Kategórie

Hostina, zábava

6 originálních videí z prvního svatebního tance

První svatební tanec nemusí být jen neokázalým valčíkem, ale může se stát i něčím opravdu jedinečným. V tomto článku vám přinášíme několik novomanželský párů, kteří svůj první svatební tanec pojali trochu jinak, a vznikly z toho vzpomínky, které mohou inspirovat i váš velkolepý den.

Vegetariánské svatební menu – jaká jídla do něj zakomponovat?

Když se řekne svatba, množství lidí si okamžitě představí i famózní hostinu, množství jídel, koláčků, ale i řízků, pečeně a množství jiných, masitých jídel.

Svatební tombola – vše, co byste o ní měla vědět!

Mnohé nevěsty se v rámci plánování svatby dostanou do stadia, kdy začnou uvažovat i o doplňkové zábavě. Ne všechny se rády spoléhají na klasickou zábavu a její spád a plánují pro hosty i drobný program.

50 otázek, na které byste se měla zeptat svatebního DJ nebo kapely

Hudba představuje základní kámen zábavy na svatbě. Pokud je špatná, hosté se po čase začnou nudit a nezachrání to ani množství alkoholu. Jak tedy vybrat tu správnou kapelu nebo DJ?

8 rad, jak být dobrým svatebním hostem

Řeknete si, kdo už jen potřebuje manuál na to, aby byl dobrým svatebním hostem? Například Zuzana, která přišla na svatbu v bílých šatech, nebo strýc Karel, který byl na svatbě vaší sestřenice už před půlnocí řádně pod parou. Možná i vy máte na seznamu pozvaných takzvané rizikové osoby, které by mohly na vaší svatbě něc...

Kapela nebo DJ? Poznejte výhody a nevýhody, které s sebou přinášejí

I vy stojíte před rozhodnutím, kterým směrem v oblasti hudby a zábavy se vydat? Z každé strany posloucháte doporučení na jedno nebo druhé, každý má svůj názor, a vy skutečně nevíte, co je pro vás lepší? Přinášíme vám nejhlavnější výhody a nevýhody jak DJe, tak i kapely na svatbě. Vy sami posuďte, co pro vás bude to pra...

Svatební hry aneb co všechno můžete připravit pro vaše svatebčany

Ano, svatba bývá jednou velkou oslavou plnou zábavy, avšak občas třeba té dobré zábavě trošku pomoci, případně někteří novomanželé upřednostňují pro svatebčany společné aktivity, před klasickým natřásáním se na parketu.

20 moderních písní na první svatební tanec, které znějí jako klasické

Co se týče klasických písní, zejména těch zamilovaných, je to už jednou tak. Klasika je klasika a nic na světě to nezmění. Avšak vybrat si na první tanec něco jen proto, že je to prostě klasické, určitě není správná cesta, a nenechte se odradit ani námitkami vašich rodičů, vždyť když se brali oni, v dané době byly mnoh...