Kategórie

Svatební plánovač (93): 5 věcí, na které byste si během svatby určitě měla najít čas

Během svatebního dne na vás čeká spousta zajímavých aktivit, dejte si však pozor, abyste nezapomněla na ty nejdůležitější, abyste po svatbě něčeho nelitovala. Těchto 5 věcí mějte na paměti během celého večera.

Vsaďte na dobrou hudbu, je totiž základem každé skvělé svatby!

Během celé svatby zpravidla novomanžele i hosty doprovází hudba. V závislosti na místě a konkrétní aktivitě se hudební složka mění a doplňuje tak atmosféru daného okamžiku. Když plánujete svatbu, měli byste se určitě zamyslet nad tím, jaké písně, v který okamžik vybrat a co se vám oběma líbí.

I vy budete mít na svatbě děti? Takhle je zabavíte!

Na vaší svatbě budou i děti a vy se určitě obáváte, že to bude katastrofa... Že budou pobíhat po místnosti, motat se číšníkům pod nohama, plakat a nudit se. Jen žádný strach, nevěsty! Připravte jim aktivity, které ocení nejen děti, ale i jejich rodiče.

Svatební plánovač (92): 6 věcí, které byste měla udělat večer před svatbou

Aby se vám noc před svatbou dobře spalo a ráno vás nečekalo žádné nemilé překvapení, měla byste večer udělat těchto 6 věcí.

4 trendy ve svatební výzdobě, které nás neminou v roce 2018

Dámy, které plánujete svatbu v roce 2018, tento článek je zejména pro vás. Představíme si v něm největší svatební trendy, které nás následující sezonu v svatební výzdobě čekají, a ukážeme si, jak vypadají v praxi. Myslím, že se máme opravdu na co těšit :-).

Přinášíme vám pár tipů na zimní květinové inspirace

Vaše květinová výzdoba na svatbu by měla ladit s aktuálním obdobím – jednak máte větší šanci, že květiny opravdu seženete, jednak budou mnohem levnější než mimosezonní rostliny.

Svatební plánovač (91): 7 důvodů, proč mít svatbu v zimě

Většina svateb se koná na jaře nebo v létě, zima má však také své kouzlo a určitě se vyplatí mít svatbu i v tomto období. Pokud jste se ještě nerozhodla, kdy se bude konat váš velký den, zde je několik důvodů, proč zvážit právě zimu.

Nevěsta Lenka: "Každý mi říkal, ať počítám, že se něco nepovede a já s tím opravdu počítala, ale ono nic! Všechno bylo perfektní."

Zdravím vás v Novém roce, milé čtenářky našich rozhovorů. Ačkoliv na internetu můžeme vidět spoustu krásných svatebních editoriálů, svatby, které můžete vidět na Beremese, jsou však mnohem lepší a to proto, že jsou reálné. Každý detail je promyšlený a vše je dělané od srdce. A nad to není. Jednou takovou svatbou je i...