Kategórie

10 věcí, se kterými vám pomůže starší družička

Umíte si představit, že byste se vdala bez starší družičky? Ani my ne. Její funkce totiž není pouze formální. Je pravou rukou nevěsty, organizuje, nakupuje, tvoří, stresuje, i těší se spolu s ní. Nenechte si všechny svatební přípravy jen pro sebe. Poproste o pomoc svou starší družičku a zbavte se toho velkého předsvate...

I vy uvažujete o snubních prstenech z chirurgické oceli?

Snubní prsteny jsou povinnou součástí svatebního obřadu již od 9. století. Snoubencům, a později i novomanželům, má prsten připomínat jejich nekonečnou lásku.

Jak vytvořit originální svatební noviny?

Váš svatební den máte promyšlený do posledního puntíku a chcete mít na něj co nejvíce památek? Byli byste rádi, kdyby si vaši svatební hosté odnesli domů kromě vzpomínek i dárek? Svatební noviny jsou v tom případě určeny právě pro vás. Jsou originální, jedinečné, zábavné, plné informací a zejména neopakovatelné, protož...

Svatební plánovač (47): 10 věcí, které nedají nevěstám spát, a jak je vyřešit

Během svatebních příprav téměř každá nevěsta narazí na 10 základních problémů, které ji stresují a nedají jí spát. Které to jsou a jak je vyřešit, se dozvíte v tomto článku.

Nevěsta Peťa: "Na začátku jsem neměla ani ponětí, že mě vyrábění svatebních dekorací tak chytne.."

Obdivuji každou nevěstu, která si dělá výzdobu svépomocí. A Peťa, která se vdávala v roce 2013, se do toho pořádně opřela! Její manžel Mirek měl zpočátku strach, že to bude moc, ale ve finále to vypadalo přímo božsky. Tato svatba je prostě nadčasová.

5 opravdu netradičních míst pro svatební focení

Svatební fotografie v parku, na louce či pod hradem jsou určitě krásné. Jsou to místa spojená s tradicí, přímo předurčená pro svatební fotky. Ale co tak vykročit ze známých kolejí a vyzkoušet něco netradičního, ulítlého, jedinečného?

Jak vybrat ty nejkrásnější svatební šaty pro plnoštíhlé nevěsty?

Ve srovnání se štíhlými kamarádkami to mají baculky při výběru svých svatebních šatů trošku komplikovanější. Nejen proto, že většina svatebních šatů je šitá na útlé nebo průměrné ženy, ale i proto, že ne každý střih lichotí jejich postavě.

Svatební plánovač (46): 12 pravidel, kterými byste se měla řídit při výběru svatebních šatů

Každá nevěsta se chce během svého velkého dne cítit krásně, proto jsou svatební šaty pro ženy jednou z nejdůležitějších položek na seznamu. Abyste měla jistotu, že vyberete ty správné, řiďte se těmito jednoduchými pravidly.