Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
ahoj Holky, tak jsme včera byli objednávat snubáky, vybrali uplně jiné než chtěli, Rýdl to jití :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak dnes se k mým ranním nevolnostem přidala i teplota a bolení v krku... to asi tedy nebude těhuvirus :-) Jinak my budeme mít prstýnky z chirurgické oceli ;-) http://www.moon.cz/katalog/632/produk...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčátka!!! Vítám při pátku !!! Konečně !! rej-a máš snubáčky k nahlédnutí v ablíčku?! kat-tak to je mi líto, že z toho budeš marod a ne těhu... :-( Tak se brzy uzdrav... Jinak my už máme vzor snubního prstýnku udělaný, tak se jdeme zítra pokochat do zlatnictví. Kat ze stejné značky máme vybraný prstýnky i my, akorát to nenechám dělat u nich, slyšela jsem na nich hodně kritiky a jsou taky drazí, tak jsem vzala obrázek a stavila se v jednom zlatnictví, kde nám ho udělají, ale pššššš.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: ááááááá hned tam jdu napsat a napráskat tě!!!!! :-) Já jsem si říkala,že to taky asi zkusíme udělat jinde... já jsem si totiž dneska našla další a hezčí... :-D ale nejdřív to musím prodiskutovat doma s mužem :-) Jejda,dneska je tak krásně.... och :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Choj holky, kat: krásně? My teda máme v Praze pěkně hnusně, pošmourno... ]-( My bychom chtěli taky prstýnky z chirurgické oceli, ale ještě jsem se nezajímala o cenu, nevíš na kolik cca vyjdou?
Odpovědět
Majky82 - nemám ty budoui až v dubnu budou hotový, bo originál se mi moc nelíbí (teda to složení kamínku co mají v katalogu) já nechala upravit tak až později budou v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: od Moonu vyjdou ber rytiny na 3000 a s rytinou na 4000.... ale já jsem dneska koukala na webovky a dají se sehnat i levnější...
Odpovědět
Profilova fotka
hhm, hmm...a až nějak vykutíš ty pravé, poslala by jsi mi odkaz na tu firmu, plosíííím??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: já jsem dneska psala mailika na jednu firmu... posílala jsem jim obrázek s otázkou,za jakou cenu je udělají... tak ti pak dám vědět... Jinak to vypadá,že příští týden budu mít muchlínka pracovně doma a ne ve světě,tak zajedeme koupit oranžovou košili a bílou kravatu....
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-nééééééé mě zavřou a ty mi pak budeš muset donést svatební dort a v něm pilku :-D rejliovka-jasně ! ;-) Já uvidím, jak dopadneme zítra, jestli taky nebudeme muset poupravovat... :-D snad ne a bude se to líbit?!
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted mi přišly "děkovné čokoládky",ubrousky a vlizelín... no fantastickýýýýý :-D pokusím se to sem dostat o víkendu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: super :-) Vizelín, to je to průhledný? Já bych chtěla nějákou oranžovou látku na střed, ale nechci, aby byla průhledná...a nevím kde ji sehnat :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zdary, už mám botkýýýý, se musim pochlubit :-D http://www.beremese.cz/album/view.php... a ještě jsem koupila v Ikea spoustu kamínků a ty okvětní lístky v bordó barvě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
micha: tak ty botičky jsou naprosto epesní,nádherný!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
131 8-) po sobotní oslavě miláčkových 30 jsem úplně country..... Micha - botičky suprové! Odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky !!! Zase to hnusné pondělí... ]-( achich... katy-gratuluji k věcičkám, mušís z nich mít ohromnou radost!!! priori-na vévévé.svatbadekor.cz ses dívala?! =-) micha-super botičky !!! Viídm, že jsi měla také úspěsné nákupy !!! ;-) Sili-achojky !!!! Tak písej, jaká byla oslava?! My sehnali o víkendu Lukymu botky a zamluvili už na 100% snubáčky, ten co nám paní vyrobila jako vzor na ukázku ve stříbře, byl nádherný, takže nebylo o čem diskutovat :-D a ještě jsem si koupila náramek na ruku k bižu...takže víkend také hodně hektický, ale úspěšný !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno všem :-) Já jsem naspala rekordní čas o víkendu... to jsem snad ještě nikdy nedala :-) Muchlínek mě obskakoval,jelikož jak si byly vyloučeny všechny příznaky těhuviru s příchodem M :-| TAk že Kačenka odpočívala a odpočívala a spinkala a nechala se rozmazlovat. Silente: já když si vzpomenu na muchlínkovi 30,tak mě píchne hluboko v hlavě :-D Bylo to taky náročný před dvěma léééty v létě...
