Kategórie

Plánování svatby

I vy budete mít na svatbě děti? Takhle je zabavíte!

Na vaší svatbě budou i děti a vy se určitě obáváte, že to bude katastrofa... Že budou pobíhat po místnosti, motat se číšníkům pod nohama, plakat a nudit se. Jen žádný strach, nevěsty! Připravte jim aktivity, které ocení nejen děti, ale i jejich rodiče.

Svatební plánovač (92): 6 věcí, které byste měla udělat večer před svatbou

Aby se vám noc před svatbou dobře spalo a ráno vás nečekalo žádné nemilé překvapení, měla byste večer udělat těchto 6 věcí.

4 trendy ve svatební výzdobě, které nás neminou v roce 2018

Dámy, které plánujete svatbu v roce 2018, tento článek je zejména pro vás. Představíme si v něm největší svatební trendy, které nás následující sezonu v svatební výzdobě čekají, a ukážeme si, jak vypadají v praxi. Myslím, že se máme opravdu na co těšit :-).

Přinášíme vám pár tipů na zimní květinové inspirace

Vaše květinová výzdoba na svatbu by měla ladit s aktuálním obdobím – jednak máte větší šanci, že květiny opravdu seženete, jednak budou mnohem levnější než mimosezonní rostliny.

Svatební plánovač (91): 7 důvodů, proč mít svatbu v zimě

Většina svateb se koná na jaře nebo v létě, zima má však také své kouzlo a určitě se vyplatí mít svatbu i v tomto období. Pokud jste se ještě nerozhodla, kdy se bude konat váš velký den, zde je několik důvodů, proč zvážit právě zimu.

3 handmade dárečky pro svatební hosty, které zvládnete vyrobit sama

Toužíte obdarovat své svatební hosty něčím, co vytvořily vaše ruce? Výborný nápad! Tento způsob je zároveň gesto, kterým jim i beze slov řeknete: „Děkujeme, že jste zde dnes s námi.“ Vlastnoručně vyrobený dárek vám udělá radost hned dvakrát. Poprvé, když ho budete vyrábět, a podruhé, když uvidíte radost obdarovaných. V...

Jak a kdy zapojit do svatebních příprav vaše hosty?

Nebojte se do příprav svatby zapojit i vaše hosty. Pomohou vám s harmonogramem svatebního dne, scénářem a instrukcemi. Každá jedna nevěsta to zná. Chce, aby její svatební den byl na jedničku, chce si ho užít, ale zároveň jí v hlavě stále svítí kontrolka připomínající milion povinností a věcí, na které nesmí zapomenout....

Víte, co všechno se dá na svatbu vyrobit z papíru?

Svatba jako taková bývá nákladnou záležitostí. Každá nevěsta má svou představu o tom, jak by měla probíhat a zejména vypadat. Některé ustoupí z výběru jídel, jiné ušetří na sále a některé nechtějí šetřit na ničem. Je tu však možnost snížit rozpočet na výzdobu o některé položky a zároveň tak popustit uzdu své fantazii a...