Kategórie

Nevěsta Vlaďka: "Máme moc rádi hory, proto jsme celý náš den sladili s přírodou."

Vlaďuš a Rostík na sebe prozradili, že mají rádi víno, srandu a cestování. Dle téhle první věty mi hned bylo jasné, že se jejich svatba určitě nesla v pohodovém duchu. Oba dva vyrostli v Beskydech a proto se rozhodli slíbit si věrnost právě tam. To vše a mnohem více se dočtete v následujícím rozhovoru.

Otázky, které byste se měla zeptat své cukrářky při výběru svatebního dortu

Výběr svatebního dortu není maličkost, jak by se na první pohled mohlo zdát. Kromě vizuální stránky je třeba dbát i na chuť, ingredience či logistiku ve svatební den. Víte, na co byste se měla zeptat své cukrářky, a co všechno byste si s ní měla dohodnout, aby se do puntíku naplnily vaše představy?

12 věcí, které vás ovlivní, pokud se rozhodujete pro svatbu v exteriéru

S jarními slunečními paprsky přišla i další svatební sezona. Asi každá nevěsta touží po tom, aby ji na cestě ke svatebnímu obřadu provázelo slunečné počasí a příjemné teploty. Právě proto se snoubenci nejčastěji rozhodnou vstoupit do manželství během rozkvetlých jarních, horkých letních či barevných podzimních měsíců.

Nevěsta Sandra: "Našim úkolem bylo jen si užívat náš den D a za to jsme opravdu moc vděční."

Do roka a do dne. Tuto nepsanou tradici Sandra s Honzou dodrželi na jedničku. Zásnuby se uskutečnily 19. května 2017 a o rok později se 19. květen stal jejich dnem svatebním. A povím vám, byla to krásná svatba :-).

11 tipů na svatební dary, kterými novomanžele rozhodně potěšíte

Chystáte se na svatbu svým blízkým přátelům nebo rodinným příslušníkům a nevíte si rady s tím, čím byste je obdarovali? Chcete být originální? Bojíte se, že sáhnete po daru, který svatební pár už doma má, případně po něčem, co se sice vám zdá jako dobrý nápad, ale jim tak připadat nemusí? Máte už po krk řečí o svatební...

Nejběžnější komplikace, které nastávají při plánování svatby, a jak je překonat

Každý pár se při plánování svatby setkává s nějakými komplikacemi, které mohou být velmi stresující, pokud na ně nejste připravena a nevíte, jak je řešit. Aby nezaskočily i vás, podívejte se, které jsou ty nejběžnější a jak je můžete překonat.

4 důležité položky, které nemusí rozhodit váš svatební rozpočet

Svatba je výjimečná událost, na kterou budete celý život vzpomínat. Její příprava však může být nejen časově, ale i finančně náročná. Jsou však položky, které vás vůbec nemusejí vyjít draho.

Nevěsta Veronika: "To, že na naší svatbě nebudou přítomny žádné děti, nebylo lehké rozhodnutí."

Znáte to. Občas si zezačátku o druhém člověku myslíte, že je to ten největší trouba a nakonec z něj vyleze sypmaťák nebo dokonce láska vašeho života. Takhle nějak se začal odvíjet i vztah Verči a Martina v prostorách právnické fakulty. A co bylo dál?