Kategórie

Nevěsta

Co symbolizuje podvazkový pás na nevěstě a jaké zvyky se k němu vážou?

Podvazkový pás jako doplněk nevěsty patří k nejstarším svatebním zvykům. Pro některé nevěsty jsou tradice, které se k tomuto kousku oblečení vážou, podstatné a chtějí je zařadit i ve svůj svatební den, pro jiné je to nepodstatný symbol a najdou se i nevěsty, které o tomto svatebním zvyku mnoho nevědí.

Jak si vybrat správný odstín svatební rtěnky?

Každá nevěsta touží po tom, aby byla ve svůj svatební den co nejkrásnější. Krásné a svůdně nalíčené rty jsou třešničkou na dortu. Co je třeba vzít v úvahu při výběru odstínu svatební rtěnky?

7 snímků svatební kytice, které musíte mít

Svatební kytice je po svatebních šatech druhou největší dominantou nevěsty, a proto je důležité nejen to, jak bude vypadat, ale i to, jak ji vystavíte na odiv.

9 rad k nezaplacení aneb jak si vybrat krásné a pohodlné svatební lodičky

Víte, jak dopadla Popelka. Kdoví, zda svou lodičku opravdu ztratila, nebo ji ve skutečnosti tlačila a zula si ji… Ať je to už, jak chce, vy nemůžete na své svatbě dopadnout podobně. Nepodceňte výběr správných svatebních lodiček, abyste po půlnoci netoužila po měkkých pantoflích.

Typy svatebních kytic

Růže jako symbol lásky byla v minulosti součástí většiny svatebních kytic. Postupně se začaly používat jiné druhy květin, různé barvy a změnily se i tvary kytic.

Jak dodat jiskru svatebním šatům?

Obdivujete se v zrcadle ze všech stran, s nadšením hladíte látku svých svatebních šatů, ale pronásleduje vás neodbytná myšlenka – něco tomu chybí. Chyba nemusí být ve výběru šatů. Často stačí jen vhodný doplněk, který z vašich šatů vykouzlí skvost. Jak dodat jiskru svatebním šatům?

11 skvělých tipů, jak si vybrat dokonalé svatební boty

Ve svatební den touží být každá nevěsta dokonale výjimečnou a jedinečnou. Pod tento pocit se nevyhnutelně podepisuje výběr svatebních šatů, doplňků i svatebních bot. Je běžné, a navíc zcela pochopitelné, že budoucí nevěsty věnují svou pozornost především výběru svatebních šatů. A to právem, vždyť jsou přece tou nejdůle...

Jak vybrat svatební spodní prádlo?

I když pod svatební šaty má právo nahlédnout jedině ženich, výběr správného spodního prádla je stejně důležitý jako výběr svatebních šatů či botiček.