Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,zdravím vás všechny... Moje nevolnosti pokračují .. dnes jsem pro jistotu zašla k doktorovi... prý řádí nějaká chřipka.... ale že příznaky mohou být i k těhotenství... na dotaz,kdy proběhla poslední M jsem vytřeštila oči a zjistila,že už dávno měla přijít (tedy dávno bylo v pondělí) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - že by....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: Tak ze by to byl fakt tehuvirus, jak to nazvala sil?!
Odpovědět
Profilova fotka
sili-nepovídej?! Taky ?! :-D Ještě že tu mám zastánkyni ;-) Reji-vážně, tak to musím říct miláčkovi...ale já to řekla taky... to je vždycky tak, že někdo v tobě někoho vidí a ty sama to nepoznáš :-) Přesně, jsi moc krásná !!! ;-) myisiska-těhubacil zatím nebrat, aspoň né do svatby, se nevlezu do šatů... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: ja myslim, ze ted uz bysme se do satu vlezly ;-)
Odpovědět
já bych teda brala tehulbacil hned...šaty nešaty :)....ale musim si počkat do dubna
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj, hoj holky :-) tak jsem zpátky z hor! Bylo to nádherný, úžasný, super a nevím co ještě. Prostě jsem doslova nadšená :-) Zkusím dát nějáký fotečky do alba... Kat: jééé, my s přítelem spolu začali taky chodit v dubnu 2003 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj prio, mam na tebe otazecku. Kde jsi objednala saty pro maminku, ktere mas v albicku?
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska-to je taky pravda, jen bych si musela odpustit přípitek šampaňským ... :-) I když hltana to by asi malé přežilo. rejli-a proč do dubna?! (moje blonďatá hlava zase nechápe) =-) priori-jé, ahojky,zdravá, celá, živá, no to je super !!!! Dej, ráda mrknu !!! ;-) Letím se spolupracovníkem do města, musíme koupit něco naším drahým polovičkám k tomu "americkočeskému" svátku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jednu sklenicku sampusu muzes, uz to mam zjisteny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přikláním se k variantě střevní chřipka :-D :-D :-D protože mi co? protože mi chutná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: a chutna ti normalne nebo vic?
Odpovědět
Článek se načítá
majky: umělko
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska: chutná mi normálně ;-) já bych asi víc jedla,kdybych byla těhu.. nebo bych nejedla vůbec...ale to nemůžu vědět vlastně že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska: jsou z Quelle, kupovala jsem je na Vánoce, seděj uplně skvěle a stály něco kolem 600,-- ale byli v nějáké speciální nabídce, tak nevím zda je ještě budou mít :-( .. já je nenašla. Měli kod FY398840 Ale jukni i na wewewe modaplus cz , ty maj taky moc hezký a ne moc drahý věcičky!
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak uvidis, drzim palecky, at ti to dopadne tak, jak ty sama chces ;-) Ja mam mit menzes az za 14 dni, takze do te doby asi zesilim zvedavosti
Odpovědět
Profilova fotka
prio: diky za tip
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - proč umělko? =-) Majky - můj kysličník to taky nebere :-D Prio - vííííítej zpět doma! 8-) Jak bylo? Nechalas mi nějaké hory stát? :-D
Odpovědět
sil: v dubnu budu podstupovat
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - chjo.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
katy-jé já tě normálně přehlídla... :-D nezlob se :-N Já myslela, že jsi jela na to školení... rejli-a že se tak debilně ptám... i první bylo uměle?! =-) Jinak držím palečky, aby všechno proběhlo v pořádku a podle tvých představ...!!!
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jsem na služebce pryč... ale stíhám vás :-D a budiž ti odpuštěno,že mě přehlížíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy-ooooooohhhhhhh, děkuji ti. Jé, ty jsi na služebce a jsi na BRMS !!! Ty jsi fakt dobrá !!! Asi stojí služebka z prd... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - tak to jsi šikulka! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: neboj nechala ...všechny hory stojí dál tak ják stály :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - nejsou v některých z nich nějaké díry s otisky obličeje? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: hmmm, od obličeje asi ne, ale od zadku tam pár megaděr bude :-) Kupodivu mám ale jedinou modřinu, kterou mi způsobil Davídek, když nedobrzdil a já se zkácela jak domeček z karet a hůlku jsem zapomněla pod sebou :-( Už jsem tam uložila nějáké fotečky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, opouštím vás...ale né navěky... to jste si oddychly, co?! :-N :-D Jdu na kosmetiku, tak zase budu pár hodin krásná...do té doby, než se z toho vyspím :-) tak papa!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dalo by se říci,že se tady tak trochu flákám :-D Sem tam si takhle vyjedu do okolí podívat se za svými kolegy v regionu,nové drby a tak že :-D prio: jdu se podívat na fotečky,potřebuju vzpruhu... ;-) majky: závidím.. užij si to...
Odpovědět
Profilova fotka
Pááá Majky! Já už se taky loučím. Zítra jsem ve škole, tak hlásím předem, že zítra to máme za 134 8-) Páá a opatrujte se!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?