Kategórie

Zimní svatba v továrně v zlaté a vínové barvě

Originální svatba Petry a Matouše v továrně vám vyrazí dech. Nevěsta ji připravovala na dálku z Islandu a většinu věcí si sama vyrobila. Prozradila nám všechny detaily z příprav a byla štědrá i na rady a tipy pro budoucí nevěsty.

Nevěsta Šárka: „Jasnou výhodou i nevýhodou byly vánoční přípravy, na které prostě tentokrát nebyl čas.“

Svatba Šárky a Toma okouzlí všechny romantické duše, a především pak ty, které milují Vánoce. Svatba naplánovaná na 21. prosince 2018 nevyžadovala žádnou speciální výzdobu a téma, byla prostě a jednoduše protkaná láskou a kouzlem Vánoc.

7 případů, kdy byste svůj zásnubní prsten rozhodně neměla nosit

Pokud chcete, aby váš zásnubní prsten zdobil vaši ruku skutečně navždy, měla byste dbát na případy, kdy byste tento drahocenný kousek měla nechat raději doma nebo odložený v krabičce.

Nevěsta Žaneta: "Místo dojemného a romantického příchodu, byly salvy smíchu a potlesku."

Občas si trochu postesknu, že se ze svateb tak nějak nenápadně vytrácejí barvy. To není ale případ této svatby Žanet a Honzy! Proto jsem moc ráda, že jsem mohla Žanetu vyzpovídat a dát tak za vznik tomuto fuchsiovému rozhovoru. A která barva nejvíce lahodí vám?

I vy jste se rozhodli pro tematickou svatbu?

Tematické svatby se i v Čechách těší stále větší popularitě, avšak některým nevěstám se může výběr toho správného tématu zdát jako jeden z nejtěžších plánovacích prvků. Rozhodnout se pro romantický styl, nebo udržet věci více minimalistické a moderní? Jakmile si vyberete ten správný směr tématu pro váš velký den, můžet...

Nevěsta Míša: "Na Bereme se byla a je spousta nádherných alb, kde jsem brala inspiraci."

Míša s Kubou byli k svatbě prostě předurčeni! Seznámili se totiž na oslavě, kam Míša přišla v převleku nevěsty a Kuba ženicha. Sice ve stylu Tima Burtona, ale i to se počítá! Jejich svatba v roce 2015 už taková divočina nebyla, ale rozhodně doposud patří k nejvíce inspirativním svatbám na Bereme se.

7 překvapivých tradic švédských svateb

I severské svatby mají své kouzlo. Například ty švédské odrážejí potenciál a povahu své země a místní jsou na své tradice pyšní.

24 tipů na to, jak napsat vlastní svatební slib

I vy uvažujete nad tím, že byste si navzájem napsali svatební sliby? Jde o větší sousto, než se na první pohled může zdát. Je to velká věc – shrnout vše, co ke své polovičce cítíte, o čem sníte a co mu chcete před vašimi nejbližšími slíbit.