Získejte nové zákazníky s profilem Profesionál

Prezentujte svou práci na největší sociální síti o plánovaní svatby v Česku.

Působíte v oblasti plánování a organizace svateb a chcete získat nové zákazníky? Prezentujte svou práci na Bereme se, kde máte možnost oslovit tisíce nevěst a ženichů, kteří plánují svůj velký den a potřebují Vaše služby. Zda jste větší firma nebo jednotlivec, profil Profesionál (PRO) je pro Vás!
Zaregistrovat se jako PRO
326.7 / měsíčně
Cena je uvedena s DPH
Slevy poskytujeme u předplatného na delší období
0 +
Unikátních uživatelů měsíčně
0
Zobrazení stránky měsíčně
0
Registrovaných uživatelů

Proč se vyplatí registrovat jako Profesionál na Bereme se?

Profil Profesionál není jen obyčejný zápis. Katalog svatebních dodavatelů Vám přináší také řadu dalších výhod a nástrojů.

Bereme se je sociální síť pro všechny budoucí nevěsty a ženichy, kteří plánují svůj velký den. Vy jako firma můžete být součástí komunity, zapojovat se do dění na stránce a přilákat k sobě své zákazníky.

Firemní profil a prezentace Vašich služeb

 • představte svou firmu a popište, čemu se věnujete
 • ukažte to nejlepší z Vaší práce
 • pravidelně aktualizujte novinky, slevy na stěně příspěvků

Buďte součástí komunity a získávejte zákazníky

 • profil PRO Vám umožňuje přímo interagovat s lidmi na stránce
 • publikujte alba a články a staňte se inspirací
 • zapojte se do diskusí, pomáhejte a ukažte, že jste odborníkem
 • inspirativní portfolio, užitečné články či oblíbené Profesionály pravidelně sdílíme na našich sociálních sítích

Inzerujte ve Vašem shopu

 • vytvořte si snadno a jednoduše svůj svatební e-shop s neomezeným množstvím inzerátů s Vaším zbožím nebo službami
 • Vaše inzeráty se budou zobrazovat v našem Bazaru, kde si Vás zákazníci najdou
 • spravujte si seznam zájemců, komunikujte s nimi a prodávejte

Zápis v katalogu

 • Vaši vizitku s kontaktními údaji a popisem vaší práce zveřejníme v seznamu našich dodavatelů
 • díky odkazům na svůj web získáte hodnotný zpětný odkaz, který posílí Vaši pozici ve vyhledávačích (Google a jiné...)

Získejte klienty díky novému Poptávači

 • když nevěsta/ženích zadá poptávku v Poptávači (vyplní termín svatby, lokalitu, předběžný rozpočet a popis), my Vám ji automaticky přepošleme do soukromé zprávy
 • budoucí manželé Vás tak najdou nejen v katalogu Profesionálů, ale na jejich poptávky umíte kromě Fóra reagovat už i přímou odpovědí v soukromé zprávě
Zaregistrovat se jako PRO

Pro koho je profil Profesionála určen?

Pro každého, kdo nabízí služby v oblasti plánování svatby. Od svatebních fotografů, kameramanů, hudební skupiny a DJ-ů, až po svatební salony či vizážistky. Například:

 • svatební salony
 • svatební vizážisté a hairstylisté
 • hudební kapely
 • DJ-ové a moderátoři
 • svatební agentury
 • svatební místa
 • svatební e-shopy
 • a jiné (všechny kategorie naleznete v části "Profesionálové")

Co říkají naši Profesionálové?

