Kategórie

Ideální žádost o ruku? Přečtěte si tipy, jak na to

Pokud plánujete svou polovičku požádat o ruku a hledáte nějakou inspiraci, zde je několik tipů. Dámy, které v brzké době očekáváte od svých partnerů prsten a nejste si jisté, zda vědí jak na to, můžete jim podsunout tento článek :-).

Nevěsta Marta: "Nakonec se ve mně prodrala na povrch ta malá holka, co vždycky snila o svatbě na zámku a princeznovských šatech."

Když si Marta představovala sebe samu, jak říká Jirkovi ono sladké Ano, viděla se jako nevěsta v lehounkých šatičkách a s věnečkem ve vlasech. Pak se v ní ale probudila ta malá holčička, která toužila po svatbě na zámku v šatech jako pro princeznu a dál už nebylo co řešit! :-)

Patrik z BeWooden: "Nápad vznikl z nadšení pro dřeviny a módu."

Když se spojí nadšení a láska k designu a tradicím, napovídá to, že vznikne něco velkolepého. A značka BeWooden taková rozhodně je! Mnohým jsou známí jako výrobci dřevěných motýlků, jejich portfolio se ale postupně rozšířilo i o manžetové knoflíčky, peněženky, brože, spony na kravatu, klobouky, kravaty a spoustu dalšíc...

50 nejčastějších chyb, kterých se nevěsty dopouštějí před svatbou a na svatbě

Není nad to vědět dopředu, jaké chyby při plánování svatby a ve svatební den, či bezprostředně po svatbě udělaly jiné nevěsty, a vyvarovat se jich. Přinášíme vám seznam těch 50 nejčastějších chyb a možná vám některé pomohou uspořádat ještě lepší svatbu, než jste původně zamýšlela.

6 inspirací pro svatební focení v dešti

Každá nevěsta (i ženich samozřejmě, ale co si budeme nalhávat) touží po tom, aby byl její svatební den dokonalý po všech stránkách. Vyřeší všechny oděvy, výzdobu, občerstvení, objedná ten nejúžasnější prostor a samozřejmě i ty nejlepší profesionály. Je však jedna věc, kterou nevěsta ovlivnit nedokáže, ani kdyby se snaž...

Nevěsta Lucie: "Místo jsme vybrali vlastně díky Beremese."

Začalo to nenápadně. Pepa si Lucku vyhlídnul na Facebooku a pozval ji na kafe. Po 5 letech vztahu přišla žádost o ruku, ze které byla Lucka celkem vykulená. Pak se ale rychle rozkoukala a každý den po celý rok hledala inspiraci pro jejich svatbu. A můžete se podívat, že se to opravdu vyplatilo :-).

Svatební plánovač (100): Jak se vyrovnat s kritikou při plánování svatby?

Během plánování svatby se určitě setkáte s mnoha hodnoceními vašich rozhodnutí. Některá budou pozitivní, jiná negativní. Jak se vyrovnat s těmi negativními a zachovat si zdravý rozum, si řekneme v tomto článku.

Nevěsta Šárka: "Měli jsme na svatbě několik stanovišť, kde se mohli naši svatebčané vyblbnout."

Svatba bývá mezi snoubenci jeden velký kompromis. Pokud se nechtějí v čase příprav pozabíjet :-). Šárka si zpočátku přála malou svatbu jen se svědky někde na louce, Jakub chtěl svatbu klasickou s rodinou. Nakonec uspořádali svatbu pro všechny, které mají rádi a moc si to užili.