Kategórie

Jak uspořádat svatbu v zahraničí?

Snubní prsten na ruce, touha vzít se do roka a do dne, ale na velkou a klasickou svatbu nemáte zrovna náladu a chuť? Je zde možnost spojit svůj velký den rovnou s líbánkami a zorganizovat si menší svatbu v zahraničí na romantickém místě dle vašeho výběru.

Nevěsta Zuzana: "Keňa nás provázela celý den, od hostů, přes faráře, až po naše novomanželské popůlnoční šaty ušité na míru v Keni."

Jedna moje známá tvrdí, že každý z nás má svojí pravou lásku a ta může být kdekoliv na světě. Zuzana tu svou našla až v Keni. O tom, jak k sobě s Enosem našli cestu a spojily své dva rozdílné světy, si můžete přečíst v tomto článku.

Svatební plánovač (85): 7 věcí, které mohou pokazit celkový dojem ze svatby

Při plánování svatby myslete na to, že jde hlavně o oslavu vaší lásky v kruhu rodiny a blízkých, proto je nejdůležitější, abyste si ji naplno užili vy a také vaši hosté.

5 dárků, kterými potěšíte manžela každý svátek

Narozeniny, výročí svatby, Valentýn… Pokaždé chcete svého milovaného obdarovat něčím výjimečným. Občas docházejí nápady, a když už ani ta největší láska není inspirací pro dárek, přicházíme na pomoc my :-).

Ještě stále vás nepožádal o ruku? Požádejte ho vy! Toto jsou 4 tipy jak na to.

Vím, vím... Když čtete tyto řádky, hlavou vám problesklo, že to není úplně normální, že je to trochu divoké a přitažené za vlasy. Máte pravdu. Ale žijeme v 21. století, které někdy kašle na tradice.

Svatební plánovač (84): Myšlenky, které má v den svatby každá nevěsta

Svatba je velmi emotivní záležitost, proto je samozřejmé, že se každé nevěstě v den svatby honí hlavou různé myšlenky. Pokud máte ze svatby smíšené pocity, nebojte se, nejste v tom sama…

Nevěsta Martina: " Je to naše svatba a kopírovat nebo použít už cokoliv dříve udělané se nám nezdálo příliš autentické."

Všechny originality ze svatby Martiny a Tomáše sem snad ani nedokážu vypsat. Ale něco málo vám v úvodu poodhalím- nevěsta ve zlatých šatech, tanec místo prvního novomanželského polibku, hostina v divadle, vietnamské jídlo, mexická kapela... Prostě svatba, kterou si snoubenci ušili sami sobě na míru. Nechte se inspirova...

Jak dodat jiskru svatebním šatům?

Obdivujete se v zrcadle ze všech stran, s nadšením hladíte látku svých svatebních šatů, ale pronásleduje vás neodbytná myšlenka – něco tomu chybí. Chyba nemusí být ve výběru šatů. Často stačí jen vhodný doplněk, který z vašich šatů vykouzlí skvost. Jak dodat jiskru svatebním šatům?