Kategórie

Foto, video

10 kroků k nalezení vašeho svatebního fotografa

Na rozdíl od ostatních dodavatelů na svatbě jako jsou DJ, kapela, catering, či výzdoba, je fotograf osoba, jejíž výsledek nemůžete dopředu ochutnat, ani si nijak odzkoušet.

13 tipů k dokonalým svatebním fotografiím

Váš svatební den uteče jako voda, šaty vrátíte do půjčovny nebo prodáte, účes si rozpustíte, make-up umyjete, koláče se snědí a jediné, co po vašem velkém dni zůstane hmatatelné (kromě vaší lásky samozřejmě), jsou fotografie.

6 inspirací pro svatební focení v dešti

Každá nevěsta (i ženich samozřejmě, ale co si budeme nalhávat) touží po tom, aby byl její svatební den dokonalý po všech stránkách. Vyřeší všechny oděvy, výzdobu, občerstvení, objedná ten nejúžasnější prostor a samozřejmě i ty nejlepší profesionály. Je však jedna věc, kterou nevěsta ovlivnit nedokáže, ani kdyby se snaž...

7 důvodů, proč se investice do svatebního fotografa vyplatí

Výběr toho správného fotografa je těžký oříšek pro nejednu nevěstu. Pro začátek si třeba sednout a v klidu promyslet, co vlastně chceme.

5 + 1 otázka pro svatebního fotografa. Nebojte se zeptat!

Je to tady. Konečně jste vybrali fotografa. Pro mnohé z nás je to nejdůležitější položka mezi svatebními dodavateli a vy jste teď, po týdnech a možná měsících, narazili na toho pravého (nebo tu pravou).

Jak zpestřit svatební hostinu? Vsaďte na fotokoutek!

Mnohé trendy ze světa v oblasti svateb se pomalu stávají stálicemi i na těch v našich končinách. Jedním ze zajímavých prvků, který bývá stále oblíbenější, je i fotokoutek.

Svatební plánovač (68): 6 tipů, jak se uvolnit při svatebním focení

Když se před fotoaparátem cítíte nejistě, svatební focení pro vás může být velmi náročné. Pokud však chcete mít opravdu pěkné fotky, budete se muset trochu předvádět. Zde je několik tipů, jak to zvládnout, pokud focení nemáte rádi.

Úplně nejvíc nejlepší tipy na svatební focení pro ještě hezčí fotky (a video taky)

Focení je zábava, nebojte se ho. Vždyť je to jedna z nejodpočinkovějších věcí na svatbě! Možná to totiž od rána bude poprvé, kdy máte klid sami pro sebe a můžete si trochu popovídat, odpočinout si a vstřebat všechny emoce. Neberte to jako další stres, ale spíš jako lehkou procházku po venku.