Kategórie

Nevěsta Lenka: "Těžko se popisuje, co člověk během obřadu cítí, to musí zažít každý na vlastní kůži."

Lenka je mi velmi blízká, protože milovala svatby už odmala. Na stránku Beremese se zaregistrovala ještě dřív, než svého manžela Lukáše vůbec poznala. A má to krásné štěstí, že letos v červu mohla kliknout na tlačítko "Přidat svatební album" a vy se tak na něj můžete s chutí podívat!

20 nádherných svatebních šatů s odhalenými zády

Šaty s odhalenými zády mají mezi nevěstami množství pozitivních ohlasů, proto dnes už sotva najdeme kolekci svatebních šatů, kde by alespoň jeden model neměl odhalená záda. Velký obdiv si získaly zejména šaty, jejichž záda zahaluje elegantní krajka.

Rychlá dieta pro nevěsty

Čeká vás velký den, kdy vstoupíte do stavu manželského, ale vy máte pocit, že ve svatebních šatech budete vypadat jako velká koule před prasknutím? Takový pocit je normální i pro ženy, které až takové problémy s váhou nemají, ale pro svůj pocit by chtěly nějaké to kilo shodit.

15 svatebních účesů pro nevěsty s krátkými vlasy

Trendy se mění a každé z nás se líbí něco jiného. Krátké vlasy pro nevěstu dnes nejsou žádný problém. Doufáme, že následujících 15 fotografií vás nejen inspiruje při výběru svatebního účesu, ale i představí účesy, jaké volí na svatbu nevěsty po celém světě.

Svatební plánovač (77): Nejoblíbenější svatební tradice

Pokud nevíte, co zařadit do vašeho programu na svatbu, inspirujte se těmito tipy. Toto jsou ty nejoblíbenější (nejčastěji využívané) svatební tradice.

Jak vybrat večerní šaty na svatbu pro nevěstu i hosty?

Jelikož svatba je považována se slavnostní společenskou událost, výběru vhodného oděvu je třeba věnovat zvýšenou pozornost.

Tajná svatba ve stylu celebrit

V současnosti se tajné svatby bez přítomnosti rodiny a přátel staly stále oblíbenějšími. Tento trend k nám přinesly světové celebrity, které se často snaží uniknout před zvědavými paparazzi a právě svůj svatební den si chtějí užít bez neustálých blesků fotoaparátů. Nad čím byste měla přemýšlet předtím, než se pro tajno...

Nevěsta Anie Songe: "Obřad probíhal na pláži za východu slunce - zrození něčeho nového, čerstvého."

Anie a Luky jsou mladí lidé, kteří žijí svůj sen a pravidelně se o něj dělí na svých sociálních médiích (blog Anie Songe a fanpage Lukyho stojí za to). Až donedávna žili na Bali na útesu Makawi Tuwa a toto místo si zvolili i za své svatební místo. A hezčí to snad ani nemohlo být. Svatba za východu slunce, na pláži pod ...