Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Václavko, konečně někdo s našim termínem :-) už jsem se bála že tohle datum nikdo nechce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jak probíhají zatím přípravy, už mi to pomali začíná lésti na mozek....bude to fuška, co říkáš? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. zatím máme jen zamluvený termín na zámku a doma polštářek pod prstýnky a výzdobu na ženichovo autí :-) jinak šaty nechávam až na listopad, musím ještě trošku upravit svou váhu, protože jsem v nové práci strašně přibrala :-( jinak jsem zatim tak trochu v klidu :-D a co u tebe? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, docela mě dostáváte do deprese. My se chceme brát 1. června a jsem zatím docela v klidu. Zkoušku šatů plánuju až na leden - únor. Zatím to před rodinou tajíme a já si o tom nemám s kým povídat. Přítel je trpělivý a snaží se mě vnímat, ale znáte to, ženská to není. Musím to probrat s nějakou ženskou. Pořád brouzdám po netu a hledám inspiraci. Co vy?
Odpovědět
ahoj holky...ja mam tohle datum uz vybrany davno,ale asi pred 2 mesici jsme se na tom jeste utvrdili a tak tohle bude taky to nase...pripravy viz me album a zkouseni saty viz me album-zkouseni :-D jinak jediny co mame zamluveny je zamek na cely den...svatba i hostina a to je zatim vse :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sarkas: stále plánuji a zatím mám zamluvený termín v restauraci, ale jinak nic, nic :-( měla bych už začít pomali, co říkáš? Myslím, že kila dávat dolů nemusíš, jestli na tebe působí stres jako na mě, tak to půjde samo, hm??? :-) A jak bude ženichovo autí vyzdobeno? Prozdraď, zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vewe, v šatičkách vypadáš opravdu jako princezna, opravdu...nádhera, ale já začínám propadat panice, jen tak plánuji, ale nemám jináč skoro nicinky, je ještě čas ne? řekni, že ano :-(
Odpovědět
jooo urcte je,vazne...na normalni svatbu staci pul roku...pokud ji nemas mega nebo nekde v cizine ;-)
Odpovědět
a dekuji za pochvalu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
capirku, máme asi stejný problémek, sice jsme zasnoubení, ale milý zlatý se ještě neodhodlal, aby tu "blbou" kytičku mojí mamince koupil a šel se k rodičům zeptat.. jsem zoufalá, nechci ho nutit, ale že se budeme brát a čas letí, ví jen známí a kamarádi, ale ti hlavní blízcí ne :-( Zatím taky jen brouzdám po netu a hledám inspiraci na šaty, je myslím tak až na leden čas... :-D
Odpovědět
to my nejsme jeste ani oficialne zasnoubeni,ale ze se bereme zase vedi uplne vsichni kolem nas...i moji exucitele na stredni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy to míníte oznámit "veřejně" ofic? Tomu mojemu se do toho vůbec nechce, ale už bych potřebovala maminčinu ruku k dílu, ale když o tom ještě jako neví...(ona samo že není hloupá, ví to, ale pssst!!!) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéé trochu jsem to popletla, sorry, a zásnuby tedy budou ještě
Odpovědět
jo budou...vsichni vedi ze se bereme,dokonce nekteri vedi uz i datum...ale jeste neprobehla ta romantika,prekvapeni a prstynek...milacek mi to vse slibil a ja vubec nevim kdy to mam cekat :-D :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vaclavka: Jára bude mít na autě klobouk, mam ho v albu :-) jinak u nás žádost o ruku už proběhla :-) mamka kupovala prstýnek s náma a měsíc na to při tatkovo narozeninách žádal o ruku oba rodiče :-)
Odpovědět
no tak o tom ja si zatim nechavam jen zdat sarkas...prej bude prekvapko tak me to trochu desi pac nevim co muzu cekat a prstynek bude asi vybirat sam co ja vim =-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: já jsem si prstýnek chtěla vybrat sama :-) ne že bych járovi nevěřila, ale mam úzké prsty tak jsem nechtěla aby ho museli zmenšovat ;-) a taky nesmim zlato tak jsem u toho chtěla být
Odpovědět
Tak to já prstýnek mám, ale zatím ho schováváme v krabičce a nosím ho jen doma :-)) Dostala jsem ho na dovolené v Egyptě poslední noc na pláži pod hvězdnou oblohou :-)) I když jsem to tak trochu čekala, stejně jsem byla překvapená. My to oznámíme až tak únor březen. Brácha to oznamoval rok dopředu, a pak už to nikoho nebralo. Chtěla bych si zažít takový ten šrumec až na poslední chvíli.
