Menu Forum

Termín svatby 22.6.2012. Máte stejný?

4. dub 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
petzy
2
Registrovala se 9. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
petzy
2
Registrovala se 9. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha.
 Ahojky, najde se někdo kdo má stejný termín? Zajímalo by mě, jak jste na tom se zařizováním, co spěchá a na co je ještě dost času emoticon
5. říj 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1624 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Strakonice.
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 1624 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Strakonice.
 @petzy ahoj, stejný termín nemám, mám už po svatbě, ale měla jsem podobný termín letos, takže jestli mohu poradit, tak teď v říjnu bych si zamluvila termín v místě, kde chcete být oddáni, a sehnala rychle fotografa a kameramana, pokud chcete někoho, kdo je oblíbený, někteří budou mít plno možná už teď..........podobné to bude možná i s kapelou, zase podle toho, jak je žádaná.......jinak máte na všechno ještě docela dost času, šaty jsem sháněla až kolem Vánoc a po svátcích a stačilo to
5. říj 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
fotoportrét
fotoportrét
ptjj
17
 @petzy případně ještě pokud vám tolik nezáleží na tom, kde budete oddáni, a preferujete konkrétního fotografa a kameramana, tak bych zamluvila termín u nich a pak domlouvala oddací místo.......někde termíny zveřejňují až po novém roce
5. říj 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petzy
2
fotoportrét
fotoportrét
petzy
2
 My už máme zamluvený obřad na Libeňském zámečku, máme fotografku, je to známá známého, ale je pravda, že červen už měla dost plný. Dále mám vizážistku, ta je dost žádaná a měla ji kamarádka teď na svatbě, tak jsme se hned dohodli. Včera jsme se byli domluvit v Hotelu Svornost, tam bude hostina a raut. Hudbu budeme určitě zajišťovat formou Dj, také jsem v kontaktu s jedním známým, čekám až se ozve. Takže myslím že to důležité máme a na ostatní je dost času emoticon Díky že jsi mě v tom utvrdila emoticon
5. říj 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petzy
2
fotoportrét
fotoportrét
petzy
2
 holky to nikdo nemá stejný termín? emoticon
29. bře 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebruska
6
Registrovala se 20. února 2012 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 12 přátel. Region Rokycany.
fotoportrét
fotoportrét
zebruska
6
Registrovala se 20. února 2012 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 12 přátel. Region Rokycany.
 @petzy my máme svatbu v tom samém termínu, zařízeno moc nemáme - mám zamluvené šaty, zaplacenou matriku a pronájem zámku. toť zatím vše, protože momentálně není čas. příští týden jedeme zkusit domluvit hostinu - místo bysme měli, ale pokud nevyjdou vstříc, budem muset hledat jinde...
29. bře 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petzy
2
fotoportrét
fotoportrét
petzy
2
 @zebruska ono se vždycky něco najde emoticon my místo na hostinu máme zamluvené už někdy od února, ale teprve včera jsem jim poslala mejlík, ohledně hostiny, rautu atd... už se to pomalu začíná přibližovat emoticon myslím si, že začít zařizovat v tom dubnu je akorát emoticon
29. bře 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zebruska
6
fotoportrét
fotoportrét
zebruska
6
 @petzy já byla v únoru teprve požádána emoticon ono se to taky dá zvládnout za kratší dobu... aspoň není moc času na vymýšlení kravin, jak říká ženich emoticon
29. bře 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raci
3
Registrovala se 17. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 18 příspěvků. Má 15 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
fotoportrét
fotoportrét
raci
3
Registrovala se 17. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 18 příspěvků. Má 15 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
 Ahoj,, taky se hlásím ke stejnému termínu emoticon máme akorát zamluvené místo obřadu u nás na úřadě, mám šaty, boty, fotografa, ode dneška i kapelu, ale to je vše emoticon místo hostiny budem vědět příští týden akorát nemůžu sehnat nikoho kdo by mi napekl cukroví a dort, všichni mi jaksi hlásí že mají plno.... emoticon emoticon
29. bře 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennaaa
5
Registrovala se 10. února 2012 na beremese.cz. Přidala 139 příspěvků. Má 6 přátel. Region Česká Lípa.
fotoportrét
fotoportrét
lennaaa
5
Registrovala se 10. února 2012 na beremese.cz. Přidala 139 příspěvků. Má 6 přátel. Region Česká Lípa.
 @petzy my neemoticon
30. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petzy
2
fotoportrét
fotoportrét
petzy
2
 @raci my budeme mít dort přímo na místě hostiny. Zařizují je tam, takže nakonec za 1400 a bez starostí s přepravou je úplně super. A koláčky nám snad napeče známá kamarádky emoticon
4. dub 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí