Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
1
266
267
Profilova fotka
Obr mega gratulacééééééééééééééééé Myi 8-) x-) x-) Takže termínek někdy v prosinci? Že by prcci slavili dokonce ve stejnej den narozky?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: podle výpočtu mi to sedí na 23.12, takže uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, já nakouknu a co to vidím! Tak to moooooc gratuluji! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi moc moc gratuluji at je vše jak má být x-) x-) x-) x-) !!!!!!! holky porodila jsem a včéra už nám bylo půl roku :-D x-) mazec 8-) 8-) jak to letí!!! a co kat jak se máte vy holky????? sil co vy??? kdy dáme srazík s dětičkami co 8-) ??? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčinky! Tak jak se máte? My suprově a užíváme si sluníčka. Za 18 dní máme už 2.výročí a doufám, že žádný rozvod nikde na obzoru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jooo, před 2 rokama jsem už měla pořádný mravence v břiše ;-) :-D U nás rozvod nehrozí, užíváme si manželství, a Anetky x-) Nedávno jsem si pochvalovala, jaký je manželství s Michalem úžasná pohoda, a on na to, že ta "POHODA" spočívá v tom, že já ho buzeruju a on drží hubu :-D :-D :-D Tak se mějte krásně a občas se ozvěte ;-) Hlavně ty co nejste na koňovi nebo na facebooku.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, za 6 dní máme druhé výročí .... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ŠŤASTNÝ DRUHÝ VÝÝÝÝROČÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) Koukejte si to pořádně užít a ať vám vaši drahouškové zobou z ruky ;-) A ozvěte se! My zatím slavit nebudeme, až v pátek odjíždíme na 10 dní do Krkonoš, tak nějakej večer píchnem malou na chůvičku a sejdem dolů do vinárny na skleničku a tak to oslavíme... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také přeji vše nej nej nej k našemu krásnému 2.výročí! A koukejte se tu ukázat a poreferovat, co je nového! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) dodatečně také přeji vše nej :-) u nás také rozvod nehrozí zatím :-D :-D užíváme si malou Sofinku která je naše štěstíčko milovaný x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to jdu prásknout, kdo to ještě neví ;-) Tak už i Michamicha je maminka, v pátek 13.8. se jí narodil syn Vojtíšek x-) 4320 g a 50 cm 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdárec, tak co prázdniny? jak jste si je užily děvčata? dovolenky, pište pište :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
No koukám, že to tu žije :-D Nádhodně nakukující nevěstinky z 28.6.08, ozvěte se mi na FB (odkaz v mém albu na MK), máme tam novou skupinku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes to máme 1000 dní od svatby !!! :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Taky hepy 5.výročí, ženy :-D
Odpovědět
1
266
267
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?