Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ženský...to je strašný...čtvrtá stránka než jsem našla naší diskuzi a navíc to bude vypadat, že trpím samomluvou :-D :-D :-D krátké info od nás: máme se s Aduškou krásně! Je s ní čím dál tím větší sranda...pořád někde trajdáme. Tenhle týden si začala stoupat, z čehož radost nemám, protože nám za a) bylo teprve v sobotu 6měsíců a za b) ještě ani nesedíme a už by si kočka chtěla stoupat. No bohužel s tím nic neudělám...Dr. mi řekla, že když si bude chtít stoupat tak jí v tom nezabráním. Je jí k tomu nemám dávat moc šancí...jenže ona už leze a k něčemu o co se postaví si doleze...jinak je ale zlatá!!! Co nějakej ten srazík, děvčata???
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko :-D Prio - Aduška šikulenka!! x-) Ad sraz - řeším jenom, jak se tam někam dostat... prže sama autíkem nepojedu |-| Leda s chlapem, byly byste pro sraz s chlapama? =-) Holt s těma miminama už je to náročnější.......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme doma už delší dobu. Mudra chtěla a já taky... když jsme kvůli tomu všude možně lítali, tak mám rizikové.. což je tak trochu problém ohledně tématu sraz. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky kat také mám rozikové a doted jsme dělala vše ;-) jinak hlásím že jsme byli v nemocnici :-( chytali mě bolesti do zad a konečníku a tvrdlo strašně bříško tak jsme jeli :-| byla jsme tam 3 dny na pozorování naštěstí je vše v pořádku tedy hlavně malá x-) x-) já se tak dobře necítím ale hlavěn že ona je v pořádku odpovídáme 28tt a vážila 1080g x-) x-) x-) takže od ted mám fakt takové dost rizikové klid a nic nedělat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
murynka, mě se tím mým stavem zhoršily mé zdrav. problémy, tak že jsem jak si omezená v činnostech |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, tak jsem až dneska dohnala Zlevorovou a byli jsme se fotit x-) , no už se nemůžu dočkat fotek, mušlička klapla :-D , tak pak vám pošlu odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí: a co udělat sraz tam někde ve vašich končinách??? Nějakej šikovnej penzionek na jeden den??? Za mě chlap asi nepojede (doděláváme baráček), ale já jsem volná...jen bych asi jela vlakem... mury: četla jsem to v Tvém albíčku...tak hlavně že jste v pořádku! Martinko: těšíme se na fotečky...určitě budou krásné. Však Ti pořád píšu, že Anetka je nádhernej kus ženský :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sraz v Katčiných končinách by šel, je to kousek od Náchoda, tak by manžel jel k rodičům a mě by tam někam k vám hodil autem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Já se na sraz asi nedostanu. Manžu k tomu neukecám a sama s prckem si to tak daleko netroufnu :-( marrei: Už se na fotečky těším. Jaký z toho máš pocit? Já jsem byla nadšená... My si ale konečně můžeme dát sraz v Brně, ať vidíme, jak nám ta nevěsta roste do krásy. Jsem koukala do albíčka. Malá je celej tatínek... Jinak my už stojíme a pár krůčků taky zvládáme. Za chvilku budeme lítat jak draci. Honzík první a mamka hned v závěsu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak přesně před rokem jsem zjistila, že jsem těhule :-D Ráno jsem počurala papírek, šok, tak jsem v práci radši počurala ještě jeden a touto dobou jsem už plašila u Dr., aby mi těhu potvrdila :-D Ta mě uzemnila, že ještě na UTZ není nic vidět, ale pocit to byl stejně krásnej x-) x-) Myi - pocit super, myslím, že by ty fotečky mohly být fakt krásný, Anetka se hezky usmívala, a Zlevorová pak prohlásila, že takhle pohodový by mělo být každý focení :-N Dokonce jsme místo 6ti motivů udělali 7... :-) Určo se sejdem, buď příští týden nebo ten další, to má táta ranní a my se doma dopoledne nudíme :-D Písnem si ;-)
Odpovědět
Ahoj holky:-) závidím vám tu fotografku v Brně, chtěli jsme u nás taky něco takovýho, bohužel mostecký fotografové jsou docela bez nápadů:-( vznikli nám jen klasický ateliérový fotky, ale i tak jsou pěkný, památka je to hezká:-) http://plami.rajce.idnes.cz/profi_foto/ Jinak chodím s malou na plavčo, u nás se může již od tří měsíců, sice jsme tam nejmladší, ale vůbec to nevadí, zvládáme to samý co starší děti:-)) Martince se to líbí a to je hlavní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff, 4. strana, ostudááááááááááá ]-( ]-( ]-( Tak nás jdu popošprtnout :-) , takže Myi, Micha a Silente, všechno nej k svátkůůůůůůůůů!!! x-) x-) x-) A jestli je tady ještě nějaká Míša, tak sorry :-D a přeju taky vše nej ;-) A tady videíčko naší cácorky, jak krásně usíná 8-( http://www.youtube.com/watch?v=Cet8WP... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
