla nechat raději doma nebo odložený v krabičce.

4 tipy, jak na svatební účesy pro krátkovlasé nevěsty

Vlasy jsou korunou krásy a určitě chcete tu svou mít ve svatební den krásnou. No, co když máte vlaky kratší? Poradíme vám! V našem článku najdete rady od vynikajících a zkušených vizážistů jako Eliška Pichoňská či Boris Bordács. Podělili se s námi o rady a tipy pro ty z vás, které ještě nevíte, jaký účes vybrat, když ...

6 důvodů, proč jsou krátké svatební šaty lepší než dlouhé

Každá žena chce být ve svůj den krásně učesaná, nalíčená a oblečená. Většina nevěst zvolí dlouhé šaty, ať už princeznovské s širokou nadýchanou sukní, rozevláté vílí nebo elegantně úzké a upnuté. Nejspíš je to proto, že se mohou zdát slavnostnější, tradičnější a tak trochu „nevěstovitější“. Krátké svatební šaty nejsou ...