Kategórie

Svatební tradice, které již v dnešní době můžete vynechat

Mnohé nastávající nevěsty stále dokola kladou otázky tipu „musím tohle?“ či „musím tamto?“ Je jasné, že vítr fouká z okolí snoubenek, které každý den poslouchají, zda už mají vyřízené to a ono, a pokud nedejbože nemají, nebo dokonce neplánovaly mít, přicházejí otázky, proč.

Jak si vybrat správný odstín svatební rtěnky?

Každá nevěsta touží po tom, aby byla ve svůj svatební den co nejkrásnější. Krásné a svůdně nalíčené rty jsou třešničkou na dortu. Co je třeba vzít v úvahu při výběru odstínu svatební rtěnky?

Nevěsta Eliška: "Moje svatební šaty byly tak nějak poskládány z toho, co mi vlastní kreativita dovolila."

Dnes se můžete podívat na nádhernou svatbu Elišky a Aleše ve veselých pastelových barvách. Tihle dva se báječně doplňují - Eliška rozvážná a opatrná a Aleš jde do všeho po hlavě. Vždyť taky Elišku požádal o ruku při věšení prádla :-). Z fotek ze svatby je jasný, že tihle dva se spolu v životě rozhodně nudit nebudou.

Rozlučka se svobodou – nezapomenutelný program

Rozlučka se svobodou, rozlučka s příjmením nebo jen poslední party, či vyražení si před svatbou s kamarády, bývají stále populárnější a málokdy se najde budoucí nevěsta, či ženich, kteří ji neabsolvují.

Svatební menu, kterým potěšíte každého hosta

K tak významné události, jakou je svatba, nepochybně patří vynikající jídlo. Co však dělat v případě, že vaši hosté trpí různými potravinovými alergiemi, či intolerancí, případně se sami rozhodli ze svého jídelníčku vyřadit určitou skupinu jídel či potravin?

25 otázek o svatbě, na které byste měla umět odpovědět

Během plánování svatby se určitě setkáte s mnoha otázkami a na ně byste měla umět odpovědět. Aby vás někdo nezaskočil, připravte si raději odpovědi dopředu.

50 zahraničních i domácích písní, které rozhodně musíte zařadit na svůj svatební playlist

Svatební šaty už visí na věšáku, starší osazenstvo hostů se po vašem začepení a kloboukovém tanci odebralo domů, ale zábava zdaleka nekončí!

Nevěsta Veronika: "Naše svatební oděvy vycházely z viktoriánské doby a byly ozvláštněné o ozubená kolečka, svařovací brýle, klíče ..."

Všude samá ozubená kolečka, klíče a krása oděvů z viktoriánské doby! Verča s Honzou nechtěli na svatbě nic strojeného ani žádná klišé a tak všechno vyladili do jim blízkého stylu steampunk. Jen bych hned úvodu ráda upozornila na to, že veškeré šaty, doplňky a výzdoba jsou dílem této neuvěřitelně šikovné nevěsty. Veru, ...