Kategórie

Z fotek z této přírodní svatby uvolněnost doslova stříká

Svatba Kristýny a Toma v uvolněném duchu. Z fotek z této svatby uvolněnost doslova stříká, co říkáte?

Veselá bordó svatba v Resortu Hulín zachycená ukrajinským fotografem

Veselá bordó svatba Aničky a Jirky v Resortu Hulín zachycená ukrajinským fotografem vás nabije příjemnými pocity.

Jak pečovat o prsteny, aby byly stále jako nové?

Výběr svatebních prstenů vám zřejmě zabral jistý čas a do značné míry vyprázdnil vaši peněženku. A jelikož jsou prsteny znakem vaší lásky a nerozlučitelnosti, zaslouží si přiměřenou péči, ať září na vašich prsteníčcích jako v den, kdy jste si je koupili.

Nevěsta v modrých svatebních šatech a svatba v Kamut Letonice

Modrá je dobrá, už je to tak. A nejen dobrá! Pro Pavlu je to dokonce ta nejoblíbenější barva, do které sladila nejen svatební výzdobu, ale i svatební šaty.

Kouzelná a pohádková lesní svatba v Babím lomu

Hedvika s Edem laškovali s více styly, ve kterých by se mohla jejich svatba nést. Nakonec ale zvítězila květnová lesní párty, která stála za to!

Co symbolizuje podvazkový pás na nevěstě a jaké zvyky se k němu vážou?

Podvazkový pás jako doplněk nevěsty patří k nejstarším svatebním zvykům. Pro některé nevěsty jsou tradice, které se k tomuto kousku oblečení vážou, podstatné a chtějí je zařadit i ve svůj svatební den, pro jiné je to nepodstatný symbol a najdou se i nevěsty, které o tomto svatebním zvyku mnoho nevědí.

Jak na svatbu s cizincem?

Zorganizovat svatbu a vyřídit všechny potřebné formality je náročné samo o sobě. Pokud však plánujete sňatek s cizincem, mohou se vaše přípravy ještě trochu zkomplikovat. Nejenže vás samotný obřad vyjde dráže, problémem může být i rozdílná kultura, a tedy i zvyky, jídlo či jazyková bariéra. Zde je několik bodů, na kter...

Modro-zlatá svatba na okouzlujícím statku Opajda na Vysočině

Šárka s Martinem sáhli po svatební výzdobě ve zlaté a modré barvě a nemohli snad udělat lépe. Výzdoba totiž perfektně rozzářila už tak okouzlující statek Opajda na Vysočině.