Termín svatby 28.7.2012, kdo se vdává taky? :-)

Ahojky nevěsty,chtěla bych se podělit s vámi o nápady a rady ohledně svatebního dne od obřadu po hostinu a ostatní tradice na svatbách :-).
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@vaneska0510 taky mame tento termin:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My tééééž. A tradice budou úúplně všechny, jinak by to nebyla svatba. :D
Odpovědět
Mabelyne a můžeš mi poradit nějaké tradice? kde budete mít svatbu? a co už máš zařízené? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chomouty, rozbíjení talíře, jedení společně, únos nevěsty, dražení podvazku a další a další co vymyslí svatebčané :D moc se těšim. Svatba bude v Karlových Varech v obřadní síni. A už mám šaty objednané, veškerou výzdobu úplně na vše (stoly, auta atd.) a teď dolaďujem hostinu :D S těmi lidmi je to vždy složitější :D A jak jste na tom vy??
Odpovědět
Profilova fotka
@vaneska0510 taky se přidávám k Vám :-)
Odpovědět
Vítej spygy :-) . Taky nám napiš co už máš zařízené a jaké máš nápady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám zařízeného, fotografa, kameramana, DJ, dortíky, zákusky, obřad, společenskou místnost plus hostina (bude mi vařit teta se strejdou a kamarádkou :-) ) prstýnky by měli přijít tento týden, už se mocinko těším, můj nastávající má oblek, mě se šatičky budou šít na míru :-) dnes jsem poslala obědnávku a záloha zaplacena. Něco málo z dekorace a svatební tomboly mám, ale opravdu jen málo, takže se dívám po netu a sleduju a kadeřnici nemám a botky taky nějak nemůžu najít ty pravé pro mě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy po přečtení tvého příspěvku mě asi začne popadat panika :-D :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 pročpak?
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy no z toho co máte vy máme jenom moje šaty - v salonu, fotografka snad bude kamarádka ženicha, termín a místo pro obřad + hostinu a nějakou tu dekoraci :-D jinak nic :-D ale jsem věčný optimista, prstýnky a dort se snad vyřešej před Velikonocema, oboje by mělo být pražské, tak snad :) hlavně bych měla konečně sehnat DJ nějakýho aby byla dušička klidna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 Tak co jsem koukala do tvého albíčka, tak dekoraci máte krásnou a mnohem více, jak my a máte i pozvánky, to my na nich ještě pracujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy no vidíš, na ty jsem zapoměla :-D to víš, samotvorba, měla jsem nástřel v pc už dýl a stačilo pak jenom přepsat datum a hodinu na to co jsme opravdu domluvili :-D :) děkuju za pochvalu dekorace, ještě by to něco chtělo, ale nevím co :-D zatím jsem optimista, věřím, že do měsíce se to zase hne, kdyžtak panikařit budu až pak :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@claire90 taky budeme mít samovýrobu :-) a na tu výzdobu se taky už budu muset mrknout...aby pak nebylo pozdě.
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy lepší je kupovat po troškách než aby pak člověka kleplo u pokladny :-D :) mě přišel vhod tip od pupickovy na akce v Kiku, přeci jenom zelená se dobře nakupuje teď s blížícím se jarem a Velikonocema, tak sem naklusala, narvala košík zelenýma věcma a šla k pokladně, prodavač trochu zvláštně koukal, ale což :-D o víkendu nebo příští týden se tam chystám znovu jestli nemají nějaké nové věci co by se ještě někam "hodili" :-D víc mě bavěj tyhle blbosti než to důležitější zařizování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 jojo, nápodobně, to já budu hodně věcí kupovat z netu, mám takový asi tři šikovný stránky, ze kterých budu obědnávat dekorace :-) njn, červeno-bílá, to není nic na Velikonoce...
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy tak to je fajn :) já vždycky koupím když někam jedeme co mi padne pod ruku :) jako včera, jeli jsme do ústí, tak chci do Moebelixu, lucerničky už nebyly bohužel a tak sem pořídila aspoň košíčky pro holky, jenom je musím dozdobit nějak :) takhle se mi to líbí místo stresování :)) ... no červeno-bílá to moc ne, to chtělo na Valentýna :) a nebo před Vánocema, kolegyňka si vybrala bílo-zlatou a vždycky když někam jdu ,tak ať se jí po tom prý mrknu aby věděla kam zajet a kde to je zbytečný, když tu zlatou taky skoro nikde nemají, to je vánoční spíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 njn, si nějak poradím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy s těma šikovnýma stránečkama určitě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 no, budu se snažit, jelikož tam je toho tolik :-) ale musím se krotit, abych toho zase nenakoupila zbyrečně moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy myslím, že stejně pak zjistíš, že něco nebylo potřeba, ale tak u svatby si to můžeme dovolit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 to máš recht :-) a když to nebude do budoucna potřeba, tak tu existuje bazárek, že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy no já bych se musela stydět to prodávat :-D přijde mi děsně nefér něco prodat dráž než za co jsem pořídila a prodávat to za tak směšnou cenu :-D ale uvidíme co se s tím bude dít v budoucnu :-D :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 tak dráž bych to určo neprodala, ale časem se uvidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a další věc vyřízená :-) dnes volala paní, že už máme prstýnky hotové, jak já se na ně těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak pokračujete děvčata? :) já včera oblíkla velkou družičku, nebude sice stejná jako malý, ale je to snažší :-D psaníčko jí půjčím to, co jsem koupila sobě o víkendu a boty to už musí sehnat sama, nemůžu najít ani na sebe tak ať se s tím popere holka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 tak u mě je nového to, že už máme prstýnky doma a konečně mám kadeřnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy jééé se máte :) u kadeřnice silně uvažuji o její absence na svatbě, ale ještě uvidíme co vymyslíme s našema schopnostma doma :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 pročpak? Copak ti udělala?
Odpovědět
Profilova fotka
@spygy ona nic:-) jenom ja jsem lina se domlouvat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 to já jsem domluvená, teď už jen na zkoušku, řekla mi tak 14 dní před nebo měsíc, ale to se mi zdá trochu pozdě. Stejně asi se s ní domluvím na dřív.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?