Kategórie

Hostina, zábava

Svatební tombola – vše, co byste o ní měla vědět!

Mnohé nevěsty se v rámci plánování svatby dostanou do stadia, kdy začnou uvažovat i o doplňkové zábavě. Ne všechny se rády spoléhají na klasickou zábavu a její spád a plánují pro hosty i drobný program.

50 otázek, na které byste se měla zeptat svatebního DJ nebo kapely

Hudba představuje základní kámen zábavy na svatbě. Pokud je špatná, hosté se po čase začnou nudit a nezachrání to ani množství alkoholu. Jak tedy vybrat tu správnou kapelu nebo DJ?

8 rad, jak být dobrým svatebním hostem

Řeknete si, kdo už jen potřebuje manuál na to, aby byl dobrým svatebním hostem? Například Zuzana, která přišla na svatbu v bílých šatech, nebo strýc Karel, který byl na svatbě vaší sestřenice už před půlnocí řádně pod parou. Možná i vy máte na seznamu pozvaných takzvané rizikové osoby, které by mohly na vaší svatbě něc...

Kapela nebo DJ? Poznejte výhody a nevýhody, které s sebou přinášejí

I vy stojíte před rozhodnutím, kterým směrem v oblasti hudby a zábavy se vydat? Z každé strany posloucháte doporučení na jedno nebo druhé, každý má svůj názor, a vy skutečně nevíte, co je pro vás lepší? Přinášíme vám nejhlavnější výhody a nevýhody jak DJe, tak i kapely na svatbě. Vy sami posuďte, co pro vás bude to pra...

Svatební hry aneb co všechno můžete připravit pro vaše svatebčany

Ano, svatba bývá jednou velkou oslavou plnou zábavy, avšak občas třeba té dobré zábavě trošku pomoci, případně někteří novomanželé upřednostňují pro svatebčany společné aktivity, před klasickým natřásáním se na parketu.

20 moderních písní na první svatební tanec, které znějí jako klasické

Co se týče klasických písní, zejména těch zamilovaných, je to už jednou tak. Klasika je klasika a nic na světě to nezmění. Avšak vybrat si na první tanec něco jen proto, že je to prostě klasické, určitě není správná cesta, a nenechte se odradit ani námitkami vašich rodičů, vždyť když se brali oni, v dané době byly mnoh...

Otázky, které byste se měla zeptat své cukrářky při výběru svatebního dortu

Výběr svatebního dortu není maličkost, jak by se na první pohled mohlo zdát. Kromě vizuální stránky je třeba dbát i na chuť, ingredience či logistiku ve svatební den. Víte, na co byste se měla zeptat své cukrářky, a co všechno byste si s ní měla dohodnout, aby se do puntíku naplnily vaše představy?

10 informací, které potřebujete vědět o svatebním dortu

Výběr svatebního dortu může být složitá, ale i zcela chutná záležitost. Předtím, než si půjdete vybrat ten pravý, přečtěte si, co všechno byste o něm měli vědět, dokud mu řeknete své ano.