Kategórie

Naše nevěsty

Nevěsta Marta: "Nakonec se ve mně prodrala na povrch ta malá holka, co vždycky snila o svatbě na zámku a princeznovských šatech."

Když si Marta představovala sebe samu, jak říká Jirkovi ono sladké Ano, viděla se jako nevěsta v lehounkých šatičkách a s věnečkem ve vlasech. Pak se v ní ale probudila ta malá holčička, která toužila po svatbě na zámku v šatech jako pro princeznu a dál už nebylo co řešit! :-)

Nevěsta Lucie: "Místo jsme vybrali vlastně díky Beremese."

Začalo to nenápadně. Pepa si Lucku vyhlídnul na Facebooku a pozval ji na kafe. Po 5 letech vztahu přišla žádost o ruku, ze které byla Lucka celkem vykulená. Pak se ale rychle rozkoukala a každý den po celý rok hledala inspiraci pro jejich svatbu. A můžete se podívat, že se to opravdu vyplatilo :-).

Nevěsta Šárka: "Měli jsme na svatbě několik stanovišť, kde se mohli naši svatebčané vyblbnout."

Svatba bývá mezi snoubenci jeden velký kompromis. Pokud se nechtějí v čase příprav pozabíjet :-). Šárka si zpočátku přála malou svatbu jen se svědky někde na louce, Jakub chtěl svatbu klasickou s rodinou. Nakonec uspořádali svatbu pro všechny, které mají rádi a moc si to užili.

Nevěsta Markéta: "Jsme ten typ páru, co táhneme za jeden provaz."

Dnes se ještě jednou vrátíme do loňského podzimu. 14. říjen 2017 se stal svatebním dnem Markéty a jejího životního parťáka Petra. Ačkoliv Markéta nesnáší jakékoliv plánování, podařilo se ji nenuceně přichystat svatbu v hřejivých barvách podzimu. Jejich fotky vás pohladí po duši.

Nevěsta Lucie: "Po obřadu mi pak hodně lidí řeklo, že se báli, že omdlím, že jsem se údajně hodně kymácela nebo co :-)"

Lucie a Jakub jsou dle svých slov pohodový pár. Snaží si užít život plnými doušky. No a asi to tak fakt bude, protože tihle dva si střihli krásnou a pohodou svatbu, ale co víc! Odfrčeli na líbánky do Austrálie a zalíbilo se jim tam natolik, že dali výpovědi v práci a v Austrálii zůstali. Tak Lucko a Jakube, posíláme vá...

Nevěsta Kateřina: "Všichni už byli nastoupeni, hudba hrála a já nikde. Podle hostů manžel pěkně zbělal a vypadal na omdlení."

Nejoblíbenější období pro svatbu sice jsou letní měsíce, ale dnes díky svatbě Kateřiny a Honzy uvidíte, že taková říjnová svatba v archeoskanzenu má své obrovské kouzlo! Vlastnoruční svatební výzdobu ladili do přírodního stylu - dřevěné prvky, sušené kvítí a nepřeberné množství břečťanu. Tak co, dáte podzimu šanci? :-)...

Nevěsta Sandra: "Rozhodli jsme se splnit si sen a vyměnit si slib při symbolickém svatebním obřadu na pláži v Thajsku."

Sandra s Gregorym si přáli svatbu, která bude hlavně o emocích a ne o svatebním shonu. Proto vyměnili Česko za Thajsko, limuzínu za skútr, svatební dort za mořské plody a následnou svatební veselici za vířivku s výhledem na Chalongský záliv.

Nevěsta Nikola: "Měli jsme církevní obřad a narovinu se přiznávám, že si nepamatuji nic víc, než pohled manžela a slova kněze."

Nikča s Ondrou si slíbili svou lásku a věrnost před Bohem minulý rok v srpnu. Během svatby si střežili to nejkrásnější tajemství - u oltáře nestáli dva, ale tři. Jejich syn se narodil 18. 1. 2018 a já bych jim z celého srdce chtěla pogratulovat! Nikčo a Ondro, doufám, že vám rozhovor o vaší svatbě ještě o malinko zlepš...