Kategórie

Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!

Znáte to. Při psaní seznamu svatebních písní vám v uších znějí oblíbené romantické písně a před očima se vám vynořují nádherné momenty strávené s vaším nastávajícím. Vybrat z množství krásných písní jen pár takových, které odeznějí během svatebního obřadu či svatební hostiny, je doslova bojový úkol.

Všechno, co potřebujete vědět o čištění svatebních šatů!

Svatební šaty si kromě půjčení můžete také koupit, zejména tehdy, pokud byste se s nimi jen těžko po svatbě loučila. Jak se však o svatební šaty starat? Je čištění svatebních šatů náročné? Jak se čištění svatebních šatů realizuje a zda to dokážete i sama doma, nebo musíte zajít do specializovaného salonu nebo čistírny,...

Svatební plánovač (60): 12 tipů, jak se vyhnout stresu během svatebních příprav

Abyste se vyhnula zbytečnému stresu během plánování svatby, je dobré nechat si poradit od někoho, kdo to už prožil, a proto ví, čím procházíte a co vás čeká. Toto radí proti stresu dámy, které mají svatbu už za sebou. :)

Průvodce svatebními styly: Přírodní svatba

Říci si své velké ANO mezi čtyřmi stěnami oddací síně a následná svatební zábava v restauraci je pro mnohé mladé zamilované příliš všední, a proto hledají způsob, jak vnést do svatebního obřadu a hostiny originalitu a intimitu.

Svatební plánovač (59): 7 věcí, které by nevěsty po svatbě rády změnily

Mnoho nevěst si po svém velkém dni řekne: „Kdybych tohle věděla, mohla jsem..." Aby se vám to také nestalo, přečtěte si tento článek. Toto je 7 nejběžnějších věcí, které by nevěsty po svatbě nejraději změnily nebo udělaly jinak.

Nevěsta Aneta: „Nikdy jsem nebyla moc tvůrčí typ, ale u výroby svatebních dekorací jsem překvapila sama sebe.“

Krásná, nezapomenutelná, veselá. Přesně těmito slovy Aneta popisuje svou svatbu s Davidem, která se konala 25. června 2016, přesně rok od jejich zásnub. Při cestě k oltáři se cítila jako princezna a jak můžete vidět na fotkách, tak se jí opravdu stala.

7 nejnovějších trendů pro váš svatební outfit v sezóně 2017!

S novým rokem každoročně přicházejí i nové trendy v oblasti svatební módy. Pokud plánujete svatbu v aktuální sezóně, pozorně čtěte. Prozradíme vám, jaký typ svatebních šatů bude v roce 2017 dominovat a jakými doplňky doladíte svůj svatební outfit k dokonalosti.

Jaký alkohol je třeba obstarat na svatbu?

Svatební šaty, výzdoba, svatební prstýnky i svatební hosté. To je jen malá část důležitosti každého svatebního dne. Jmenovat vše, co je v tento významný den důležité, by byla ztráta času. Ale tak jako je jídlo v tento den mimořádně důležité, tak je i pití.