Kategórie

Plánování svatby

Přemýšlíš, jak usadit hosty na svatebním obřadu? Inspiruj se těmito nápady.

Jednou z otázek, které padnou při plánování svatby je: "Jak usadit hosty na svatebním obřadu?" V dnešní době existuje mnoho možností, které nám však komplikují vztahy v rodině, pravidla, pověry nebo možnosti daného prostoru.

České a Slovenské svatební tradice – znáš je všechny?

V minulosti byly svatby velmi tradiční, ale v současnosti je preferovaný moderní chod svatebního večera. Nicméně, svatební tradice jsou stále velmi populární a většina nevěst si vybere alespoň některé známé svatební zvyky na svou svatbu.

Jak zvládnout svatbu v těhotenství?

V první řadě musíte vědět, že vdávat se s bříškem není žádná ostuda, ani celoživotní tragédie. Dítě je dar za každých okolností, a dokonce i vaše svatba může být přesně tak skvělá, jak jste si ji vždy představovala. Stačí se správně psychicky naladit a připravit se na možné nepříjemnosti spojené s těhotenstvím.

Nejnovější kolekce Rosa Clara 2020 sklízí úspěchy na celém světě - zamiluj se do ní i ty!

Na prohlídce, v salonech, za obrazovkou počítače. Nejnovější kolekce Rosa Clará 2020 zaslouženě sklízí ovace od nevěst po celém světě. Na její představení si prý dokonce vysloužila i dlouhé standing ovation. :-) Zamiluj se do ní spolu s námi i ty.

10 nejčastějších chyb při plánování svatby

Každý pár se během plánování dopustí nejedné chyby, vždyť je to přece lidské a přirozené. Nicméně, existují chyby, o kterých je dobré vědět dopředu, a následně máte větší šanci, že se jim dokážete vyhnout. Přinášíme vám proto seznam 10 nejčastějších chyb, kterých se svatební páry dopouštějí při plánování svatby.

Svatební výzdoba v roce 2020: Toto jsou 4 podzimní barevné kombinace, které si zamiluješ

Pokud je podzimní svatba to, po čem toužíš, barevných kombinací máš k dispozici opravdu hodně. Kromě oblíbených a klasických najdeš v dnešním článku i inspiraci v listech, které mění barvu, v sychravém počasí a slunečním svitu, které nám podzimní večer nabízí. Chladnější teploty nám naopak přinášejí podzimní odstíny te...

AKTUALIZACE: Zasáhlo tě zrušení svatby kvůli koronaviru? Tyto rady budeš potřebovat!

Situace se kvůli koronaviru mění ze dne na den. Tento článek budeme aktualizovat tak, abychom vám přinášeli nejnovější a co nejlepší informace a rady. Chceme pomoci párům, které v současnosti čelí tvrdému rozhodnutí odložit svatbu nebo by rádi pokračovali podle plánu. Pokud máte otázky a odpovědi jste v tomto článku ne...

75 českých a slovenských písní vhodných na první manželský tanec

Není to tak dávno, co jsme na Bereme se publikovali článek se slovenskými a českými písněmi vhodnými na první manželský tanec. Do komentářů pod článkem jste nám napsali další tipy na české a slovenské písně, které v seznamu chyběly. A abychom to měli někde pěkně na jednom místě, rozhodli jsme se tento článek zveřejnit ...