Odpovědět
Ahoj holky, tak se přidávám ke stejnému datumu. Jen tak pro zajímavost, my ještě nemáme zařízené vůbec nic, jen zásnuby u nás proběhly. Jinak si myslím, že stačí plánovat svatbu až po novém roce ne? :-S
Odpovědět
Já jediné co budu před koncem roku zajišťovat je termín a restaurace. To ostatní nechám na později :-) Jen se bojím, že na mě nebudou mít šaty ;-( Když to vidím, to je samá velikost 36-38 a já mám 42
Odpovědět
capirek: toho bych se nebála, existuje tolik salónů, tak bych se divila, že by na tebe šaty neměly. To já ještě vůbec nevím kde hostinu budeme mít, líbí se nám jedna restauračka, ale tam asi svatby nedělají, ale rádi tam chodíme a jsme častými návštěvníky :-D . Jinak na termín půjdem asi až v lednu.
Odpovědět
ajulinek: Já chci i něco shodit, tak snad nebudu jak v pytli :-) My termín chceme zamluvit co nejdřív, abysme měli poslední svatbu ten den. Nechci, aby mi za zády funěla další svatba a nervozně tam pošlapávali ;-) Uvidíme, je to ještě daleko. Teď se začínám spíš soustředit na vánoce :-) Odkud jsi ?
Odpovědět
Jsem z Českých Budějovic, já bych to chtěla mít buď ve dvanáct, nebo v jednu, ještě uvidíme. Snad na tenhle termín nebude tak velký nával.
Odpovědět
Z ČB? Tam odtud pochází můj ženich :-) Svatba na Hluboké je nádherná, byli jsme tam vloni na svatbě z přítelovi strany a mělo to kouzlo :-) Teda nevím, jestli chcete svatbu tam, ale je to moc pěkný místečko. Já bych se tam klidně vdávala.
Odpovědět
Já teď chodím na svatby každý rok, dvakrát sem ji viděla na Hluboké a dvakrát na radnici v Budějovicích a zůstaneme u té radnice, Hlubokou si teď dávají všichni a je to tam jak na běžícím pásu.
Odpovědět
To chápu, ono pak není o co stát, když Ti na záda dýchá další svatebčani. Proto chci až poslední možný čas svatby. :-) My jsme z Prahy, takže tady máme celkem na výběr. Ale taky to není lehký. Musíme ubytovat jihočechy a část naší rodiny. Nechci, aby se pak kodrcali domů :-) Kdyby to byl kousek, tak to nevadí, ale ještě není úplně rozhodnuto, takže chci radši i to ubytování.
Odpovědět
capirek: tak to chápu, to se taky pěkně plácnete přes kapsu, když musíte zajišťovat ještě ubytování viď?
Odpovědět
To teda, je to dalších 30.000 navíc. :-( No, šetřím už penízky, aby to pak nebyla taková rána najednou. Dávám si stranou, a pak to aspoň tolik nebude bolet :-)
Odpovědět
Holky,teda vy jste mě teď dostali...My bysme se chtěli brát někdy v červnu(zasnoubení už jsme) a máme akorát tak představu jak by to mělo probíhat,kde by se to mělo uskutečnit,ale jak říkám je to jen v hlavě!Je teda pravda,že jsme vzdali svatbu ve velkém stylu a rozodli jsme se,že pozveme jen desítku nejbližších.Chtěla bych se vdávat v Praze a jsem z jihu moravy-tak to je snad,řekla bych,jediná komplikace.Po svatbě bysme chtěli uspořádat nějakou párty pro zbytek rodiny a přátele,tak to abych už pomalu začala zajišťovat místo atd...
Odpovědět
No já jsem si vždycky taky říkala, že to stačí 3 měsíce předem, ale všichni mě tak nervují, že už začínám pomalu teď pokoukávat a hledám inspiraci. Ono nejde ani tolik o ty přípravy, ale hlavně si zamluvit termín a hospodu. Kolem Prahy je to docela průšvih. Jak to nezamluvíš včas, tak ty hezký hospůdky jsou pak vyzobaný a je hrozně těžký něco hezkýho sehnat. Taky jsem vždycky chtěla velkou svatbu, ale taky jsem dostala rozum. Vždycky říkám příteli, jestli nejsme moc klidní, že všichni kolem už šílí. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?