Kategórie

Nevěsta

10 tipů na vánoční dárek pro nevěstu

Vánoce se nezadržitelně blíží a všichni pomalu začínají nakupovat a shánět vánoční dárky. Pokud máte v rodině nebo mezi přáteli budoucí nevěstu či dokonce nevěsty, nabízíme vám několik tipů na dárky, které je jistě potěší.

Když bolerko není to pravé ořechové. Co si obléci na svatební šaty?

Už jste uvažovala nad tím, zda si budete něco oblékat na svatební šaty? Že ne? No, řekněme si na rovinu, že počasí je strašákem každé nevěsty, a jde o jedinou věc, která se nedá naplánovat podle vašich snů a přání. Co když bude příliš chladno, případně se berete v měsíci, kdy je, případně už není příliš teplo?

10 věcí, na které je třeba myslet při zkoušce šatů v svatebním salonu

Právě jste se zasnoubila, nebo už prstýnek nějaký čas nosíte, a ve svých představách se už přenášíte na místo, kde si společně řeknete své Ano. Kráčíte uličkou v krásných bílých šatech. Jaké jsou? Jednoduché se saténovou sukní a lehkým vrškem na ramínka nebo s nadýchanou tylovou sukní z více vrstev ve stylu princezen s...

Co symbolizuje podvazkový pás na nevěstě a jaké zvyky se k němu vážou?

Podvazkový pás jako doplněk nevěsty patří k nejstarším svatebním zvykům. Pro některé nevěsty jsou tradice, které se k tomuto kousku oblečení vážou, podstatné a chtějí je zařadit i ve svůj svatební den, pro jiné je to nepodstatný symbol a najdou se i nevěsty, které o tomto svatebním zvyku mnoho nevědí.

Jak si vybrat správný odstín svatební rtěnky?

Každá nevěsta touží po tom, aby byla ve svůj svatební den co nejkrásnější. Krásné a svůdně nalíčené rty jsou třešničkou na dortu. Co je třeba vzít v úvahu při výběru odstínu svatební rtěnky?

7 snímků svatební kytice, které musíte mít

Svatební kytice je po svatebních šatech druhou největší dominantou nevěsty, a proto je důležité nejen to, jak bude vypadat, ale i to, jak ji vystavíte na odiv.

9 rad k nezaplacení aneb jak si vybrat krásné a pohodlné svatební lodičky

Víte, jak dopadla Popelka. Kdoví, zda svou lodičku opravdu ztratila, nebo ji ve skutečnosti tlačila a zula si ji… Ať je to už, jak chce, vy nemůžete na své svatbě dopadnout podobně. Nepodceňte výběr správných svatebních lodiček, abyste po půlnoci netoužila po měkkých pantoflích.

Typy svatebních kytic

Růže jako symbol lásky byla v minulosti součástí většiny svatebních kytic. Postupně se začaly používat jiné druhy květin, různé barvy a změnily se i tvary kytic.