Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: právě že to vůbec neni kámoš :-( tak nějak se nemusíme, ale za to že jsem zase s Járou jsem mu vděčná ;-) teď jsem byla v květinářství a objednala si 2 košíčky pro družičky tak už se moc těšim až přídou a budu je moc nazdobyt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarkas-aha, tak to jsem netrefila... =-) :-N ale tak aspoň na něco a k něčemu byl dobrý, ne?! ;-) Jé, košíčky, tak to bude paráda... budeš mít malé družičky, které ti budou rozhazovat plátky růží...?! Já budu mít pouze velkou družičku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sile: skvělý nápad Apocalyptica, včera jsem ji stáhla a asi ji použijeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petulicko - to víš, modří již vědí :-D :-D Jsem ráda, že jsem pomohla ;-) 136 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: děkuju moc za skladbu :-) je nádherná :-D družičky budu mít malé je jim 5 let a jsou to krásné blonďaté dvojčátka :-) až s nima pujdu příští týden pro šatičky tak je vyfotim a dam do albíčka a ještě možná bude jedna, ale v kočárku, protože jí jsou teprve necelé 2 měsíce ;-) silente: můžu ti poslat ten seznam skladeb zítra ráno? :-) já na to úplně zapoměla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sarkas - pošli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zase jsem tu nejaky ten den nebyla... Co noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - už se mi šijou ebay šatičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: gratuluju!!!! A ktere to nakonec vyhraly?
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se,že vám narušuji téma na šatičky,... mě je dneska zase zle :-( od žaludku... od rána lítám na wc... snad to bude planý poplach.... na ničem se nepracuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: kup si testik, jsou uz takove, ze ti ukazou vysledek uz po patem dnu po oplodneni (hrozny slovo). Ja si je delam porad :-D A zatim teda bez uspechu
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - a Vy na miminku pracujete? Kat - těhu nemůžeš být? Já si v březnu koupím listovku a začínáme se duševně připravovat :-D Jinak šatičky - mám je v albu Šaty - favoritky z ebay č.1 s ramínky x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sil: jo, my se uz o mimi pokousime, zatim teda marne. Uvidime, jestli nam to vubec pujde. Uz jsem byla jednou tehotna, ale museli mi ze to tehotenstvi ukoncit :-( Takze uvidime, jestli to vubec jeste pujde
Odpovědět
Profilova fotka
No já to mám ted sama se sebou takové divné... léčim se kvůli neplodnosti,nééé sice úplně,ale mám prostě jeden vaječník úplně nefunkční.. tak že je to na 50% :-| Počkám do pátku a pak si zajdu pro testík a uvidíme.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - no pane jo :-| Kat - tak to jsem tedy zvědavá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili: já jsem na to taky zvědavá :-) ale nevadilo by mi to,na miminko jsem se poslední rok hooodně těšila... jen aby to bylo zdravé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: my ted vedeme spor s chlapem o to, jak se bude jmenovat kluk. Chce Jaromira, coz se mi teda vubec nelibi, tak se modlim, aby to pak byla holka
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska: tak to u nás je to taky bída s výběrem jména jak pro kluka,tak pro holku... přišel totiž za mnou s tou teoriií,že když jeho děta byl Emil,jeho táta je Emil, on se jmenuje Emil,tak to prostě bude Emil :-D :-D :-D řekla jsem,že nechci,aby se děti jmenovali po nás a to byl hukot :-) a že když to bude holka,tak to bude Emilly :-D Pak samozřejmě řekl,že mě jen tak pokouší,že ho zajímala reakce :-D :-D Pak přišel s náhradou jména pro kluka a to: náš syn se bude jmenovat BOŽÍ HOD :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jména už máme :-) Jan nebo Anna. Jan po tátovi :-D Naštěstí to není Emil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
