Kategórie

Naše nevěsty

Nevěsta Lenka: "Každý mi říkal, ať počítám, že se něco nepovede a já s tím opravdu počítala, ale ono nic! Všechno bylo perfektní."

Zdravím vás v Novém roce, milé čtenářky našich rozhovorů. Ačkoliv na internetu můžeme vidět spoustu krásných svatebních editoriálů, svatby, které můžete vidět na Beremese, jsou však mnohem lepší a to proto, že jsou reálné. Každý detail je promyšlený a vše je dělané od srdce. A nad to není. Jednou takovou svatbou je i...

Nevěsta Daniela: "Družbové ženicha si připravili překvapení a zahráli nám skvělé divadelní představení o nás."

Album ze svatby Daniely a Martina vyvolal velikou vlnu palců nahoru. Bodejť by ne! Tenhle pár, který se báječně doplňuje, se rozhodl pro jednoduchou a nepřeplácanou svatbu. Co se ale týče zábavy, tak ta byla rozhodně pestrá! Já teda nevím jak vy, ale já bych se rozhodně bavila na svatbě, kde bych se mohla celý den koch...

Nevesta Martina: "Pro děti jsme objednali skákací hrad a byl to jeden z nejlepších nápadů, děcka se vyblbly a rodiče o nich v podstatě nevěděli."

Martina s Michalem se ve svůj svatební den chtěli hlavně nechat zvěčnit na místě svého prvního rande. Michal tam při společném pivečku řekl, že si Martinu jednou vezme. BUM! A o 11 měsíců později se spustil jejich svatební maraton. A na konci byla krásná, možná by se dalo říct i pivní svatba plná emocí, smíchu i slzi...

Nevěsta Denisa: "Nechtěla jsem být utajená nevěsta a část dne prosedět sama na pokoji, zatím co se ostatní baví."

Ačkoliv už se o slovo hlásí paní Zima, my se ještě vrátíme do slunečného svatebního dne Denisy a Míry. Jejich svatba se odehrála v romantických kulisách zříceniny Zvířetice, kde si v podvečer slíbili svou lásku do konce života během unitářského obřadu. A pokud stejně jako já nemáte tušení, o jaký druh obřadu se jedná, ...

Nevěsta Zuzana: "Keňa nás provázela celý den, od hostů, přes faráře, až po naše novomanželské popůlnoční šaty ušité na míru v Keni."

Jedna moje známá tvrdí, že každý z nás má svojí pravou lásku a ta může být kdekoliv na světě. Zuzana tu svou našla až v Keni. O tom, jak k sobě s Enosem našli cestu a spojily své dva rozdílné světy, si můžete přečíst v tomto článku.

Nevěsta Martina: " Je to naše svatba a kopírovat nebo použít už cokoliv dříve udělané se nám nezdálo příliš autentické."

Všechny originality ze svatby Martiny a Tomáše sem snad ani nedokážu vypsat. Ale něco málo vám v úvodu poodhalím- nevěsta ve zlatých šatech, tanec místo prvního novomanželského polibku, hostina v divadle, vietnamské jídlo, mexická kapela... Prostě svatba, kterou si snoubenci ušili sami sobě na míru. Nechte se inspirova...

Nevěsta Verča: "Prošli jsme obrovskými změnami a asi konečně dospěli. Svatba je jen začátek."

Verča s Jirkou si padli do oka během návštěvy podzemí. Aniž by se více poznali, domluvili se, že pojedou do Skotska trhat maliny a pak prostopovat Irsko. Všechno zrealizovali a... Rozešli se. Nicméně! Všechno dobře dopadlo a loni v září uspořádali akční svatbu plnou super aktivit!

Nevěsta Pavla: "Manžel mně čekal cca 5 minut, všichni po něm pokukovali, farář dokonce k němu přišel, jestli jsem si to nerozmyslela."

Pavla by si svého milovaného Dominika vzala i kdyby jí dal "jen" prstýnek z pampelišky. No... Prstýnku z pampelišky se sice nedočkala, ale prstýnku z aloe very ano! :-). O tom, jak se stalo tohle netradiční zasnoubení a jak probíhala jejich červencová svatba v barvě Tiffany blue si dnes můžete přečíst.