Kategórie

Plánování svatby

20 faux pas, kterých byste se jako svatební host rozhodně neměli dopustit

Chystáte se na svatbu a těšíte se, jak si tento den se svými blízkými užijete, vyberete si krásné šaty a milý dárek novomanželům? Stejně dobrým dárkem však rozhodně je i patřičné chování, zejména pokud nevíte, co se na svatbě určitě nepatří. Možná kroutíte hlavami, ale podle komentářů na  „Mé svatbě“ se téměř každá nev...

9 věcí, které vám ve váš svatební den přinesou štěstí

Patříte mezi pověrčivé lidi? Pokud ano, přinášíme vám přehled pověr o předmětech a událostech, které vám ve váš velký den jistě zaručí štěstí a lásku na celý život. Že tomu nevěříte? Nevadí, určitě vás zaujmou některé body, o kterých jste možná ani neměla tušení, že mají nějaký hlubší význam.

Symbolika barev a květů ve svatební výzdobě

Rozkvetlé, voňavé květy patří k svatbě stejně jako nevěsta a ženich. V květinářství můžete najít mnoho druhů větších či menších květů nejrůznějších barev.

12 faktů o svatebních oznámeních, které jste netušili

Romantická, veselá, s fotkou, vintage, s květinkami, s krajkou, či na bílém papíře... Na trhu se nachází nekonečné množství svatebních oznámení. Výběr oznámení bývá pro nevěsty často zdlouhavou záležitostí, protože vybrat si z množství motivů ten pravý je těžší, než se zdá.

12 věcí, které vás ovlivní, pokud se rozhodujete pro svatbu v exteriéru

S jarními slunečními paprsky přišla i další svatební sezona. Asi každá nevěsta touží po tom, aby ji na cestě ke svatebnímu obřadu provázelo slunečné počasí a příjemné teploty. Právě proto se snoubenci nejčastěji rozhodnou vstoupit do manželství během rozkvetlých jarních, horkých letních či barevných podzimních měsíců.

11 tipů na svatební dary, kterými novomanžele rozhodně potěšíte

Chystáte se na svatbu svým blízkým přátelům nebo rodinným příslušníkům a nevíte si rady s tím, čím byste je obdarovali? Chcete být originální? Bojíte se, že sáhnete po daru, který svatební pár už doma má, případně po něčem, co se sice vám zdá jako dobrý nápad, ale jim tak připadat nemusí? Máte už po krk řečí o svatební...

Nejběžnější komplikace, které nastávají při plánování svatby, a jak je překonat

Každý pár se při plánování svatby setkává s nějakými komplikacemi, které mohou být velmi stresující, pokud na ně nejste připravena a nevíte, jak je řešit. Aby nezaskočily i vás, podívejte se, které jsou ty nejběžnější a jak je můžete překonat.

4 důležité položky, které nemusí rozhodit váš svatební rozpočet

Svatba je výjimečná událost, na kterou budete celý život vzpomínat. Její příprava však může být nejen časově, ale i finančně náročná. Jsou však položky, které vás vůbec nemusejí vyjít draho.