Kategórie

Ženich

Co všechno byste měla vědět o kravatě pro ženicha?

Kravata patří dlouhá léta mezi základní doplňky každého muže a je neodmyslitelnou součástí obleku. Stejně, jako se mění móda u košil a obleků, i kravaty podléhají módním trendům. Jednou se nosí úzké, jindy široké, tmavé, barevné, vzorované a trendy se řídí i způsoby jejich vázání.

Kravata nebo motýlek? Jak se správně rozhodnout?

Ve svatební den jsou nejdůležitější ženich s nevěstou a jejich láska, kterou se chystají zpečetit. Nevěsta dlouho vybírá ty pravé svatební šaty, účes, make-up, manikúru… U ženicha jde často jen o jednoduchou zkoušku dobře padnoucího obleku a více se tím nezabývá.

12 trendů ve svatebním oblékání, které by měl váš ženich rozhodně znát

Je více než jasné, že vy i váš ženich budete ve váš den D vypadat skutečně dokonale. Nicméně, ačkoli se všechny oči nejdříve upírají na nevěstu a až následně na ženicha, bude stejně v centru pozornosti. Věnujte tedy dostatečnou dobu výběru jeho oděvu tak, aby k vám ladil a zároveň splňoval některý z aktuálních trendů v...

Manžetové knoflíčky – co všechno byste o nich měla vědět?

Na události, jakou svatba, je jednoznačné, že nejen nevěsta chce být dokonalá, ale na svůj vzhled a oblečení, či doplňky si potrpí i mnozí ženichové. Jedním z tradičních doplňků pro pány jsou i manžetové knoflíčky. Odkud tato pánská ozdoba pochází, jak ji správně nosit, či jak vybrat ty správné pro vašeho snoubence, se...

5 tipů, jak vybrat ten „pravý" oblek pro ženicha

Stejně jako nevěsty, i ženichové touží během svého velkého dne vypadat krásně a kouzelně. Na trhu můžete najít bezpočet materiálů, barev a střihů pánských obleků, ale výběr toho správného může být pro nejednoho budoucího ženicha tvrdým oříškem. Pokud si s výběrem svatebního obleku nevíte rady, pozorně čtěte :-).

Ctirad z BeWooden: "V poslední době jde vidět, že lidé své svatby organizují již po svém."

S Ctiradem Sárou, zakladatelem svěží značky BeWooden, která se věnuje výrobě dřevěných motýlků nejen na svatbu, jsme si popovídali o svatební módě pro ženichy, o tom, jak by měl ženich vybírat doplňky k obleku, jak originálně požádat ženu o ruku, ale i o tom, jak si sám Ctirad představuje svou svatbu.

Jaký svatební oblek by si měl obléci ženich - gentleman?

Když se zmiňuje svatba a svatební oblečení, hned se každému vybaví nevěsta a krásné svatební šaty. Nevěsta však není jediným důležitým člověkem svatebního dne. Svatební den je o dvou, o nevěstě a ženichovi. Uznáváme, že většina očí svatebčanů je upřena na nevěstu a její vzezření. Ale i vzhled ženicha je neméně důležitý...

Jak vybrat ten správný pánský oblek na svatbu?

Předsvatební přípravy se netýkají jen nevěst, ale i jejich drahých poloviček, ženichů. Přestože během svatebního dne jsou téměř všechny oči na nevěstě, i pánové chtějí být dokonale oblečeni a upraveni.