Kategórie

Nevěsta Pavla: "Manžel mně čekal cca 5 minut, všichni po něm pokukovali, farář dokonce k němu přišel, jestli jsem si to nerozmyslela."

Pavla by si svého milovaného Dominika vzala i kdyby jí dal "jen" prstýnek z pampelišky. No... Prstýnku z pampelišky se sice nedočkala, ale prstýnku z aloe very ano! :-). O tom, jak se stalo tohle netradiční zasnoubení a jak probíhala jejich červencová svatba v barvě Tiffany blue si dnes můžete přečíst.

Svatební plánovač (83): 5 věcí, které jsou na plánování svatby nejtěžší

Plánování svatby je zábavný, ale také komplikovaný proces. Abyste nezůstala zaskočená nepříjemnými situacemi a mohla se na ně připravit, přečtěte si, které věci jsou na plánování svatby nejtěžší.

Nevěsta Katka: "Pavel mi přiklekl palec u ruky a než jsem se vzpamatovala, tak přede mnou klečel, v ruce držel nádherný prsten s modrým kamínkem."

Katka a Pavel patří mezi páry, které se poznaly díky internetu. Pak už to šlo ráz naráz. První rande, chození, společné bydlení, pejsek a konečně svatba tento rok v červenci, o které se dnes dozvíte něco víc.

Svatební plánovač (82): Největší překvapení při plánování svatby

Co to znamená naplánovat svatbu, zjistíte až tehdy, když si tím samy projdete. Abyste se vyhnula některým překvapením, prostudujte si tento seznam věcí, které zaskočí nejvíce párů.

Svatební abeceda (2. část) aneb, všechno od M po Z, co potřebujete vyřídit na svatbu

V první části svatební abecedy jste si zarezervovala auto, vybrala kytici či zvolila fotografa. Ale je před vámi ještě tolik věcí, které potřebujete vyřídit. Zapomněla jste na něco z našeho seznamu?

Nevěsta Zuzka: "Máme dům, úžasnou dceru, užíváme si života, takže svatba pro nás byla jen takovou třešničkou na dortu."

Jen si to představte. Je krásný jarní den, slunce hřeje, ptáci zpívají a venku v přírodě, kde voní pivoňky, se nevěsta Zuzanka chystá na její a Martinův svatební den. Okolo pobíhá jejich dcerka Adélka a chichotá se, že maminka je nevěsta a tatínek ženich. Ale nejdřív pěkně popořádku... :-)

Svatební abeceda (1. část) aneb, všechno od A po L, co potřebujete vyřídit na svatbu

Někdy je těžké zorientovat se v tom, co všechno organizace svatby obnáší. Víte, že potřebujete šaty, dort, pozvánky..., ale kdy s čím začít a na co přitom nezapomenout, to je někdy pořádná starost. Abyste se z pavučiny plné plánování vymotali, sestavili jsme pro vás praktickou svatební abecedu.

Jak vybrat svatební spodní prádlo?

I když pod svatební šaty má právo nahlédnout jedině ženich, výběr správného spodního prádla je stejně důležitý jako výběr svatebních šatů či botiček.