Kategórie

Hostina, zábava

60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly

Svatební tombola patří mezi nejoblíbenější formy svatební zábavy. Tombola je vtipná, akční, zapojuje všechny hosty, a zároveň poskytuje čas na dočerpání energie mezi jednotlivými tanečními koly.

50 otázek, na které byste se měla zeptat svatebního DJ nebo kapely

Hudba představuje základní kámen zábavy na svatbě. Pokud je špatná, hosté se po čase začnou nudit a nezachrání to ani množství alkoholu. Jak tedy vybrat tu správnou kapelu nebo DJ?

Svatební dávka humoru – uvolněte se a zabavte se svatebními vtipy

Berme život s humorem. I svatba a manželství přináší spoustu úsměvných chvil a někdy nelze jinak než se tomu zasmát. Dnes se můžete pobavit u těchto svatebních a manželských vtipů a možná se v některých i najít. :-).

Kapela nebo DJ? Poznejte výhody a nevýhody, které s sebou přinášejí

I vy stojíte před rozhodnutím, kterým směrem v oblasti hudby a zábavy se vydat? Z každé strany posloucháte doporučení na jedno nebo druhé, každý má svůj názor, a vy skutečně nevíte, co je pro vás lepší? Přinášíme vám nejhlavnější výhody a nevýhody jak DJe, tak i kapely na svatbě. Vy sami posuďte, co pro vás bude to pra...

15 věcí, které učiní vaši svatbu nezapomenutelnou

Sní o tom každá nevěsta… O tom, aby její svatba byla dokonalá, krásná a nezapomenutelná. To, že na tento den rozhodně nezapomene manželský pár, je určitě pravdivé, ale co udělat pro to, aby se o vaší svatbě v kruhu vašich nejbližších a známých mluvilo ještě dlouho po tom, jak odezní svatební zvony? Přinášíme vám několi...

6 originálních videí z prvního svatebního tance

První svatební tanec nemusí být jen neokázalým valčíkem, ale může se stát i něčím opravdu jedinečným. V tomto článku vám přinášíme několik novomanželský párů, kteří svůj první svatební tanec pojali trochu jinak, a vznikly z toho vzpomínky, které mohou inspirovat i váš velkolepý den.

Vegetariánské svatební menu – jaká jídla do něj zakomponovat?

Když se řekne svatba, množství lidí si okamžitě představí i famózní hostinu, množství jídel, koláčků, ale i řízků, pečeně a množství jiných, masitých jídel.

Svatební tombola – vše, co byste o ní měla vědět!

Mnohé nevěsty se v rámci plánování svatby dostanou do stadia, kdy začnou uvažovat i o doplňkové zábavě. Ne všechny se rády spoléhají na klasickou zábavu a její spád a plánují pro hosty i drobný program.