"Ráda bych touto cestou poděkovala týmu Beremka za skvělou práci. Vizážistice se aktivně věnuji od roku 2000 a už bych ani nespočítala roky, kdy jsem se zařadila mezi profesionály na tomto serveru. Vždy jsem se setkala s profesionalitou, milým přístupem a ochotou poradit. Za všechny ty roky jsem se setkala s minimem nevěst, které by o Beremese nevěděly. Jasně, že nejsou všechny zaregistrované a aktivní, ale chodí sem pro inspirace a doporučení, a velice si to chválí. Beremese je TOP na českém trhu ve svatebním bussinesu. To vím z vlastní zkušenosti."
img
Jana Dufková - make-up & hairstyling
Jana Dufková make-up & hairstyling
"Na portál nevěst Beremese.cz jsem se před mnoha lety dostala náhodou, napadlo mě a mého mého přítele, že bude pravděpodobně existovat i portál, či vyhledávač pro nevěsty a tak jsme zkusili. Portál nevěst Beremese.cz mi pomohl v práci, která je i mím koníčkem, se více rozvíjet a otevřel mi cestu svateb a splněných přání. Moc Vám děkujeme za celý náš tým! Vřele všem doporučuji!"
img
Svatební ráj Barbucha
Sacherová-Svatební ráj Barbucha
"Spolupráce s Beremese je pro mě výhodná v tom, že mi přivádí opravdu relevantní klienty. Už podle metrik je vidět, že nevěsty, které na mé stránky z portálu přicházejí, se o služby opravdu zajímají a stránky pečlivě pročítají a později mě kontaktují s poptávkou. Zároveň spolupráce s podporou na stránkách je velmi příjemná."
img
Rozkvetlá dílna - emoce vázané do květin
Rozkvetlá dílna - emoce vázané do květin
"Na Beremese pôsobím už niekoľko rokov a fotil som vďaka tomuto portálu hromadu skvelých ľudí. Vždy si ma tu vedela nájsť moja cieľová skupina ľudí, ktorá uprednostňuje reportážne momenty pred strojenými fotkami. Zároveň sa mi páči, že Beremese prechádza zmenami, snaží sa vyvíjať a posúvať, čo je v dobe rýchlo sa meniacich trendov veľmi dôležité."
img
Ondrej Čechvala
Ondrej Čechvala

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak začít?
Při registraci si zvolíte své přihlašovací jméno, heslo a vyberete kategorii, do které se chcete zařadit. Přihlašovací jméno nelze dodatečně změnit, proto vybírejte pečlivě. Po registraci budete moci vyplnit informace o Vaší firmě, nahrát fotky s ukázkami Vaší práce a Vaše kontaktní údaje. Když budete mít profil připraven, aktivujete ho platbou. Po zpracování platby se Váš profil začne veřejně zobrazovat návštěvníkům stránky a budete moci publikovat příspěvky.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje beremese.cz a kdo to je?
Podle měření Google Analytics navštěvuje stránky beremese.cz v průměru 150 000 unikátních návštěvníků za měsíc. Stránku navštíví více než 800 000 krát měsíčně a v průměru na ní stráví přes 3 minuty. Jsou to lidé, kteří plánují svůj velký den.
Kolik stojí předplatné a na jaké období si mohu předplatit profil PRO?
Výška předplatného je 326,7 Kč (cena s DPH) za měsíc. Profil PRO je možné předplatit si minimálně na jeden měsíc, ale nabízíme několik balíčků i na delší období (3, 6 a 12 měsíců). Při platbě na 6 měsíců získáváte od nás jako bonus 1 měsíc zdarma. Při ročním předplatném získáváte jako bonus až 3 měsíce zdarma.
Jaké formy platby akceptujete?
Za profil můžete zaplatit kartou online nebo bankovním převodem. Při platbě kartou je možné zvolit si automatickou měsíční platbu (z karty se bude automaticky každý měsíc stahovat poplatek 326,7 Kč s DPH) nebo si vybrat jednorázovou platbu kartou na 3, 6 a 12 měsíců. Platbu bankovním převodem je možné provést na dobu minimálně 3 měsíce.
Mohu si profil PRO vyzkoušet na jeden měsíc?
Samozřejmě, profil si můžete předplatit na jeden měsíc a následně předplatné zrušit ve svém profilu. Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám však doporučujeme zvolit delší období. Vybudování povědomí o Vaší značce může chvíli trvat. Za jeden měsíc se nemusí dostavit požadované výsledky. V případě potřeby nás můžete kdykoli kontaktovat a my Vám ochotně pomůžeme s vedením profilu a nastavením propagace.
Musím profil PRO platit nepřetržitě nebo mohu službu dočasně přerušit?
Pokud máte službu předplacenu kartou, můžete kdykoli zrušit automatické měsíční stahování přímo v části Platby a faktury ve Vašem profilu. Pokud jste platili převodem, stačí když na další období nezaplatíte. Všechny údaje ve Vašem profilu zůstanou zachovány a při opětovném předplacení profilu se Váš profil bude opět veřejně zobrazovat ve stejné podobě.
Mám vytvořený běžný profil, mohu ho změnit na profil Profesionála?
Ano, svůj běžný profil můžete snadno změnit na profil Profesionála a není třeba vytvářet si novou registraci. Stačí se přihlásit do svého běžného profilu a přejít na registrační formulář pro Profesionály. Tam budete mít předvyplněný email a přihlašovací jméno, vyberete už jen okres a kategorii, ve které chcete působit. Následně kliknete na "Změň svůj profil na profil PRO" a Váš profil bude změněn.

Kontaktujte nás

Podpora pro Profesionály
profesionalove@beremese.cz
+421 940 414 009 (prac. dny od 9.00 - 17.00)
Zaregistrovat se jako PRO