Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A fakt taky záleží na tom,co maminka s tatínkem poslouchá za hudbu :-) kamarád si furt doma pouštěl Nigtwish (nebo jak si říkaj),manželka to tolerovala (takovej metal) :-D ... a Dandáč ted usíná jedině u Nightwish nebo Kabárů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jj, o tom už jsem taky slyšela, že dítě reaguje na hudbu !!! Až budu těhu, tak zakážu Lukymu pouštět ty jeho "písničky" a budu mu pouštět mého oblíbence Paľa Haberu !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zpět z EKG. Všechno v normálu...tak jsme rádi :-) Teď čekám na manžílka a pojedu za tím taťuldou a k vám už se bohužel nedostanu...takže přeju hezký víkend. V pondělí už jdu do práce a bohužel mě čeká zaučování nové kolegyňky...tak nevím jak na tom budu s časem, ale přinejhorším večer vás dočtu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčinky, teda dnes jste se hezky dočítaly. Jen mě mrzelo, že Kat měla jen jednu / :-| Prio - ty dupačky dostane spousta tatínků ... i ten můj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priori-Alenko, to je bezva, že jste zdravý !!! Tobě taky krásný víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, odkud jste objednávaly ten femigard?
Odpovědět
Profilova fotka
micha-já odtud http://www.kosmetika-zdravi.cz/femigard
Odpovědět
Profilova fotka
Katy jak je to s tebou? Jsi těhu nebo ne? Je možný abys měla pozitivní těhu test a nebyla těhotná? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem to našla ubylinky.mimishop.cz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: dneska test pozitivní nebyl... ;-) těhu tedy nejsme.... ale což,jedeme dál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás taky těhu není, začala jsem krvácet a na dnešním testu byla jen / :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: ty jsi byla tak nadějná... to mě mrzí :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
co se dá dělat, příroda to tak holt chtěla, tak to zkusíme další měsíc znovu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: přeju ti hodně optimismu - jako já sobě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
micha: tak to mě mrzí Miško... Ale jak píšeš, vyjde vám to příští měsíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Mrcha přišla.... 8-) ... neváá,jedeme dál ;-) Jináč jsme započali budování zahradního altánu cca 24m-čtverečných... velká bouda na naše party akce:-D no mákneme si... dávám si čajdu s rumem,sakra zima ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: to je mi líto :-( ale jak píšeš...příroda to tak chtěla! Kat: je dobře, že to tak bereš...však se taky dočkáš a ono když máš teď takový zdravotní komplikace je to snad i lepší! Hlavně buď na sebe opatrná a všechny nemoci hezky vylez...žádný courání po zahradě...zima tam je strašná:-( brrr My byli teď s manžílkem a kamarádkou (těhotnou) na procházce a kamarádku kousnul pes...no chuděra! :-) teď jí manžel odváží do nemocnice, aby se na ní raději podívali..snad to nic nebude, ale má strach..kdo by neměl! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno ženy ;-) Tak jak se vede při pondělku? Představte si, jdu ráno k doktorovi a zvoní tel. Z rozhovoru se dozvím jednu báječnou věc,která je podmíněna návštěvou dalšího lékaře. Musím na odběry kvůli kamarádovi,který má žloutenku typu A. Tak že zítra jdu na odběry s manželem...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno. kat: tak to si děláš srandu, ne? Žloutenka ti opravdu chyběla ke štěstí. Držím palečky, ať jste s manželem v pořádku
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: teda to jsou jobovky! :-( tak snad to bude v pořádku!!! Dej vědět!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra ráno jdeme na odběry a tak nevím,kdy budou výsledky. Jestli se na to čeká 14 dní - tak to je hrůza doba. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženy micha-Miško, to mi je líto !!! :-( Určitě to vyjde příště !!! Držím nám všem palečky !!! Kdoví, jak se má Martinka v Turecku?! :-) priori-jak to dopadlo s kamarádkou? Byl ten pes očkovaný?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Míšo! :-( Tak hurá do dalšího snažení! :-) Kat - Ty jsi magnet 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
něco trochu veselejšího. Dneska to je přesně 100dní od svatby. Máte některá šampus na přípitek? Nebo spíš teda rychlý špunty? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myi-ty to tak počítáš??? =-) :-) Tak já nalívám rychlé špnutny a pro netěhu šampus... podstrkujte skleničky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: prosím,já bych si dala šampus a rovnou bych dala snad i celou flašu,jak tady přemýšlím nad tou žluticí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-mě je tě tak líto !!! :-( Holky, ty taky vyžereš všechno !
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: aspoň mám o zábavu postaráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: no, je pravda, že se nudit nestihneš. Akorát aby jsi se ve zdravotnictví doplatila, když každá návštěva stojí penízky majky: normálně to nepočítám, ale omylem jsem klikla na svatební plánovač a mrkla na mě stovka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: já za chvíli s těma svýma problémama doženu tu hranici 5000 kč :-D a pak už popl.platit nebudu :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?