Termín svatby - červenec 2010

Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
zatím nikdo? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já se hlásím :-) Chtěla bych to 10.července 2010 ;-) Takže už nejspíš zakotvím tady...
Odpovědět
jéé ahojky,tak snad tady bude za pár měsíců plno...dívala jsem se a na červenec plánuje svatbu hodně lidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky, snad 17.7.2010, ale termin a vse budem zamlouvat tak prelom cervenec srpen.
Odpovědět
ika však uvidíš ;-) už teď se těším :-)
Odpovědět
Taky se hláším mezi červencovky. :-) datum sice ještě nemáme zamluvené, ale 17. července se nám líbí nejvíc, tak snad to vyjde.:-)
Odpovědět
A jak moc už chystáte, holky? Já bych nejradši už všechno zařizovala a nakupovala, áááchich, ale pořád se krotim, že je ještě spousta času...ale je to těžký vydržet, hlavně, když to tady na beremese vidim... :-N
Odpovědět
Ivunko vítej já když tak přemýšlím tak budu nevěstav lihu,začátkem července je u nás jízda králu a zábava,pak budu mít narozky,potom je další zábava a hned svatba :-D Už by jsem měla tenhle rok trénovat. Asi jsem tady zase nejmladší,že? :-D
Odpovědět
já už doma něco mám,protože svatba měla být tenhle rok v říjnu ale děláme i jinou barvu tak ostatní věci prodávám
Odpovědět
a kolik ti je, treisi? mě je 22, v době svatby mi bude už 23...
Odpovědět
To budeš mít veselej červenec, hlavně, že svatba je až poslední v pořadí, už budeš natrénovaná. :-D
Odpovědět
Jééé, vy už máte i prstýnky? jsou moc krásný x-)
Odpovědět
Článek se načítá
ivu mě bude teď 12.července 18let jj máme jsem potřebovala poslat sms a zjistila jsem,že máme posílala kámoškám sms,že má radost,že rušíme svatbu. Přitom jsem jasně řekla,že ji nerušíme ale posouváme ]-(
Odpovědět
Tybrďo, to jsi fakt asi nejmaldší, ale je to krásný, na věku nesejde, když se milujete. x-) Z mamky si hlavu nedělej, maminy obyvkle plaší, když jim dcery odlítaji z hnízda, kor když jsou ještě hodně mladý... ale počkej, až tě uvidí kráčet k oltáři, bude naměkko a všechno negativní bude rázem zapomenuto! ;-)
Odpovědět
Já jsem červen,ale v diskuzi červen 2010 zatím nikdo není...... :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
A proč jste vlastně tu svatbu posunuli? mě to čekání na příští rok přijde nekonečný, nejradši bych to trochu uspíšila a vdávala se už letos, ale nejde to kvůli škole :-(
Odpovědět
tak se přidej k nám, měsíc sem, měsíc tam, to je fuk. :-D
Odpovědět
Verčo tak tady zůstaň s náma ať ti není smutno ;-) Ivu ona to dělá schválně,nemám s ní moc dobrej vztah :-(
Odpovědět
Jééé,dííííík:-D
Odpovědět
Ivu já jdu na operaci a pořád nevím přesnej termín,dochází finance,které jsou teď potřeba na jiné věci a přišlo mi smutný mít svatbu na podzim když oba milujem léto. Bohužel by to tenhle rok nešlo tak jsme to posunuli :-)
Odpovědět
Koukám, Veru, že podle alba už toho máte taky spoustu zařízeno... já mám všechno zatím jen v hlavě, sbírám inspiraci... přítel mě pořád uklidňuje, že na všechno je čas až půl roku před, ale jak to tak vidim, tak začnu víc plašit :-N
Odpovědět
my chceme takovou garden párty tak budem muset zařizovat některé věci už v lednu. Mám strach ale z počasí :-N
Odpovědět
treisi, musíš se obrnit trpělivostí, je to tvoje svatba a radost z ní ti nesmí vzít nechuť kohokoli... je to smutný, že spolu moc nevycházíte, ale na druhou stranu, u mě doma by taky nebyli asi moc nadšení, kdybych se vdávala v 18... ach ti rodiče, ti to prostě nechápou, jakej je to pocit... x-)
Odpovědět
s počasím je to risk vždycky, měla bys mít v záloze nějakej prostor, kam se přesunout, když bude hnusně... byla jsem na svatbě, kde se slavilo venku na zahradě, bylo nepříjemně sichravo, zima, no, prostě děs, vůbec to kvůli počasí nevyznělo... :-S
Odpovědět
Ivu já už to přestávám řešit a hlavně vím,že před ní nesmím o svatbě mluvit
Odpovědět
Veru, čoveče, ty už máš snad všechno hotový, máš vůbec ještě co zařizovat?:-) ;-)
Odpovědět
a co rodiče tvýho milýho? podporujou vás aspoň oni?
Odpovědět
Ivu s těma nemám nějak dobrý vztahy ale jeho prostřední segra podporuje alespoň psychicky :-)
Odpovědět
no, o to víc musíš být silná, abys to všechno ustála, čím víc se to bude blížit, tím bude asi atmosféra na obou stranách houstnout... držim ti palce! jak zapojuješ do příprav miláčka? můj budoucí muž se do příprav moc nehrne, je mu celkem fuk, jaká bude výzdoba a tak, pro něj nepodstatný věci... :-D aspoň mám volnou ruku při výběru:-)
Odpovědět
jj,on spíš sám dává ruku k dílu...zvládla jsem i horší věci než jsou spory v rodině ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?