Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: a jsi si jistá, že má přijít?
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: naposledy jsem testovala v pondělí a nic tam nebylo....
Odpovědět
Profilova fotka
Kecám,jsem 36 DC... jsem to blbě spočítala...
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak jestli to máš normálně pravidelný, tak bych si udělala test zase. Popřípadě bych se rovnou objednala k doktorce. Ať víš, na čem jsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno tak já se jdu testnout... a pak se asi objednám k doktorce,protože takhle dlouhý cyklus,to neznám... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat: to je rozumný, problém může být i někde jinde, tak ať máš jasno. Mám držet palečky, aby tam byla jedna nebo dvě?
Odpovědět
Profilova fotka
majky: tak to jsme dvě. Já toho teda naštěstí moc dělat nemusím, ale ani do toho mála se mi nechce
Odpovědět
Profilova fotka
kat-to je divný, to máš opravdu dlouhý cyklus !!! =-) myi- :-N to máš pravdu. Ještě, že už je pátek !
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... úžasná fotečka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myi-to je skvělé !!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak jak to dopadlo? Jsem napnutá jak žvýkačka
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: no nevím,co s tím... je to hrůza doba... a ani příznak na MS... jdu zkusit těhu test,ale myslím,že to je bezpředmětný...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kat-tak držím palečky, teda nevím jestli mám držet...???
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: nějak to dopadne... ;-) uvidíme,ale myslím,že to fakt nemá cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-dopadne, ale mě přijde, že jsi z toho strašně nešťastná. Že na jednu stranu mimi moc chceš a když to nejde, tak to vzdáváš... Kači, musíš bojovat. Pokud by ti ani test neukázal 2 čárky tak zajdi k doktorovi na radu. Jestli máš poprvé tak dlouhý cyklus a nejsi těhu, tak by se to mělo vyšetřit.
Odpovědět
Profilova fotka
plně souhlasím s majky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě ten smraďoch (internet) za vámi nechtěl pustit...ale udolala jsem ho. Mě je od včerejška nějak divně, vrátil se mi ten muj uzasnej kasel a miminku se to asi nelíbí...tak nějak mě pořád pobolívá bříško, nejradši bych zalezla do pelechu, ale slíbila jsem taťuldovi, že mu pomůžu s pomazánkama na zítřek. Za chvíli vyrazím na EKG a pak si doufám přečtu jak to dopadlo s tím těhu testem Kačky...jsem celá napnutá. ...teda ten malej drobek ve mě je dneska ale čipernej...pořád se tam mele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: užívej, dokud se mele a nebolí tě to. Mě včera tak nakopl, že mi vytryskly slzy.
Odpovědět
Profilova fotka
priori-Alenko, ahoj !!! No teda, co s tebou? chtělo by to nějaký sirup nebo něco, co v těhu můžeš požít... =-) myi-kdyby se to tak tomu mimunku mohlo vrátit...nebo aspoň naplácat na zadek, za to, že to tak bolí. Ale ono je to asi ta "příjemná" bolest. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: je to spíš smíšený pocit. To, že kopnul tak silně znamená, že je v pořádku. Vždycky se mi uleví, když delší dobu nic nedělá a najednou se pohne, ale ten žlučník včera fakt bolel. Zrovna tenhle kopanec bych "příjemnou bolestí" nenazvala. Hold už máme nějakých 1300g, musí to být někde poznat
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: vždyť ja už jsem jak chodící lekarna, ale to jsou všechno takový sirupy bohate predevsim na vitamin C, takze se to leci strasne pomalu...no nic. Budu to muset nejak prezit, vsak ja si to pak do nej (miminka) vyberu...bude mejt nadobí jak divej (teda az bude velkej :-) ) :-D :-D :-D Myi: ja vim ze bude hur...jen je kazdej pohyb pro me novej...to vis, citim je teprve týden a až teprve posledni dva dny tak nejak pravidelne :-) někdy to tak lechta, ze se musim smat! Hmm..tak se budu muset na zpatecni ceste stavit u ťamanů a koupit si nějáký spodní prádlo...začínám se do toho stávajícího krutě nevejít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
myi-to je asi jako mravenčení, nebo tak něco??? Je to zvláštní, že tě nemůžu ani pochopit, ani vcítit se do toho, co cítíš, když to neznám... :-) A to ti věřím, že jsi ráda, když se po dlouhé době ozve.. taky bych se strachovala, co se děje, proč se nehýbe apod...No já budu asi šílená matka. To těhu budu prožívat tragicky. :-N Mě stačilo, když jsme se byli ve středu podívat na kamarádku v porodnici (tu malou 4 kg Elišku) tak jak ani ona pořádně nevědala, co s ní má dělat?! Potřebovala tak 6 ruk, aby všechno stíhala. Ale to chce čas. Asi to začnu trénovat na panence. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio: já jsem si pořídila z triumpfu kalhotky sloggi. Jedny stojí kolem 200,- ale jsou naprosto pohodlný, bezešvý a elastický. Nosím už jen je. Navíc mi je doporučila moje dr. Je fakt, že klasický těhulovský už nevynosíš, tyhle ano.
Odpovědět
Profilova fotka
Táááák jsem tu a jak jsem říkala,planý poplach... zajedu k dokymu,co řekne na ten dlouhej cyklus ;-) Mám prý přijet v pondělí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: já myslím, že si každá mamina poradí. Chce to jen čas a cvik. Mravenčení cítím, když se jen vrtí. Tím to začíná a něco takového těď asi má prio. Postupem času se k tomu přidávají ještě opravdový kopance. Až bude kolem tebe těhula s bříškem, tak si sáhni a pochopíš, jaký to je. Marrei a sil jsme to na srazu ukázali. Pak se prcek zase uklidnil a na ostatní se nedostalo
Odpovědět
Profilova fotka
kat:tak držím palečky, aby to nebylo nic vážného. Třeba to tak dlouho trvá kvůli tvý nemoci. I to se může stát
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: hlavně at tam nemám zase cystu,to by byla už asi dvacátá... :-| nebo je to fakt tou nemocí,cpu do sebe paralen a všechno možný... uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-( já bych to dávala jako příčinu taky tu nemoc. Taky držím palečky, ať to není nic horšího !! Ale nebude, neboj. priori-no jo, ty sirupy jsou houby. To by chtělo pořádně ležet a dostat se z toho i práškama, ale co, když nesmíš... :-S myi-já si šahala na kamarádčino bříško, jen jsem ještě nic necítila... :-( Ale už se těším, až se jí to narodí, ale to bude až příštím rokem v únoru... Ty jsi to bříško musela mít ze srazu pěkně ošahaný, asi se to prckovi nelíbilo !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já když jsem osahávala ségru při jejích dvou těhotenství,tak to byl mazec... tady boule,tady boule.. to byla prča :-D ségra Honziášovi přes břuch masírovala dlaní patičku a do ted to ten náš poklad miluje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ježiši, to není možné??? :-N To je boží !!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?