Kategórie

Plánování svatby

Jak si hravě a jednoduše vytvořit časovou osu lásky?

Většina nevěst si chce toho na svou svatbu připravit svépomocí co nejvíce, ať už jde o svatební výzdobu, pozvánky, nebo drobnosti, jako je časová osa lásky.

Co dělat, když vám dodavatel zruší účast na poslední chvíli

Výběr jakéhokoliv ze svatebních dodavatelů není jednoduchá záležitost. Děláte si průzkum trhu, ptáte se známých i neznámých na doporučení, sledujete sociální sítě, hodnocení, výsledky práce, porovnáváte desítky odborníků v oboru – toto všechno předchází momentu vašeho finálního výběru dodavatele.

I vy jste se rozhodli pro tematickou svatbu?

Tematické svatby se i v Čechách těší stále větší popularitě, avšak některým nevěstám se může výběr toho správného tématu zdát jako jeden z nejtěžších plánovacích prvků. Rozhodnout se pro romantický styl, nebo udržet věci více minimalistické a moderní? Jakmile si vyberete ten správný směr tématu pro váš velký den, můžet...

7 překvapivých tradic švédských svateb

I severské svatby mají své kouzlo. Například ty švédské odrážejí potenciál a povahu své země a místní jsou na své tradice pyšní.

24 tipů na to, jak napsat vlastní svatební slib

I vy uvažujete nad tím, že byste si navzájem napsali svatební sliby? Jde o větší sousto, než se na první pohled může zdát. Je to velká věc – shrnout vše, co ke své polovičce cítíte, o čem sníte a co mu chcete před vašimi nejbližšími slíbit.

5 důležitých kroků, jak začít plánovat svatbu

V okamžiku, kdy se zasnoubíte, každý se vás začne ptát na vaše datum svatby. Určitě to znáte. Ve skutečnosti však žádné přesné datum nemáte, dokud neprovedete všechna důležitá rozhodnutí, jako výběr (a rezervaci) vašeho místa svatby.

Květiny na svatbu podle sezóny - část 2

Za krásu se někdy nemusí platit. Na jaře, v létě a začátkem podzimu si můžete uvázat kytici jako pro vílu, a to z rostlin, které jsou k dispozici komukoli. Tentokrát se zaměříme na květiny rostoucí na loukách nebo u nás na zahradách.

Květiny na svatbu podle sezóny - část 1

Svatba se neobejde bez květin, ať už jsou jako výzdoba na stolech, svatební kytice pro nevěstu, kytice pro maminky, korsáž pro ženicha a tatínky a další květinové dekorace, které pomohou vytvořit dokonalou svatební atmosféru.