Kategórie

3 věci, o kterých se nejčastěji hádají zasnoubené páry

Plánování svatby přináší množství emocí různého druhu a rozhodnutí, která musíte udělat, a proto občas mezi partnery vyvstává napětí a hádky. Aby vás to nezaskočilo, podívejte se na nejběžnější věci, které k hádce přispívají.

6 tipů na dokonalou handmade svatbu

Každá svatba je jedinečná a jiná. Málokdy se podaří natrefit na dvě svatby, které by se sobě podobaly, protože každá nevěsta dává do celé podoby kus sebe. Jde zejména o styl a vkus novomanželů a kromě toho i možnosti, které mají k dispozici.

12 měsíců do svatby – na co všechno je třeba myslet?

První velký krok je za vámi. Váš přítel a nyní už snoubenec si před vás klekl a požádal vás o ruku. Je zřejmé, že nyní je váš vztah ještě více nabitý láskou, a pravděpodobně si užíváte jeden druhého, nicméně, pomalu ale jistě byste se měla zamyslet nad tím, co bude následovat.

Nevěsta Hanka: "Tvorba výzdoby a dekorací mě neskutečně bavila."

Jestli jste někdo toho názoru, že svatba na vlastní zahradě je nemastná a neslaná, tak se rozhodně podívejte na tuhle príma svatbu Hanky a Ondry, která vás vyvede z omylu. Jak můžete vidět na fotkách, tak se jejich zahrada proměnila v hotové stanové městečko, kde se všichni bavili od rána až do večera :-).

Proč zvolit umělé květiny na svatbu?

Bohatá květinová kvetinová výzdoba nepochybně patří ke každé svatbě. Květy jsou dominantní výzdobou svatebních stolů, tanečního sálu či svatebního auta. Většina nevěst preferuje čerstvé květiny, které vnesou do místnosti krásnou vůni. V případě, že z různých důvodů toužíte vyměnit svatební výzdobu z živých květin za um...

I vy přemýšlíte nad snubními prsteny ze stříbra?

K svatebnímu obřadu donedávna neodmyslitelně patřily zlaté prsteny. Modernizace v klenotnictví však přinesla několik inovací a novinek. Dnešní novomanželé se častokrát snaží pokrýt všechny svatební výdaje z vlastní kapsy.

Svatební noc – mýtus nebo realita?

Postel obsypána okvětními lístky růží, hořící svíčky, na stole šampaňské a jahody, v pozadí zní romantická hudba…Tak přesně takto vypadá svatební noc v nějakém romantickém americkém filmu. Ve skutečnosti je svatba sice krásná, ale vyčerpávající událost, která volá spíše po spánku než po sexu. Podívejme se, jak vypadá m...

Nevěsta Petra: "Hostům se nejvíc líbil styl svatby, jakým způsobem jsme ji pojali. Přece jen nejsou ještě na takový typ svatby zvyklí."

Vínová svatba ve světě bezesporu minulý rok patřila mezi jeden z největších trendů avšak v českých vodách jsme moc svateb v burgundy tónu neviděli. Proto jsem moc ráda, že jsem mohla udělat rozhovor s Petrou, která nám popsala a poskytla svatební fotky z její svatby s Ondrou. Vše pod palcem měly holky z YES&YES, ta...