Kategórie

Novodobá svatební etiketa... Znáte všechny její pravidla?

Přijít na svatbu elegantně oblečený a vkusně učesaný je pro všechny svatebčany samozřejmostí již několik desetiletí. V souvislosti s technologickým rozmachem v posledních letech je však na místě upozornit novomanžele i svatební hosty na chyby, kterých se současní svatebčané častokrát dopouštějí.

Svatební plánovač (52): 12 triků, které vám ulehčí plánování svatby

Plánování svatby může být občas stresující a náročné. Existuje však několik způsobů, jak si můžete celý proces o něco zjednodušit. :) My vám dnes prozradíme 12 skvělých triků.

Nevěsty svatební sezóny 2016 vybraly svou nej svatební fotografii!

Nevěsty, které v roce 2016 se svými drahými zpečetily svou lásku, se pochlubily jejich nejmilejšími fotografiemi. Chtěla bych mockrát poděkovat každé z nich, která se zúčastnila a pomohla tak vytvořit tuto sbírku plnou lásky.

7 svatebních her, které zabaví vaše hosty

Svatba je událost plná úsměvu, radosti a zábavy. Aby se i to poslední naplnilo do puntíku, nezapomeňte přidat k vaší svatbě více, než se očekává. Vsaďte na tradiční i netradiční svatební hry a užívejte si zábavu spolu se svými hosty až do rána.

Představujeme vám největší svatební rekordy!

Asi každá nevěsta touží po tom, aby byl její svatební den velkolepý a nezapomenutelný. Pokud i vy toužíte vystoupit z řad všednosti, inspirujte se naším článkem o svatebních rekordech, a možná se i vaše svatba zapíše do Guinessovy knihy rekordů.

Svatební plánovač (51): Děti na svatbě

To, zda na svou svatbu pozvete děti, nebo ne, je jen na vás. S každým z těchto rozhodnutí jsou však spojeny jisté komplikace. Které to jsou, a jak je nejlépe vyřešit, se dozvíte v tomto článku.

Nevěsta Zuzka: "Od první minuty to byl ten nejkrásnější den, jaký jsem kdy zažila."

Musím poznamenat, že jsem dlouho nečetla tak šíleně bláznivý příběh, jako je ten Zuzky a Martina. Začátky měli krušné, prošli si řadou ošklivých věcí, ale jejich lásku to posílilo a dnes si nedokážou představit život bez sebe. A důkazem toho, jak je jim spolu dobře, jsou jejich fotky, ze kterých štěstí úplně prýští.

Máte už vybrané svatební auto?

Když procházím v sobotu po ulici, poměrně často slyším ohlušující troubení automobilových klaksonů. Řidičům, kteří své klaksony v sobotu využívají více, než je běžné, nicméně nejde o rušení klidu. Jde jim o upoutání pozornosti. Důvod je jasný – svatba.