Kategórie

Plánování svatby

Jak uspořádat svatbu v zahraničí?

Snubní prsten na ruce, touha vzít se do roka a do dne, ale na velkou a klasickou svatbu nemáte zrovna náladu a chuť? Je zde možnost spojit svůj velký den rovnou s líbánkami a zorganizovat si menší svatbu v zahraničí na romantickém místě dle vašeho výběru.

Svatební plánovač (85): 7 věcí, které mohou pokazit celkový dojem ze svatby

Při plánování svatby myslete na to, že jde hlavně o oslavu vaší lásky v kruhu rodiny a blízkých, proto je nejdůležitější, abyste si ji naplno užili vy a také vaši hosté.

Ještě stále vás nepožádal o ruku? Požádejte ho vy! Toto jsou 4 tipy jak na to.

Vím, vím... Když čtete tyto řádky, hlavou vám problesklo, že to není úplně normální, že je to trochu divoké a přitažené za vlasy. Máte pravdu. Ale žijeme v 21. století, které někdy kašle na tradice.

Svatební plánovač (84): Myšlenky, které má v den svatby každá nevěsta

Svatba je velmi emotivní záležitost, proto je samozřejmé, že se každé nevěstě v den svatby honí hlavou různé myšlenky. Pokud máte ze svatby smíšené pocity, nebojte se, nejste v tom sama…

Víte, jaká je průměrná cena svatby?

Po sečtení předběžných výdajů spojených se svatbou se nejedné nevěstě podlomí kolena. Ceny za jídlo, výzdobu a služby se častokrát šplhají závratně vysoko. V následujících řádcích jsme pro vás sepsali seznam výdajů, které vás při organizování svatby pravděpodobně neminou.

Jak si naplánovat přípravy, pokud máte 12 měsíců do svatby?

Říká se, že svatba by měla být uspořádána do roka a do dne od přijetí zásnubního prstenu. Pokud jste se rozhodla toto přísloví dodržet, měla byste si hned po zásnubách připravit harmonogram povinností, které je třeba během následujících 12 měsíců vyřídit a stihnout.

Svatební plánovač (83): 5 věcí, které jsou na plánování svatby nejtěžší

Plánování svatby je zábavný, ale také komplikovaný proces. Abyste nezůstala zaskočená nepříjemnými situacemi a mohla se na ně připravit, přečtěte si, které věci jsou na plánování svatby nejtěžší.

Svatební plánovač (82): Největší překvapení při plánování svatby

Co to znamená naplánovat svatbu, zjistíte až tehdy, když si tím samy projdete. Abyste se vyhnula některým překvapením, prostudujte si tento seznam věcí, které zaskočí nejvíce párů.