Kategórie

Ženich

Svatební oděv pro ženicha (2. část) – Jak vybírat košili, boty a doplňky

Kromě obleku má ženich ve svůj velký den oblečenou i košili, kravatu či motýlka, manžetové knoflíky a množství dalších doplňků. Jak správně doladit oblek, který jste si vybrali, a jak vybrat tu správnou košili a doplňky, se dozvíte v následujících řádcích.

Svatební oděv pro ženicha (1. část) – Na co myslet při výběru obleku na svatbu?

Vaše přítelkyně vám právě řekla "ano" a stala se tak vaší snoubenkou. Nastal čas, abyste pomaličku začali uvažovat, jak se správně obléci tak, abyste i vy přispěli k svatbě snů.

Co všechno byste měla vědět o kravatě pro ženicha?

Kravata patří dlouhá léta mezi základní doplňky každého muže a je neodmyslitelnou součástí obleku. Stejně, jako se mění móda u košil a obleků, i kravaty podléhají módním trendům. Jednou se nosí úzké, jindy široké, tmavé, barevné, vzorované a trendy se řídí i způsoby jejich vázání.

Kravata nebo motýlek? Jak se správně rozhodnout?

Ve svatební den jsou nejdůležitější ženich s nevěstou a jejich láska, kterou se chystají zpečetit. Nevěsta dlouho vybírá ty pravé svatební šaty, účes, make-up, manikúru… U ženicha jde často jen o jednoduchou zkoušku dobře padnoucího obleku a více se tím nezabývá.

12 trendů ve svatebním oblékání, které by měl váš ženich rozhodně znát

Je více než jasné, že vy i váš ženich budete ve váš den D vypadat skutečně dokonale. Nicméně, ačkoli se všechny oči nejdříve upírají na nevěstu a až následně na ženicha, bude stejně v centru pozornosti. Věnujte tedy dostatečnou dobu výběru jeho oděvu tak, aby k vám ladil a zároveň splňoval některý z aktuálních trendů v...

Manžetové knoflíčky – co všechno byste o nich měla vědět?

Na události, jakou svatba, je jednoznačné, že nejen nevěsta chce být dokonalá, ale na svůj vzhled a oblečení, či doplňky si potrpí i mnozí ženichové. Jedním z tradičních doplňků pro pány jsou i manžetové knoflíčky. Odkud tato pánská ozdoba pochází, jak ji správně nosit, či jak vybrat ty správné pro vašeho snoubence, se...

5 tipů, jak vybrat ten „pravý" oblek pro ženicha

Stejně jako nevěsty, i ženichové touží během svého velkého dne vypadat krásně a kouzelně. Na trhu můžete najít bezpočet materiálů, barev a střihů pánských obleků, ale výběr toho správného může být pro nejednoho budoucího ženicha tvrdým oříškem. Pokud si s výběrem svatebního obleku nevíte rady, pozorně čtěte :-).

Ctirad z BeWooden: "V poslední době jde vidět, že lidé své svatby organizují již po svém."

S Ctiradem Sárou, zakladatelem svěží značky BeWooden, která se věnuje výrobě dřevěných motýlků nejen na svatbu, jsme si popovídali o svatební módě pro ženichy, o tom, jak by měl ženich vybírat doplňky k obleku, jak originálně požádat ženu o ruku, ale i o tom, jak si sám Ctirad představuje svou svatbu.