Nevěsta z Prahy, termín svatby v červenci 2013

Profilova fotka
Ahoj, hledám nějakou nevěstu z Prahy, které začíná se zařizováním svatby a většinu si bude dělat sama. Já začínám zařizovat, hledám inspiraci zatím jen na internetu, ale ráda bych zašla někam do kamenného obchodu a tam si vybrala přímo. Takže pokud je tu někdo, kdo začíná zařizovat a oběhávat obchody, ať se ozve, nerada bych chodila sama a přeci jen ve dvou se to lépe táhne:-) Přítel nechal celou organizaci na mně, jen s ním vše konzultuji, než objednám atd. Svědkyně pracuje do 17h, takže s ní nic moc neoběhám. Budu ráda, když se někdo ozve:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ja bydlim v Praze ale svatbu budu mit na morave, termin posunujeme na 13.7.2013. Rad bych se pripojila k zarizovani. Pracuju z domu, pracovni dobu si muzu uzpusobit :-) Zatim pa, Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@mesalina ahoj, ráda někam zajdu, momentálně sháním nějaký obchod s doplňky, kde bych mohla nakoupit a pak doma tvořit. Nevíš o něčem? Jak jsi na tom ty a kdy se berete?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ja prave nic neznam, ale tez bych potrebovala. Pokud to stihnu, koukla bychc ady na forum, tady se da najit veci, jen na to mit cas :-) Prave se rozhodujeme, kde budeme mit svatbu - obrad, hostina a raut v jednom a vypada to na 13.7.2013 Mutenice Sklepy Jarosek. Pristi tyden klidne muzem nekam zajit, kdyz najdeme kam :-) tel mam 725 730 122
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, prave jsem nasla jeden odkaz, co ty na to? http://www.beremese.cz/katalog/firma/... ja bych mohla pristi tyden v pondeli, maji do 18.00, ja bych tam mohla byt asi v 16.30. Posli mi pripadne cislo, at se nam lip domlouva Katka 725 730 122
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?