Kategórie

Plánování svatby

Handmade skládání obálek 4krát jinak

V dnešní době jsou mezi nevěstami velmi oblíbené handmade oznámení o svatbě, pozvánky ke stolu, ale i mnohé jiné tiskoviny či části výzdoby. K oznámením však bezpochyby patří i obálky. Pokud už jste si oznámení a pozvání ke stolu objednala u jiného výrobce, můžete se před svatebčany blýsknout alespoň výrobou obálek k n...

7 tipů na dárek pro novomanžele

Vzpomínáte si na svatební dary, které dostali vaši rodiče? Sada kuchyňského nádobí, mixér nebo ložní prádlo z Tuzexu. Inu, taková byla móda. A co je moderní dnes? Prý novomanžele zaručeně potěší peníze. Souhlasíme. Pokud je však chcete potěšit osobnějším dárkem, zkuste něco z naší nabídky.

Nejdražší svatební šaty, nejdelší závoj a 13 dalších svatebních rekordů

Každá nevěsta má na svatbě „to své“, na čem jí (kromě manžela a dobré zábavy, samozřejmě) nejvíce záleží. Některé nevěsty však uvažují ve větších rozměrech, a pak to tak i vypadá. A někdy necháme o některých částech svatby rozhodovat své blízké a v nejkatastrofičtějších scénářích to může dopadnout až na svatební rekord...

Už máte vybrané dárky pro družičky? Máme pro vás 9 nápadů!

V Česku již není nic výjimečného mít na svatbě zástup družiček. Jde sice o americký zvyk, ale není nad to, když požádáte své nejlepší kamarádky o pomoc a zahrnete je do svých svatebních plánů a příprav.

7 věcí, které nedělat těsně po zasnoubení

V tomto článku si povíme o nejběžnějších chybách, kterých se páry dopouštějí těsně po zasnoubení a které vám mohou později zkomplikovat plánovaní svatby.

3 kroky k dokonalé malé svatbě

Uvažujete s vaším partnerem nad svatbou, ale stále si nejste jisti, jak na to? Že nechcete za svatbu utratit příliš mnoho peněz, okázalost vám nic neříká, případně máte špatné vztahy v rodině nebo jde o vaši druhou či třetí svatbu v pořadí?

18 věcí, které musíte udělat hned po zasnoubení

Nastal okamžik, na který jste možná velmi dlouho čekala, nebo naopak jste vůbec netušila, že přijde tak brzy. Tak či tak, je to tady. Na prstu máte zásnubní prsten a budete se vdávat.

10 věcí, které vás při plánování svatby možná překvapí

Každé plánování svatby je jiné a přináší nějaké překvapení. Toto je seznam těch nejběžnějších věcí, které vás mohou zaskočit během plánování svatby.