Odpovědět
Profilova fotka
choj holčiny, micha: gratulace i ode mě...jsou fakt nádherný! sil: ty divoško:-) tak povídej, přeháněj :-) kde jste slavili??? majky: no na svatbadekor jsem koukala jen tak v rychlosti, ještě to budu muset pořádně projít... katarinka: ty se máš ;-) já jsem chtěla taky spinkat, ale nezdařilo se...nakonec jsem oba dny vstávala dřív než vstávám do práce, takže jsem včera zaplula do postele už v deset a chrápala jak medvěd do rána :-) Dneska jdu na muzikál...tak se těším :-) Holky, která jste něco objednávala z Ebay ? Chci objednat šaty pro družičky, ale vůbec nevím jak to tam chodí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) katarinka: děkuju :-) sili: jsou od Deichmanna ;-) majky: gratuluju k botkám pro ženicha a ke snubáčkům ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - písni Artichoke, ona Ti vše poradí. Taky to tam dělám :-D Vlastně já jí akorát pošlu penízky a požadavek, co chci a pak jen čekám na balíček :-N No oslava začla v sobotu ve 14 hod. a skončila v neděli v poledne... měli jsme to v myslivecké chatě v Sukoradech (kousek od MB). Počet lidí se hýbal celý večer 30-60, takže mazec. Vše se snědlo a vypilo.... Já teda jela ve 2 ráno dom spát, ale zase jsem tam hned v 9 byla a snažila se uklízet... no děs běs... opilci a hlasitá hudba mi to neulehčovali :-D Miláčka jsem uložila spát v poledne a já pak padla ve tři k němu.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
micha: ja se taky pripojuju, od deichmana mam taky svatebni boty, ale v albu je zatim nemam. Musim ho zase aktualizovat. Jen nevim kdy Jinak preji krasne rano vsem
Odpovědět
Profilova fotka
priori a sili - holky v "naší" diskusy červen psali něco o tom, že admin zakázal Arti, aby se tím tady zabívala...?! Sice tomu moc nerozumím proč, ale zkuste si to přečíst, popř. vložím odkaz... sili-no fííííhaaa a to můžeš dnes normálně fungoavat?! To jste zrovna při počtu tolikati lidí mohli udělat i tu svatbu... :-) No tak to musel být masakr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Jsem ráda, že jsi dnes živá mezi námi.... :-) katy-taky bych takový víkend potřebovala, už ani nevím, kdy jsme ho s miláčkem celý proleželi v posteli?! :-S Asi až po svatbě... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - fakt???? Já nevím, já psala Arti přímo IP minulý týden a pohoda. Dyť to je, jako by to pro mě dělala kamarádka =-) Vlož sem pls odkaz. No malá svatba jo... tihle všichni tam vlastně budou taky.... :-N Micha - myslela jsem si, že Deichmann :-) Jsem se tam byla kochat minulý týden x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, do mailu mi přišla reklama na čoko fontány :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: a počítá si něco navíc za zprosředkování? :-) Majky: no to by mě mrzelo...jsem z toho jelen a vůbec nevím jak to objednat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si zjišťovala za kolik sadu na krájení dortu a dostala jsem nabídku za 750,- od jedný holčiny a pak jsem hledala na netu a našla o stovku levnější. Dávám do alba, koukněte na to prosím, je to teda celý nerez ocel, ale tu my nejradši :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - nevím, neptám se. Cena, kterou mi napsala, mi vyhovuje, tak to neřeším. Vím podle diskuzí apod., že to určitě není předraženo, na 99,9% si myslím, že tam nic navíc nemá ;-) A já ušetřím čas a smolení mailů a kdoví co ještě. Takže spokojenost :-) Micha - hele, mrkni třeba ještě v Makru nebo tak. Když chcete takhle jednoduchou sadu, tak všude jinde platíš jen za slovo "svatební" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nějak vás holky nestíhám... dneska to je zase den... :-| ted jsem si sama sobě dělala první pomoc... proud krve z nosu.... :-| blééé .... sedím,klábosím s klientem a najednou káp káp na lejstra... klient v šoku,já taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - jsi na něj mohla ještě udělat "bu bu bu" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili - no vidíš to, to mě ani nenapadlo, kouknout v makru, já koukala jen po běžných hypermarketech :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?