Kategórie

Plánování svatby

Svatební noviny – vše, co byste o nich měla vědět

Vaše svatba se blíží a vy se poohlížíte po nějakém kousku, který by byl osobní, připravený ve vaší režii, byl by zároveň upomínkové dárkem pro vaše hosty a odpověděl na mnoho, mnoho otázek ohledně vašeho vztahu, či svatby? Svatební noviny jsou pro vás tím pravým řešením.

5 bláznivých úkolů na rozlučku se svobodou v klubu

Pokud patříte mezi femme fatale každé party a odcházíte z ní poslední, je zřejmé, že vaše rozlučka se svobodou nebude doma na gauči. Správně! Kupte si nové šaty, obvolejte družičky a vzhůru za zábavou rozlučkové noci. Okořeňte si ji bláznivými úkoly a věřte, že na tuto noc nikdy nezapomenete!

Jaký typ nevěsty jste? Prozradí to o vás vaše znamení

Zajímá vás, jaký typ nevěsty vlastně jste, resp. jakým budete? Budete klidná nebo nervózní, frivolní nebo úzkostlivá? Samozřejmě, během plánování svatby si každá nevěsta projde všemi fázemi, ale jaká budete ve váš svatební den, to vám prozradí hvězdy 😊.

10 kroků, jak připravit vašeho čtyřnohého miláčka na vaši svatbu

Velmi milou součástí svatby může být i přítomnost vašeho domácího mazlíčka. Vždyť ne nadarmo se říká, že pes je nejlepší přítel člověka, tak proč by s vámi nemohl být i v tento velký den?

7 tipů, jak napsat dobrý svatební proslov

Znáte to, ne každý dostal do vínku super řečnické schopnosti. Svatba se však blíží a černý Petr se ocitl ve vašich rukou. Jste buď strýc nevěsty nebo kmotr ženicha nebo zkrátka ten vtipný soused, který chrlí jedno slovem za druhým, což je podle svatebčanů ideální předpoklad pro přednes svatebního proslovu. Takový proje...

Jak se správně rozhodnout pro datum svatby?

Jedno z úplně nejzákladnějších a pravděpodobně i nejranějších rozhodnutí každého svatebního páru bývá datum svatby. Existuje velmi mnoho pro a proti pro každé roční období, den v týdnu, či konkrétní datum. Musíte se tedy dobře zamyslet a zvážit, co je pro vás a vašeho snoubence to nejlepší, a samozřejmě v tomto případě...

17 svatebních tradic ve světě, které vás pravděpodobně překvapí

Bílé šaty, dlouhý závoj, výměna prstýnků a společné „Ano“ zpečetěné polibkem. Všechny nevěsty to znají. Ale jak se říká: „Jiný kraj, jiný mrav“ a i ve svatebních přípravách, obřadech a hostinách různých kultur jsou mnohdy velké rozdíly.

Nejpopulárnější svatební pověry, se kterými se během plánování určitě potkáte

I vy jste se během plánování a příprav vaší svatby už setkala s podivnými otázkami typu: „Proboha, to se chcete brát v květnu?“ „Snad nedovolíš ženichovi ve svatební den motýlka!“.