Kategórie

Naše nevěsty

Nevěsta Eliška: "Moje svatební šaty byly tak nějak poskládány z toho, co mi vlastní kreativita dovolila."

Dnes se můžete podívat na nádhernou svatbu Elišky a Aleše ve veselých pastelových barvách. Tihle dva se báječně doplňují - Eliška rozvážná a opatrná a Aleš jde do všeho po hlavě. Vždyť taky Elišku požádal o ruku při věšení prádla :-). Z fotek ze svatby je jasný, že tihle dva se spolu v životě rozhodně nudit nebudou.

Nevěsta Veronika: "Naše svatební oděvy vycházely z viktoriánské doby a byly ozvláštněné o ozubená kolečka, svařovací brýle, klíče ..."

Všude samá ozubená kolečka, klíče a krása oděvů z viktoriánské doby! Verča s Honzou nechtěli na svatbě nic strojeného ani žádná klišé a tak všechno vyladili do jim blízkého stylu steampunk. Jen bych hned úvodu ráda upozornila na to, že veškeré šaty, doplňky a výzdoba jsou dílem této neuvěřitelně šikovné nevěsty. Veru, ...

Nevěsta Bára: "Vzhledem k tomu, jak rychle v ten slavný den čas běží, jsme se rozhodli to celé prodloužit na víkend."

Všechny nevěsty mi jistě dají za pravdu, že čas ve svatební den letí neuvěřitelně rychle. To si uvědomili i milovníci hor Bára a Jirka, kteří svou svatbu natáhli rovnou na čtyři dny! :-)

Nevěsta Hanka: "Tvorba výzdoby a dekorací mě neskutečně bavila."

Jestli jste někdo toho názoru, že svatba na vlastní zahradě je nemastná a neslaná, tak se rozhodně podívejte na tuhle príma svatbu Hanky a Ondry, která vás vyvede z omylu. Jak můžete vidět na fotkách, tak se jejich zahrada proměnila v hotové stanové městečko, kde se všichni bavili od rána až do večera :-).

Nevěsta Petra: "Hostům se nejvíc líbil styl svatby, jakým způsobem jsme ji pojali. Přece jen nejsou ještě na takový typ svatby zvyklí."

Vínová svatba ve světě bezesporu minulý rok patřila mezi jeden z největších trendů avšak v českých vodách jsme moc svateb v burgundy tónu neviděli. Proto jsem moc ráda, že jsem mohla udělat rozhovor s Petrou, která nám popsala a poskytla svatební fotky z její svatby s Ondrou. Vše pod palcem měly holky z YES&YES, ta...

Nevěsta Rebeka: "Ne vždycky je všechno tak, jak se na první pohled zdá."

Když Rebeka a její dnes již manžel Zdeněk oznámili, že budou mít miminko, strhla se lavina dotazů kdy že bude ta svatba? Oni však nepodlehli nátlaku a svatbu odložili, aby si ji mohli užít všichni tři pohromadě :-). Jo a ještě tu prozradím, že když Rebeka otevřela krabici se svými svatebními šaty, tak se málem skácela ...

Nevěsta Helena: "Manžel dostal ráno v den svatby lego a spolu jsme ho postavili. Byl to krásný začátek svatebního dne."

Aby si Helena uvědomila, že Michele je ten pravý, bylo potřeba rány do hlavy, kterou si uštědřila při jejich společné laser game :-). A hry tento pár provází i nadále. Oba nejvíce zbožňují společné chvíle nad sestavováním lega, proto svatební dar pro ženicha nemohl být nic jiného než právě tématické svatební lego, kter...

Nevěsta Mirka: "Naše svatba byla v pojetí greenery a ani jsem netušila, že je to svatebním stylem roku 2017."

Greenery svatba - svěží svatební trend roku 2017. Žádné ladění barev, jen obrovský kus přírody a minimalismus. V tomto stylu byla svatba Mirky a Otty, která se stala obrovskou inspirací pro ostatní nevěsty. A dámy, až uvidíte ty svatební šaty!!! Prostě nádhera.