Kategórie

Hostina, zábava

20 moderních písní na první svatební tanec, které znějí jako klasické

Co se týče klasických písní, zejména těch zamilovaných, je to už jednou tak. Klasika je klasika a nic na světě to nezmění. Avšak vybrat si na první tanec něco jen proto, že je to prostě klasické, určitě není správná cesta, a nenechte se odradit ani námitkami vašich rodičů, vždyť když se brali oni, v dané době byly mnoh...

Otázky, které byste se měla zeptat své cukrářky při výběru svatebního dortu

Výběr svatebního dortu není maličkost, jak by se na první pohled mohlo zdát. Kromě vizuální stránky je třeba dbát i na chuť, ingredience či logistiku ve svatební den. Víte, na co byste se měla zeptat své cukrářky, a co všechno byste si s ní měla dohodnout, aby se do puntíku naplnily vaše představy?

10 informací, které potřebujete vědět o svatebním dortu

Výběr svatebního dortu může být složitá, ale i zcela chutná záležitost. Předtím, než si půjdete vybrat ten pravý, přečtěte si, co všechno byste o něm měli vědět, dokud mu řeknete své ano.

Svatební menu, kterým potěšíte každého hosta

K tak významné události, jakou je svatba, nepochybně patří vynikající jídlo. Co však dělat v případě, že vaši hosté trpí různými potravinovými alergiemi, či intolerancí, případně se sami rozhodli ze svého jídelníčku vyřadit určitou skupinu jídel či potravin?

50 zahraničních i domácích písní, které rozhodně musíte zařadit na svůj svatební playlist

Svatební šaty už visí na věšáku, starší osazenstvo hostů se po vašem začepení a kloboukovém tanci odebralo domů, ale zábava zdaleka nekončí!

Jak vybrat hudbu, která lahodí všem věkovým kategoriím?

Výběr svatební hudby, která lahodí mladým družičkám i dříve narozeným maminkám, je pro nejednu nevěstu tvrdým oříškem. V následujících řádcích vám proto přinášíme pár cenných rad, které vám snad výběr svatebních melodií usnadní.

Víte, proč se unáší nevěsta?

Na tento zvyk je mnoho protichůdných názorů. Některé nevěsty svůj únos považují za zábavu a zpestření svatby, jiné za trapný úkon, jehož se nemíní zúčastnit. Proč však tato netradiční tradice vznikla a jaký má symbol?

Svatební plánovač (96): Originální písně na první novomanželský tanec

První tanec nevěsty a ženicha je velmi významnou součástí svatby, a proto je důležité, abyste zvolila tu správnou píseň, která od té doby bude „vaší“ písničkou a vždy vám bude připomínat tuto významnou událost.