Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ony to mají být jen melodie? nemůže tam být normální písnička? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petul - podmínkou většinou je, že pod řečí oddávajícího nesmíš mít zpěv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já si to myslela, ale nebude to ono, tak to budu muset sehnat bez zpěvu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Petul - nám to řekli na zámku jasně. Nástup na cokoliv, pak řeč, kde smí být jen melodie, pak zase cokoliv. S tím, že třeba Kabáti by tam nemuseli být to pravé :-D Založíš si albíčko?
Odpovědět
Profilova fotka
Hohohoooo jste se rozjely holky :-) Co se týče hudby,tak na obřad nám bude hrát sestřenice ženicha... ona to má jako kšeft :-D tak že doma na to koukneme a něco vybereme... Ale kdyby to mělo být podle ženicha,tak by to byli ty Kabáti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - no miláček přišel s Krylem ... Bratříčku zavírej vrátka.... no já si nejsem jistá tím textem.... beránka vlku se zachtělo ... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarkas-přítel to našel někde ve vyhledavači...nevím přesně, jakou máš ty tu písničku od Bacha ale přítelovi se hrozně líbila ta "AIR" dej si do vyhledavače google vyhledat Bach Air mp3 a nebo když počkáš do večera, tak kolem 20.00 bych ti to mohla poslat. Ježiši a to je strašné...jaktože v Jardové rodině vaše svatba nikoho nezajímá =-) :-( To je neskutečné !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Sile, založím jen co vyfotím nějaké ty drobnosti co už doma mám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-i přítel navrhoval nějaký hodně tvrdý rock!!!! Metalica atd...i když mají docela hezké balady, ty se mi líbí !!!! Ale na Kabáty se perfektně šlape spininng !!!! ;-) sili-dobrý :-D :-D :-D bratříčku zavírej vrátka...chichichichichichichichi petulicka-ahojky vítám tě!!! Já si myslím, že většina míst, kde se oddává mají tu písničku, kterou hrají po dobu, co starosta mluví, stejnou....jen si asi vybereš písničky, které ti budou během toho obřadu hrát?! Tedy aspoň já to tak mám a ty jsou normálně ze zpěvem...
Odpovědět
Profilova fotka
majky, myslíš? asi napíšu té ženské na úřad mejla ať vím co a jak, náš výběr totiž je metallica :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Metallica je taky dobrá. A Apocalyptica ji suprově udělala jako instrumentálku, takže není problém, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky82: Tak už jsem zase zpátky :-) musela jsem si odskočit na schůzku se zákazníkem, který bohužel nedorazil ]-( Budeš moc hodná když mi to pošleš. Moje adresa je sarka.samalova@seznam.cz když jsme u Járy doma oznámili že se budem brát, tak jeho máma měla docela hloupý řeči. Naco svatba? Proč se berete? atd. No a teď když před ní začnu o svatbě tak mě nenechá domluvit a začne mi povídat hned něco jiného. Když jsem se jí ptala kolik máme nechat udělat oznámení pro její rodinu tak nám řekla že žádné. Tak jsem s Jardou domluvená že je pozvem buď přídou a nebo ne. A když přídou tak jen na obřad. Nechcem si nechat od nich pokazit hostinu ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sarkas - ach jo, viď moje. Nenaděláš nic. Ještě, že máš svou rodinu, s nimi si ty přípravy hezky užívej, ju! :-) Jo a s náma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: včera jsme měli sérku na spinningu taky od Kabátů,od archivu až po nové album :-D Nejlépe se mi jelo na Krtka :-D :-D :-D takový to zrychlovací tempo,nožičky ti kmitaj jak tomu panáčkovi,co je ve znělce na večerníček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Teda vy zase jedete. Prio - máme zamluveného pana fotografa Horáka. Má firmu v KH pod Havlíčkem.
