Kategórie

Svatební plánovač (56): 8 tipů, jak si vybrat svatební účes

Svatební účes z vás může udělat dokonalou nevěstu, ale může také pokazit celý dojem. Jak tedy vybrat ten správný svatební účes ideální pro vás?

Nevěsta Lucie: „I po deseti letech se dokážeme překvapovat a za všech okolností rozesmát.“

Tak tahle svatba byla jízda! Přesně řečeno - cyklojízda. Květinková nevěsta Lucka a její manžel Michal zvolili super eko způsob, jak se dostat na místo svatebního obřadu. A dle fotek si u toho užili hodně zábavy.

Jak vybrat ideální místo pro svatební hostinu?

Jedním z důležitých rozhodnutí při plánování svatby je právě výběr místa na hostinu. Hostina a svatební zábava tvoří převážnou část svatebního dne, proto tento výběr místa a samotné naplánování celé hostiny nenechávejte na poslední chvíli a neberte tyto záležitosti na lehkou váhu.

Průvodce svatebními styly: Zahradní svatba

Existuje mnoho svatebních stylů a každý z nich má něco do sebe. Po tom, co jste se rozhodla, kdy bude vaše svatba, přichází na řadu další nelehký úkol – rozhodnout se, kde se svatba uskuteční. Říci si své ano pod širým nebem, v krásném prostředí a s vydařeným počasím je touhou stále více a více nevěst.

Chiavari židle – ani vy si bez nich neumíte představit svou svadbu?

Zkuste si vzpomenout na jakoukoliv filmovou svatbu. Také se vám v hlavě vynoří elegantní židle s vintage nádechem dozdobené bílou či růžovou stuhou?

Víte, proč jsou svatební šaty bílé?

Zamyslela jste se někdy nad tím, proč jsou svatební šaty právě bílé? Zřejmě vás jako první napadlo, že jejich bílá barva symbolizuje čistotu a nevinnost, se kterou žena vstupuje do manželství. Tato odpověď však není správná.

Svatební plánovač (55): Očekávaní versus realita při plánování svatby

Existuje množství představ o tom, jak probíhají svatební přípravy a co vás čeká během celého procesu zabezpečování svatby. Tato očekávání jsou však často mylná, což může vyvolat zbytečný stres. Jak to tedy opravdu je s plánováním svatby?

Svatební kytice z umělých květin? Toto jsou její největší výhody a nevýhody!

Možná jste si po přečtení nadpisu řekla, která nevěsta by chtěla umělou svatební kytici? Navzdory vašemu pomyslnému „NE!“ umělým květinám vám musíme oznámit, že stále více nevěst sahá v současnosti právě po neživých květech.