Kategórie

Plánování svatby

Výhody a nevýhody svatby v jiný den než v sobotu

Chvíli poté, co váš milovaný před vámi poklekl a požádal vás o ruku, začínáte plánovat. Kde by se měla svatba odehrávat, v jakém ročním obrobí, koho pozvete, jaký typ svatebních šatů se vám líbí… A v neposlední řadě, kdy bude váš magický den D.

Svatební rozpočet aneb položky, do kterých se opravdu vyplatí investovat

Při plánování svatebního rozpočtu si třeba dobře promyslet, za co jste ochotni vyhodit peníze a na čem raději ušetříte. Pokud se neumíte rozhodnout, zde je drobná inspirace. Investici do těchto věcí určitě neprohloupíte.

5 svatebních trendů, které se nám v roce 2018 nevyhnou

Rok 2018 přináší velmi zajímavé trendy v oblasti svateb, a to ať už ve výzdobě, občerstvení nebo zábavě. Pokud plánujete svatbu v tomto roce, možná vás inspirují.

Ideální žádost o ruku? Přečtěte si tipy, jak na to

Pokud plánujete svou polovičku požádat o ruku a hledáte nějakou inspiraci, zde je několik tipů. Dámy, které v brzké době očekáváte od svých partnerů prsten a nejste si jisté, zda vědí jak na to, můžete jim podsunout tento článek :-).

Patrik z BeWooden: "Nápad vznikl z nadšení pro dřeviny a módu."

Když se spojí nadšení a láska k designu a tradicím, napovídá to, že vznikne něco velkolepého. A značka BeWooden taková rozhodně je! Mnohým jsou známí jako výrobci dřevěných motýlků, jejich portfolio se ale postupně rozšířilo i o manžetové knoflíčky, peněženky, brože, spony na kravatu, klobouky, kravaty a spoustu dalšíc...

50 nejčastějších chyb, kterých se nevěsty dopouštějí před svatbou a na svatbě

Není nad to vědět dopředu, jaké chyby při plánování svatby a ve svatební den, či bezprostředně po svatbě udělaly jiné nevěsty, a vyvarovat se jich. Přinášíme vám seznam těch 50 nejčastějších chyb a možná vám některé pomohou uspořádat ještě lepší svatbu, než jste původně zamýšlela.

Svatební plánovač (100): Jak se vyrovnat s kritikou při plánování svatby?

Během plánování svatby se určitě setkáte s mnoha hodnoceními vašich rozhodnutí. Některá budou pozitivní, jiná negativní. Jak se vyrovnat s těmi negativními a zachovat si zdravý rozum, si řekneme v tomto článku.

Svatební plánovač (99): 7 věcí, které byste měla stihnout ještě před svatbou

Než si řeknete ano a vykročíte na společnou cestu životem, zamyslete se nad tím, co byste chtěla stihnout ještě za svobodna. Viz tento seznam věcí, které se určitě vyplatí udělat před svatbou.