čus ženy x-) Také se připojuji ke gratulacím všem Míšám x-) Marrei, Anetka je celej táta :-D No to usínání... :-N Jsou rodiče, kteří se nevyspí třeba celou noc a miminko jim spí jen dvě hodiny přes den 8-( :-D Bohužel mám takové známé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, já děkuji za příníčka :-) Dostala jsem od manži nádhernou kytííííí a Honzík mi dal dokonce pusinku (moc často to nedělá). marrei: malá je bombastická, se těším, až vás uvidíme. Tohle já naštěstí neznám. Malýho nakrmíme v 19:30 pak ho uložíme a do pár minut spí. Za to ráno v 5 máme budíček a ani o minutu později :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, murynka porodila krásnou holčičku!!!!!!! http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Ježišmarjáá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teda Mury gratuluju moc moc moc x-) x-) x-) Sofinka nádherňoučká :-) Ať roste jako z vody!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ženy, čao x-) Tak máme konečně výsledky z plodovky a čekáme zdravou holčičku x-) Jsem tak šťastnáááááááááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: gratulace největšíííííííííííííííííííííííííí. Držíme palečky, ať všechno jde tak, jak má. Už máte jméno? By mě zajímalo, jak je možné, že se tady rodí samý ženský. My jediní kazíme partu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ženy moje x-) pamatujete si na spolunevěstu s nickem Michamicha? :-) třeba se tu staví a taky vám poví jednu fantastickou zprávičku - čerstvou - :-D a když se tu nestaví, tak to prostě nabonzuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, no jooo x-) 5 tt x-) x-) x-) Takže lvíček - srpnovčátko, Míšo, moc držím palečky 8-) Třeba to bude klučina a pokusí se dorovnat to naše holčičí skóre :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, teda Kačko, tys mě normálně naprášila :-D já už to teda psala Alče na Facebooku, tak ještě pro vás ostatní, jj vypadá to, že se konečně zadařilo x-) v úterý jdu na krev ;-) jo a my chceme taky ženskou, chlapa už doma jednoho máme, tak aby se o ní hezky staral když bude o 9 let starší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, posílám vám PFko: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Doufám, že jste měly krásný vánoce, a přeju vše nej do roku 2010 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, tady to nějak upadá!!! micha: moc gratuluju. Šmíruju tvoje albíčka na MK. Držím palečky My máme jednu obrovskou novinku. Honzík nám začal chodit. zatím to trénuje a piluje nedostatky, tak je to v poho, ale už teď se děsím dne, kdy začne utíkat. Jak se jinak všechny máte? Co manželata a prťata? Nezlobí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte nevěsty :-) U nás pohodička a klídek. Aninka zkouší lezení po kolenou a jde jí to sakryš čím dál líp :-) Doufám, že všude vše ok, mějte se krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, tak už nejsme na 158. straně :-D Máme se taky fajně, s některýma se vídám na MK nebo na FB, ale co ty ostatní? Taky bych chtěla vědět, jak se máte... Naše malá leze jak o život, a Myi, já se zase těším, až začne chodit, aby nebyla tak strašně zašpiněná den co den :-D I když denně zametám a obden stírám, je furt jak čuně :-x Mě napadlo přivázat mop pod ni na bříško, aby udělala práci za mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, a takhle naše malá vykecává ;-) : http://www.youtube.com/watch?v=mCMnjy...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
ahoj holky, nevím, jestli to víte, ale kat už porodila. Nevím kdy, nevím jak, ale Maruška je nádherná http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mar...
Odpovědět
Profilova fotka
No jooo, víme :-) , a ještě jednou obr mega gratulace. Dle FB se malá narodila 8.4. ve 12:40 v Jilemnici ;-) Tak snad sem Katy brzo zavítá a popíše tu srandu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: podle toho, co má napsáno na koníkovi to moc sranda nebyla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám novinu!!! Dneska mi vyšel těhu test!!!!!!! Musím to někomu vyžvanit!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?