Kategórie

Jaké jsou výhody a nevýhody zimní svatby?

Se zvýšenou oblibou venkovních obřadů a svatebních hostin s grilováním a venkovním posezením stoupá počet manželství uzavřených v pozdním jaře, létě a brzkém podzimu. Zimní svatby však také mají svou kladnou stránku, mnohdy nedoceněnou. Pokud uvažujete o obřadu v zimě, ale stále si nejste jisti, zda je to dobrý nápad, ...

Nevěsta Elisabeth: "Po focení mi moje mamka šaty přeprala, a pak se pustili do asi 30-minutového fénovaní pomocí 6 fénů na vlasy."

Vybrat datum svatby tak, aby byla co největší pravděpodobnost pěkného počasí je rok od roku spíše sázkou do loterie. Elisabeth s Milanem vybrali 1. září 2018 a nepřízni počasí se bohužel nevyhnuli. Nevěsta byla dokonce tak promrzlá a urousaná, že došlo i na vyprání svatebních šatů. I tak je ale vidět, že to tento pohod...

Výběr nejkrásnějších fotek z Bereme se v měsíci leden 2019

Na náš portál každý měsíc přibude mnoho krásných svatebních alb a svatebních fotografií. Mnohdy nestíháme hýkat nad takovou nádhernou. Rozhodli jsme se proto každý měsíc zveřejnit článek s nejkrásnějšími svatebními fotkami našich nevěst a profesionálu. No a v lednu jsme vybrali tyto. Co na ně říkáte?

Jaký typ nevěsty jste podle vaší oblíbené barvy?

Symbolika barev se využívá v psychologii už desítky let. Každý vnímá určitou barvu trošku jinak, přesto se dají najít obecně patné významy. Preference určitých barev poukazuje na konkrétní povahové rysy. Společně se teď podíváme na jednotlivé barvy, jejich významy a na to, co o vás vaše oblíbená barva prozradí. Najdete...

7 trendů svatebních šatů, které musí vidět každá nevěsta roku 2019!

Svatební sezóna 2019 začíná již zanedlouho a pokud stále nemáte své šaty snů, trochu vám pomůžeme. Svatební salon Vedana vám představuje největší trendy na sezonu 2019!

Nevěsta Míša: "K oltáři jsem šla se svou malou dcerkou."

Míša s Luďkem se znají teprve tři a půl roku, ale stihli toho společně habaděj. Minulý rok si na své konto ještě přičetli veselou retro svatbu plnou vinylových desek kombinovaných s tmavě modrou barvou. Dnes se můžete těšit na popis nejen veselých příhod ze svatby, ale i těch infarktových 😊.

Jak oznámit, že někdo není pozván na svatbu?

Jednou z nejtěžších věcí při plánování svatby je rozhodnutí o počtu a složení pozvaných hostů. Zejména, pokud máte omezené finanční možnosti, případně místo konání má omezenou kapacitu, nebo prostě toužíte po komorní romantické atmosféře.

Co všechno byste měli vědět o svatebních koláčcích a zákuscích?

Mnohé nevěsty často trápí otázky ohledně svatebních koláčků a zákusků. Jaký je přiměřený počet koláčů na osobu? Jaké druhy zvolit? S čím vším při výběru počítat?