Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: no uvidíme :-) já mám strach že když je necham ušít tak že mi holky vyrostou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili-no já z těch jmen mám úplně trauma, to bude teprve perlička... :-D Za chvlí to bude nějaký Francek?! :-D myisiska-jé to je taky hezké. :-) Přítel chce zachovat to Nicol, ale stejně vím, že jí každý bude říkat Nikolko... takže to je jak kdyby se jmenovala Nikola... Můj spolupracovník je ze slovenska a má syna Tobiase a Denis a Tobias je mladší a že u nich na dědině mu všichni začali říkat Tobiášku... a spolupracovník každého upozorňoval, že se nejmenuje Tobiášek ale Tobias !!! :-N sarkas-a když byste to nechali ušít cca 2 měsíce před svatbou,tak to si myslím, že by holky zase tak moc nepovyrostly?!
Odpovědět
Profilova fotka
Týjo, včera jsem se zrasovala na spinoši, že se sotva hýbu, a to mi přišlo, že jedu pohodu... :-N Naštěstí mám odpoledne zase rehabilitaci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já taky byla včera na spinošu a byla jsem úplně K.O. :-| jsem totiž nachlazená a tak mě teklo z nosu a večer jsem chraptěla ani hlásku jsem ze sebe vydat nemohla... dnes jdu do posilovny, musím pocvičit záda, bolí mě leví krční sval... :-D (to jsem tedy odborně napsala) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Do posilky jdu zítra a v neděli... taky zádové svaly :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili-tak vidím, že záda trápí každou z nás. Já musím začít cvičit toho philatese, nebo se těch bolestí asi nikdy nezbavím...?! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mě na záda pomáhá powerjoga.. vynikající záležitost ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím po delší době :) ahoj Majky82 :-) letím do slaonu na novou kolekci, jsem z ní unešená. tak ještě možno změním vybrané šaty :)
Odpovědět
Profilova fotka
rejliovka: tak pak šup šup ukázat fotečky ze zkoušení nové kolekce !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - moc krásné šaty! Ale ne na mě ]-( :-D 135 8-)
Odpovědět
Tak holky na novou kolekci mužu jen koukat, včera tam byla a strašně draný 15-20tis. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Rej- no fííííííha :-o To už je fakt moc. Hele, co si je nechat ušít? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
silente: to neeeeechci, nevim co bych s nima dělala ta ty prachy :), zustanu u starého výberu a v březnu ještě zkusím jedny nové, za stejnou cenu 8.000 jako ty zamluvené
Odpovědět
Profilova fotka
Rej- no já si myslím, že švadlenka by to zvládla o dost levněji, do 8 tis. určitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Sili a Rejlovka !!! ;-) Dnes máme Káťu na tom školení?! Asi ty ranní nevolnosti zvládla...tak držím pěstičky !!! :-N rejlovka-ty šatky jsou bomba, můžu ti říct, že k tobě mi jdou, na kterékoliv z nás bych si jich nedokázala představit, ale ty si prostě taková extravagance sama o sobě (v tom dobrém smyslu samozřejmě), že bych si na tobě nedovedla představit, takové ty prinzeznovské šatky... Fíha, ta cena je tedy hrůza... :-S Asi bych se taky přikláněla k ušití, vyšlo by to o docela levněji. A kolik stojí půjčovné, zatím těch tvých zamluvených?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - hoooj! Rej psala, že 8 tis....
Odpovědět
Majky - přesně tak 8. Mě bylo líto že jsou tak drahé bo jsem se do nich zamilovala. o ušití jsem vubec neuvažovala vubec mě to nenapadlo, ale pokud by vyšli stejně okolo tech 10, tak bych do toho možná šla....no uvi...projednám ještě doma. :) já jsem zkoušela princeznovské, mám je v albumu, i takové ty klasické...a me nejdou ani se necítím v nich dobře, a pravda že extravagance mě sedí víc, což lidé kolem mě vědí :-) tak se už ted bojí toho co si vyberu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - moje mamka je švadlena a vím, že podle obrázku umí ušít vše, takže mrkni ve svém okolí po švadlence a myslím, že pohoda! Tohle jsou na ušití relativně jednoduché šaty (nejsou to ty se spodničkami apod., tak to myslím) a látky taky není moc potřeba.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, preji krasne rano! Vcera bylo blbe Kat, dneska jsem to za ni vzala ja... Asi nejakej nevestovskej virus :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Těhuvirus :-D Ale já těhu nejsem :-D
Odpovědět
silente :) no a co říct tvé mamce :-D Majky tak dík za tip já vybrala podobné ale s jinýma naučničkama...dám do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - není problém, ona běžně šije na kšeft. Ale je v Liberci... =-)
Odpovědět
sil - já nevim, ted jste mě nahlodali ale asi bych se bála, že to by bylo velké riziko, takhle si je vyzkouším a vidím. Ale u švadleny si furt budu říkat co kde jinak, nakonec si odnesu něco co se mi nebude líbit, protože mi nic jiného nezbyde. ...půjčit si a vrátit. Co pak s těma ušitýma, nikdo to nekoupí. Tím nemyslím že mamnka není šikovná... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili, rej-omluvte, blondýna si sedí na vedením.... :-D Rej-já mám šaty za 12 500 Kč, takže v klidu !!! :-N Jinak jsem ukazovala mému příteli tvé album (ještě předtím, než bylo smazáno) a říkal, že mu připomínáš Pavlu Charvátovou a nad tvýma šatama slintal, teda nad tebou v šatech... :-D ;-) myisiska-jé, chudinko, tak doufám, že se to netáhne po káblech, aby to nedošlo až ke mě?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Jo, tak to nevim, beztak me nakazila vcera Kat :-D Jen nevim, jak to zvladnu. Dneska musim do skoly
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - v pohodě! Vím, jak to myslíš ;-) Já jen dumala, jak Ti ušetřit korunky a splnit sen... A vůbec ... mrkni do mého pasu na motto :-) Majky - to znááám :-D Myi - třeba je to fakt těhubacil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: Kez by. Vcera jsem dokonce ukecala toho Jaromira. Prejmenovali jsme ho na Jakuba, takze jsem hned o neco klidnejsi
Odpovědět
majky...s tou pavlou to říká více lidí, já ji ve mě nevidím :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Rej- no v každém případě jsi kus krásné ženské :-)
Odpovědět
díky...to jsme všechny tu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?