Kategórie

Naše nevěsty

Nevěsta Veronika: "Vše zařizoval a vybíral manžel, já jen dávala souhlas."

Dívky, ženy, muži, kdokoliv! Zastavte se na chvíli a přečtěte si řádky, které Veronika napsala o její svatbě s Lukášem. Dám klíďo píďo ruku do ohně za to, že na vás dýchne neuvěřitelná pohoda a uvolněnost. Uvidíte, že opravdu stojí za to udělat si svatbu podle sebe. Tohle je rozhodně jedna z mých nejoblíbenějších svate...

Nevěsta Mirka: "Jsem knihovnice, proto obřad ve studovně knihovny byl jasnou volbou."

Asi nejlepší možností, jak si vybrat místo pro svatební obřad je zvolit si takové, které pro vás něco znamená. Knihovnice Mirka se během studia a praxe cítila ve studovně Středočeské vědecké knihovny v Kladně vždycky příjemně. No a letos v únoru se tam i provdala :-).

Nevěsta Lenka: "Myslím, že slaný bar hodně hostů ocenilo a v závěru svatby ze slaného baru moc nezbylo :-)."

Růžové svatební šaty, slaný bar, tetovací koutek, slackline... Uf, ani vyjmenovat to všechno nemůžu! Svatba Lenky a Kamila byla opravdu záživná. Pojďte si to přečíst.

Nevěsta Vlaďka: "Máme moc rádi hory, proto jsme celý náš den sladili s přírodou."

Vlaďuš a Rostík na sebe prozradili, že mají rádi víno, srandu a cestování. Dle téhle první věty mi hned bylo jasné, že se jejich svatba určitě nesla v pohodovém duchu. Oba dva vyrostli v Beskydech a proto se rozhodli slíbit si věrnost právě tam. To vše a mnohem více se dočtete v následujícím rozhovoru.

Nevěsta Sandra: "Našim úkolem bylo jen si užívat náš den D a za to jsme opravdu moc vděční."

Do roka a do dne. Tuto nepsanou tradici Sandra s Honzou dodrželi na jedničku. Zásnuby se uskutečnily 19. května 2017 a o rok později se 19. květen stal jejich dnem svatebním. A povím vám, byla to krásná svatba :-).

Nevěsta Veronika: "To, že na naší svatbě nebudou přítomny žádné děti, nebylo lehké rozhodnutí."

Znáte to. Občas si zezačátku o druhém člověku myslíte, že je to ten největší trouba a nakonec z něj vyleze sypmaťák nebo dokonce láska vašeho života. Takhle nějak se začal odvíjet i vztah Verči a Martina v prostorách právnické fakulty. A co bylo dál?

Nevěsta Romana: "Vdávala jsem se v šatech, které ještě nebyly hotové."

Tihle dva měli o svém svatebním outfitu jasno už dávno před svatbou. Romana toužila po červených šatech již od patnácti, Štěpán měl zase spadeno na světlý oblek. Právě svatební šaty způsobily mnohým v den svatby stresové chvilky jelikož 45 minut do obřadu nebyly stále hotové. Vše ale dobře dopadlo a tenhle pár spojil s...

Nevěsta Jana: "Náš příběh se začal vyprávět 16.9.2013 kolem 6 hodiny ráno na vlakovém nádraží v Chebu a pokračuje dodnes."

Dneska tu pro vás nemám klasický rozhovor, ale příběh o tom, jak se Jana s Lukášem poznali, zamilovali a vzali. I když byla jejich svatba v prosinci, tak díky úžasné výzdobě člověk cítí útulnost, teplo a pohodu. Udělejte si trochu času a přečtěte si článek nasycený milými detaily.