Kategórie

Hostina, zábava

Kapela nebo DJ? Poznejte výhody a nevýhody, které s sebou přinášejí

I vy stojíte před rozhodnutím, kterým směrem v oblasti hudby a zábavy se vydat? Z každé strany posloucháte doporučení na jedno nebo druhé, každý má svůj názor, a vy skutečně nevíte, co je pro vás lepší? Přinášíme vám nejhlavnější výhody a nevýhody jak DJe, tak i kapely na svatbě. Vy sami posuďte, co pro vás bude to pra...

15 věcí, které učiní vaši svatbu nezapomenutelnou

Sní o tom každá nevěsta… O tom, aby její svatba byla dokonalá, krásná a nezapomenutelná. To, že na tento den rozhodně nezapomene manželský pár, je určitě pravdivé, ale co udělat pro to, aby se o vaší svatbě v kruhu vašich nejbližších a známých mluvilo ještě dlouho po tom, jak odezní svatební zvony? Přinášíme vám několi...

Svatební dávka humoru – uvolněte se a zabavte se svatebními vtipy

Berme život s humorem. I svatba a manželství přináší spoustu úsměvných chvil a někdy nelze jinak než se tomu zasmát. Dnes se můžete pobavit u těchto svatebních a manželských vtipů a možná se v některých i najít. :-).

6 originálních videí z prvního svatebního tance

První svatební tanec nemusí být jen neokázalým valčíkem, ale může se stát i něčím opravdu jedinečným. V tomto článku vám přinášíme několik novomanželský párů, kteří svůj první svatební tanec pojali trochu jinak, a vznikly z toho vzpomínky, které mohou inspirovat i váš velkolepý den.

Vegetariánské svatební menu – jaká jídla do něj zakomponovat?

Když se řekne svatba, množství lidí si okamžitě představí i famózní hostinu, množství jídel, koláčků, ale i řízků, pečeně a množství jiných, masitých jídel.

Svatební tombola – vše, co byste o ní měla vědět!

Mnohé nevěsty se v rámci plánování svatby dostanou do stadia, kdy začnou uvažovat i o doplňkové zábavě. Ne všechny se rády spoléhají na klasickou zábavu a její spád a plánují pro hosty i drobný program.

50 otázek, na které byste se měla zeptat svatebního DJ nebo kapely

Hudba představuje základní kámen zábavy na svatbě. Pokud je špatná, hosté se po čase začnou nudit a nezachrání to ani množství alkoholu. Jak tedy vybrat tu správnou kapelu nebo DJ?

8 rad, jak být dobrým svatebním hostem

Řeknete si, kdo už jen potřebuje manuál na to, aby byl dobrým svatebním hostem? Například Zuzana, která přišla na svatbu v bílých šatech, nebo strýc Karel, který byl na svatbě vaší sestřenice už před půlnocí řádně pod parou. Možná i vy máte na seznamu pozvaných takzvané rizikové osoby, které by mohly na vaší svatbě něc...