Kategórie

Naše nevěsty

Originální svatba Nely a Radima s holografickými prvky

Holografické prvky. Tak to jsme tu ještě neměli! A pokud vás zajímá to originální místo, kde si Nela s Radimem řekli své ano, tak se jedná o prostory Oblastní galerie Liberec. Krása, že? :)

Jihočeská přírodní svatba dvou dobrodruhů

Jihočeská svatba dobrodruhů Venduly a Adama byla jednoduchá a právě proto romantická a krásná. Přečtěte si i jejich dobrodružný příběh randění, který začal cestou kolem světa a skončil svatbou.

Tmavě modrá svatba: Výzdoba Denisy a Honzy doplněná odstíny lila a zlaté tě uchvátí

Juta, lýko, mech a další přírodniny se staly jakýmsi evergreenem českých svateb. Krása to sice je, ale nevěsta Dana a její vyvolený Honza nechtěli být jedni z mnoha, kteří budou ladit svatbu do přírodního stylu, a tak se rozhodli pro svůj vlastní styl v paletě tmavě modré, lila a zlaté.

Netradiční svatba ve stylu Harryho Pottera a Doctora Who

Netradiční svatba ve stylu Harryho Pottera a Doctora Who nevěsty (@krtys) je pro všechny fajnšmekry, kteří si libují v netradičních svatbách stejně jako já. V závěru článku je otisknut příspěvek od Rity Holoubkové – redaktorky Denního věštce ze samotného Harryho Pottera. Tahle svatba byla doslova a do písmene kouzelná....

Romantická svatba na zámku Sychrov

Ty svatby na zámku prostě stále mají něco do sebe a neříkejte mi, že ne! Evinou (@evicka089) a Pájovou volbou se stal novogotický zámek Sychrov. Následné focení na Ještědu bylo pro tento liberecký pár prostě nutností.

Krásná letní svatba na Sv. Kopečku u Olomouce

Nevěsta Kristína (@kristinica) se pro vás rozpovídala o svatbě s jejím milým Pavlem. A byla to svatba vskutku veselá, ale bylo na ní i pořádné horko!

Zimní svatba v továrně v zlaté a vínové barvě

Originální svatba Petry a Matouše v továrně vám vyrazí dech. Nevěsta ji připravovala na dálku z Islandu a většinu věcí si sama vyrobila. Prozradila nám všechny detaily z příprav a byla štědrá i na rady a tipy pro budoucí nevěsty.

Boho svatba fotografky na loveckém zámečku na Trubiskách

Trubiska – toť místo, kam vás dnes tímto rozhovorem s nevěstou Teri společně přeneseme. Úžasné prostory, nápaditá výzdoba, uvolněná atmosféra a nevěsta v klobouku už je jen třešničkou na dortu.