Kategórie

Oblíbené makronky udělají každou svatbu dokonalou!

Makronky jsou něžné a hravé. Jsou krásné, barevné a na povrchu pevné, avšak jakmile rozkousnete křupavou kůrku, uvnitř jsou jemné a poddajné. Můžete mít dokonalou a přesnou kombinaci ingrediencí, ideální konzistenci těsta, do detailu dodržet postup a i tak vás občas zklamou. Kdo je neochutnal, jednoduše nepochopí. Je t...

Jak se obléci na svatbu jako svatební host

V případě, že se v brzké době chystáte na svatbu, měli byste se začít rozhlížet po vhodném outfitu. Na slavnostním oděvu by si totiž měli dát záležet nejen nevěsta s ženichem, ale i všichni svatební hosté.

Svatební plánovač (64): Nejčastější problémy čerstvě zasnoubený párů

Když začínáte s plánováním svatby, zřejmě nevíte, co dělat a jak postupovat. Nebojte se, nejste v tom sami. Toto jsou nejběžnější otázky, které páry řeší těsně po zásnubách, a odpovědi na ně.

Nevěsta Tereza: "Svatební dort, to byla moje největší výzva... a byl ještě krásnější jako na fotkách..."

Tereza s Petrem toužili po svatbě v přírodě. Proto si své "Ano" řekli na Hančově Boudě a to i přesto, že je od jejich bydliště vzdálená 100 kilometrů. Pokud se chcete podívat, jak to nakonec vše dopadlo a přečíst si pár tipů ohledně pečení naked dortů a na co si dát pozor při nakupování svatebních šatů online, tak rozh...

Svatební sklenice - s čim si připijete vy?

Svatba je jedinečný okamžik, po kterém nám často zůstanou pouze vzpomínky v podobě fotografií a videa. Jednou takovou vzpomínkou na váš svatební den mohou být i vaše svatební skleničky vystavené na polici v obývacím pokoji.

Svatební plánovač (63): V čem můžete (a měli byste) být sobečtí, když plánujete svatbu?

Aby byla svatba podle vašich představ, budete muset být v některých věcech sobečtí, neboť každý vám bude nabízet své názory a rady. I když je dobré si rady poslechnout, v některých věcech byste rozhodně neměli ustoupit.

Ctirad z BeWooden: "V poslední době jde vidět, že lidé své svatby organizují již po svém."

S Ctiradem Sárou, zakladatelem svěží značky BeWooden, která se věnuje výrobě dřevěných motýlků nejen na svatbu, jsme si popovídali o svatební módě pro ženichy, o tom, jak by měl ženich vybírat doplňky k obleku, jak originálně požádat ženu o ruku, ale i o tom, jak si sám Ctirad představuje svou svatbu.

Zvířata na svatbě – jak je zapojit do vašeho velkého dne?

Když mohou být s námi na nákupech, při všech starostech každodenního života, vytlačovat nás z postele či sedačky a zabírat největší místo v autě, mohou být přece součástí i svatebního dne, že? Zvířata na svatbě nejsou v poslední době ničím neobvyklým, a to nejen v zahraničí, ale i v našich končinách.