Kategórie

5 bláznivých úkolů na rozlučku se svobodou v klubu

Pokud patříte mezi femme fatale každé party a odcházíte z ní poslední, je zřejmé, že vaše rozlučka se svobodou nebude doma na gauči. Správně! Kupte si nové šaty, obvolejte družičky a vzhůru za zábavou rozlučkové noci. Okořeňte si ji bláznivými úkoly a věřte, že na tuto noc nikdy nezapomenete!

Vegetariánské svatební menu – jaká jídla do něj zakomponovat?

Když se řekne svatba, množství lidí si okamžitě představí i famózní hostinu, množství jídel, koláčků, ale i řízků, pečeně a množství jiných, masitých jídel.

Nevěsta Barbora: "Nebyla to jen moje a Vojtova svatba. Byli jsme tam celá rodina a bylo to úžasné."

„Dobrý den, Rou-Králíčková u telefonu". Není divu, že si Barbora na své příjmení ještě nestačila pořádně zvyknout. Od této svatby totiž uplynul teprve měsíc. A nebyl to velký den jen pro ni a Vojtěcha, ale i pro jejich děti. Obřad si náležitě užili všichni pohromadě :-).

Svatební tombola – vše, co byste o ní měla vědět!

Mnohé nevěsty se v rámci plánování svatby dostanou do stadia, kdy začnou uvažovat i o doplňkové zábavě. Ne všechny se rády spoléhají na klasickou zábavu a její spád a plánují pro hosty i drobný program.

Jaký typ nevěsty jste? Prozradí to o vás vaše znamení

Zajímá vás, jaký typ nevěsty vlastně jste, resp. jakým budete? Budete klidná nebo nervózní, frivolní nebo úzkostlivá? Samozřejmě, během plánování svatby si každá nevěsta projde všemi fázemi, ale jaká budete ve váš svatební den, to vám prozradí hvězdy 😊.

10 kroků, jak připravit vašeho čtyřnohého miláčka na vaši svatbu

Velmi milou součástí svatby může být i přítomnost vašeho domácího mazlíčka. Vždyť ne nadarmo se říká, že pes je nejlepší přítel člověka, tak proč by s vámi nemohl být i v tento velký den?

10 tipů na vánoční dárek pro nevěstu

Vánoce se nezadržitelně blíží a všichni pomalu začínají nakupovat a shánět vánoční dárky. Pokud máte v rodině nebo mezi přáteli budoucí nevěstu či dokonce nevěsty, nabízíme vám několik tipů na dárky, které je jistě potěší.

10 kroků k nalezení vašeho svatebního fotografa

Na rozdíl od ostatních dodavatelů na svatbě jako jsou DJ, kapela, catering, či výzdoba, je fotograf osoba, jejíž výsledek nemůžete dopředu ochutnat, ani si nijak odzkoušet.