SILI: pro holku jsme se taky shodli na Aničce ;-) ségra mi ji už chtěla přebrat,ale naštěstí se jí v červenci narodil kluk Honza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - tak to je dobrý :-D Já bych klíďo i Marii po Honzově babičce, ale on se na to moc netváří :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčátka !!! sarkas-nemáš zač ;-) I nám se moc líbí. :-) Jé, to budou krásné družičky. Těším se až je vyfotíš a dáš do albíčka !!!! katarinka-jé, tak to nevím jestli mám gratulovat, nebo ne?! :-S No, hlavně ti přeji, aby jsi dny netrávila na WC !!! A s tím miminkem by to bylo super, vím sice, jaké máš problémy, ale jestli to tak má být a přišlo by to, tak ať je to teď než nedej bože vůbec... :-( myisiska-ty jo?! ;-( to je mi moc líto.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja v tom mam docela jasno, pro kluka se mi libi Matej a Jakub. Pro holku Eliska a Anezka. Jsou to pry moc pekny jmena, ale kluka hce Jaromira
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se pro kluka líbí ještě Matouš nebo Šimon... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska: já bych chtěla kluka Štěpána,Kryštofa... on chce Ondřeje,Matěje,... furt lepší než BOŽÍ HOD :-D majky: já se s tím budu muset poprat nějak... za dneší dopoledne a ráno jsem byla 3x na toaletě.. zítra mám jet na služebku a tak se na to asi vybodnu,ale jak to říci šéfové že :-( sili: jedna moje kamarádka čeká na květen miminko a od malička tomu malému říkali Vendelín a včera mi říkala,že se jim to jméno začíná nějak líbit :-D nevědí co to bude... ale pak se zamyslela a řekla,že Vendelína teda asi néééé,když viděla můj výraz :-) myisiska: Anežka se mi taky moc líbí... prostě moje typy jsou taková typická česká jména ;-) Včera se mě moje sestra ptala,jak se budu jmenovat jakovdaná paní.. tak jsem na ni tak blbě koukala,jako proč? Že to je přece jasný.. .narážela na tu módu jmen: Romana Jákl Vítová,Petra Eliáš Vokáková,atd... co vy na to říkáte??
Odpovědět
Profilova fotka
kat: ja nevim, ale nez bych sew podepsala, tak by mi to zabralo pul dne. Michaela Matousek Pudilova. takze ja osobne na to prdim
Odpovědět
Profilova fotka
majky: už se také moc těšim až s holkama pujdem omrknout šatičky :-) nejhorší ale je, že když jsem scháněla kam pujdem na zkoušku, tak oni nemají dvoje stejné šaty v jejich velikosti, a já bych si docela přála aby byli stejné, tak uvidim ;-) katarinka: já docela přemýšlim o tom že bych si nechala svoje příjmení a k tomu Járovo ale byla by to docela hrůza :-D Šárka Liška Šámalová :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy-to je dobrý BOŽÍ HOD :-D To se může zrovna jmenovat "Gabčíkovo nad Márošť" (nebo jak se to píše?!) :-) Šéfovi řekni, že na žádnou služebku nejedeš a jestli chce mít čisté auto, tak ať se tě ani neptá na důvody;-):-D sarkas-jé, to je blbý,že nemají v salonu 2 stejné šatičky?! Ale tak třeba něco vymyslíte?! A co je pro ně ušít?! No u nás s jménama to bude ještě hodně zajímavé. Přítel chce Nicol (to jméno se mu líbí už asi 10 let) já ani tak o holce neuvažuji (protože tam to asi bude jasné), ale na kluka se mi moc líbí jméno David (ale David byl můj bývalý s kterým jsem 5 let chodila) tak by to u Luka asi neprošlo. Pak se mi ještě líbí jméno Samuel... A když Luk řekne, "to bude hezké pro Nicolku"...tak já mu řeknu a co když to bude kluk, tak mi řekne "tak to bude Nikolák" :-D No si nedovedu představit, že by se tak mělo moje dítě jmenovat Nikolák?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - lepší Nikolák než Dvoukolák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Kamoska ma Dominika a rikaji nu Niku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?