Odpovědět
Profilova fotka
sarkas-tak to je zlý :-S moc mě to mrzí...to tě ještě obdivuji, že se s budoucí tchýni takto sneseš. Já jsem myslím, hodně klidný člověk, ale jakmile by mi toto udělala Lukova rodina, hned by bylo po rodině !!! Nevkročila bych tam ani za nic a co bych jí řekla, by si asi za rámeček taky nedala :-| Ještě, že Jarda stojí při tobě a vašich názorech, že se nenechal strhnout jeho rodinou. Přesně tak to udělejte. Buď přijdou nebo ne, jejich mínus, podle toho bych se taky pak zachovala. Písničku pošlu, jen to bude něco kolem 20.00 jdu večer na spinoš, tak jak přijdu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek je super!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky82: já si ji stejně poslechnu až zítra ;-) ono je to všechno složitý, navštěvovat je zatim musim, protože knim zatim chodí járovo pošta. Jeho nevlastní sestra je totiž v našem bytě a oni zatim nejsou schopni si ho odkoupit. Tak teď uvažujem co stim, protože obec ty byty prodává a nájemníci si je musí do léta odkoupit, ale mi ten byt nechcem. Jinak je vůbec nemusim. Ještě nás čeká jak se zachová Járovo táta, protože jeho rodiče jsou rozvedený :-p jinak u nás se plánuje pořád. Moje rodina je skvělá a dost nám pomáhá. V sobotu se u nás při masopustu objevila i nevěsta s dost velkym břichem a že si jde pro Jardu že to dítě bude jeho, mam je v albíčku. Je to ale fotka když jsme tu dotičnou potkali ještě večer v dost hrozném stavu. Nechtěla se Járy pustit :-D ale nakonec jsem stejně vyhrála já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem zpátky z města katarinka-jojo, tak to muselo být bomba, to by se líbilo mému spolupracovníkovi (chodí semnou na spinouš) on totiž Kabáty úplně miluje a zavařil by to kolo, když to začnou hrát... :-) Jojo :-D panáček na znělce na večerníček...to je dobrý přirovnání...zase perlíš :-D :-D :-D sarkas-věřím, že to není lehké, i já bych chtěla určitě s rodiči od přítele vycházet (zaplať pánbu, že vycházím, z porovnáním s tebou) ale hold někdy se to nedá...snad vám aspoň táta vyjde vstříc?! Jdu se podívat na albíčko, říkáš, že jsi málem byla bez ženicha?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: málem jo :-D i v jednu chvilku jsem si říkala že by to nevadilo :-D ale bohužel nevim jak to u nás doma probíhalo, protože jsem zrovna byla venku s ostatníma maskama. Nevěsta nám vlezla až do kuchyně kde byl Jára s mojí mamkou a tetou :-D takže co vše se událo to nevim. Ta fotka je až z pozdního večera :-D Já jsem docela ráda že je moc nevídam. I po tom co jsem se dozvěděla jak se k Jardovi předemnou jeho vlastní máma chovala tak za to ji nemam ráda. Jeho rodinu nám vynahradí naši přátelé :-) v sobotu jmse trošku po masopustu popíjeli a holky už domluvili i můj únos :-D tak jsem na to zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, rodinu si nevybíráš....
Odpovědět
Profilova fotka
silente: to bohužel ne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sili-tak jsem si našla že to spodní prádlo prodávají v Brně v Olympii...takže mocinky děkuji za typ !!! ;-) V sobotu si uděláme výlet a koupím tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - rádo se stalo. Uvidíš sama, že oboje je super kvalitka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkas-ta nevěsta je bezvadná, ono to byl takový nevěstochlap ne? :-D sili-já už to vidím z toho obrázku, pak ti napíšu, jak jsme pořídili ale takové nějaké podobné jsem mu kupovala, dokud se ta značka vyráběla... ale neva, apsoň jsi mi dala super typ na další... Jo a prosím tě, cenově vychází jak +- ?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: byl to kámoš který nás dal po devíti letech opět dohromady :-D :-D :-D akorát mě moc mrzí že jsem ho nezachytila zepředu :-D moc mu to slušelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - 250-350/ks
Odpovědět
Profilova fotka
sarkas-po devíti letech opět dohromady?! =-) Fíha !!! To musí být super kámoš !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu dom. Mějte se krásně!
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jsem slepá, už jsem tu cenu našla ... :-D díky, tak nějak jsem s tím počítala... ty co jsem taky kupovala vyšli na kolem 300 Kč
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?