Termín svatby 22.6.2012. Máte stejný?

Profilova fotka
Ahojky, najde se někdo kdo má stejný termín? Zajímalo by mě, jak jste na tom se zařizováním, co spěchá a na co je ještě dost času :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy ahoj, stejný termín nemám, mám už po svatbě, ale měla jsem podobný termín letos, takže jestli mohu poradit, tak teď v říjnu bych si zamluvila termín v místě, kde chcete být oddáni, a sehnala rychle fotografa a kameramana, pokud chcete někoho, kdo je oblíbený, někteří budou mít plno možná už teď..........podobné to bude možná i s kapelou, zase podle toho, jak je žádaná.......jinak máte na všechno ještě docela dost času, šaty jsem sháněla až kolem Vánoc a po svátcích a stačilo to
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy případně ještě pokud vám tolik nezáleží na tom, kde budete oddáni, a preferujete konkrétního fotografa a kameramana, tak bych zamluvila termín u nich a pak domlouvala oddací místo.......někde termíny zveřejňují až po novém roce
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme zamluvený obřad na Libeňském zámečku, máme fotografku, je to známá známého, ale je pravda, že červen už měla dost plný. Dále mám vizážistku, ta je dost žádaná a měla ji kamarádka teď na svatbě, tak jsme se hned dohodli. Včera jsme se byli domluvit v Hotelu Svornost, tam bude hostina a raut. Hudbu budeme určitě zajišťovat formou Dj, také jsem v kontaktu s jedním známým, čekám až se ozve. Takže myslím že to důležité máme a na ostatní je dost času :-) Díky že jsi mě v tom utvrdila :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
holky to nikdo nemá stejný termín? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy my máme svatbu v tom samém termínu, zařízeno moc nemáme - mám zamluvené šaty, zaplacenou matriku a pronájem zámku. toť zatím vše, protože momentálně není čas. příští týden jedeme zkusit domluvit hostinu - místo bysme měli, ale pokud nevyjdou vstříc, budem muset hledat jinde...
Odpovědět
Profilova fotka
@zebruska ono se vždycky něco najde :-) my místo na hostinu máme zamluvené už někdy od února, ale teprve včera jsem jim poslala mejlík, ohledně hostiny, rautu atd... už se to pomalu začíná přibližovat :-) myslím si, že začít zařizovat v tom dubnu je akorát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petzy já byla v únoru teprve požádána :) ono se to taky dá zvládnout za kratší dobu... aspoň není moc času na vymýšlení kravin, jak říká ženich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,, taky se hlásím ke stejnému termínu :-) máme akorát zamluvené místo obřadu u nás na úřadě, mám šaty, boty, fotografa, ode dneška i kapelu, ale to je vše :-N místo hostiny budem vědět příští týden akorát nemůžu sehnat nikoho kdo by mi napekl cukroví a dort, všichni mi jaksi hlásí že mají plno.... ]-( :-|
Odpovědět
@petzy my ne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@raci my budeme mít dort přímo na místě hostiny. Zařizují je tam, takže nakonec za 1400 a bez starostí s přepravou je úplně super. A koláčky nám snad napeče známá kamarádky :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?