Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, tak nějak furt nevím :-| , pokud mi dr. potvrdí po dovči těhotenství, tak asi 25.9. se budou slavit dědovy narozky, bude tam máti, brácha, děda + bábi... tak asi tak... a Náchoďákům bych to chtěla říct taky osobně, a tam jedeme až 9.11..... :-( Tak nevim, je to dost pozdě, ale fakt bych jim to radši řekla osobně... A co jinak, cestovatelko??? x-) My jsme právě dobalili 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky nevím myslela jsem to tak že na 3 týdny jsem naposledy v práci ;-) kontrolu mám až se vrátíme 20.10 a tam už by se asi něco řešilo..ale asi půjdu na rizikový z důvodu mého povolání :-S marr-manžílek mi už snesl ze shara kufry abych je netahala x-) je hodnej...ale já budu balit až zítra dopoledne pak jeden k našim a pak ke tchánovcům.. a ve čtvrtek v 5 razíme směr lipsko a v 11 odlétáme směr Punta Cana těším se i bojím o toho 3mm prcka |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, hezky si to na svatební cestě užijte!!! Hlavně buď na sebe a mimíska moc a moc opatrná!!! Budeme na vás myslet a až se vrátíte, hezky nám všechno dopodrobna povyprávíš,ju? Už se těšíme! Tak...šťastný let a nádhernou dovolenou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, tak vás jdu ještě před odletem pozdravit, mějte se tu moc hezky buďte tady hodný!!! :-D :-D :-D Dnes ráno jsem si dělala testík, testovací proužek na mě vyskočil dřív než ten kontrolní :-N , takže odjíždím jako těhule, a doufám, že se jako těhule vrátím... |-| |-| Držte mi pěsti ;-) Jo a Mury, budu na tebe moc myslet!! ;-) Užijte si to jak nejlíp to půjde 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marr-štastnou cestu,hezkou svatební cestu,užijte si to ;-) také na Tebe budu moc myslet x-) a držet pěstičky at ty naše fazolky vydrží.......držím pěstičky...papapa
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: přeji šťastnou cestu a ještě šťastnější návrat. Držíme všechny palečky, co máme, aby vše bylo v pořádku. Užijte si první a zároveň poslední dovolenou, na které budete naoko vypadat jen jako manželský pár. Ta příští už bude rodinná mury: vy letíte kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-Martinko, myslím na tebe a držím pěstičky, hlavně si to užijte !!! Šťastný let. Papa beruško !!!
Odpovědět
Profilova fotka
myi-my letíme zítra v 11 z Lipska ale od nás vyjíždíme už v 5 ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury: tak tobě tedy přeji to samé, co marrei. Už se dneska asi za váma nedostanu, takže pac a pusu na cestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji ;-) já už se sem asi odpo také nedostanu možná večer
Odpovědět
Profilova fotka
Všem odlétajícím dnes či zítra přeji příjemný let, krásnou dovolenou a budu se na vás těšit po návratu ;-) Mury: přes kterou cestovku to máte? Jinak hezký den přeji všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat máme to přes německou CK schausland reisen :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
díky mury,juknu tam taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat na to nejukej je to blbě napsané :-N ten zájezd jsem hledala tadyhle přes to pošlu odkaz http://airstop.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Krásné dovolené všem! Marrei - jj, super pocit, když výsledná čárka vyskočí dřív než kontrolní, ten pocit miluju x-) Dnes ráno jsem byla na odběrech a od té doby lítám v práci jak na holi, tak zatím pááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sil: kolik Ti brali zkumavek? To je asi na ty základní testy - HIV, sifilis, krevní obraz, cukr...
Odpovědět
Profilova fotka
Moc :-D Jsem radši koukala jinam, páč to bylo nalačno a žaloudek se mi houpal. Jinak mi braní krve nevadí, ale riskovat jsem nechtěla :-D Ale byly to ty úplně první odběry, co mi kdy dělaly, takže máš určo pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že mě brali čtyři...při třetí už jsem si raději šla lehnout na kanape :-) já odběry snášela vždycky špatně! A co žaludek? Je Ti zatím dobře?
Odpovědět
Profilova fotka
No v mističce furt něco cvakalo, takže víc jich bylo určitě. Žaludek dobrý, vím, že ráno si zobnu tak 5 piškotků a je mi fajn. Zvracení se mi zatím naštěstí vyhnulo a doufám, že bude i nadále. Dnes začínám 8.týden :-) Hele a kdy sis všimla, že Ti začlo růst břicho? Mně od včerejška prostě přijde větší a teď nevím, jestli žeru nebo těhotním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: já bych řekla tak od konce toho druhýho měsíce. Ono ani nejde o to, že Ti roste bříško, ale formuje se Ti, dělá si prostor, aby to mimi mělo kde růst. Mě v prvních měsících přišlo, že mi vyrostl spíš žaludek :-D ale ten by šel sfouknout a tohle prostě nejde....je takový tvrdší a pokud by jsi ho chtěla zatahovat, může to i maličko bolet. To všechno je v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatáhnout to nejde..... Jen mě štve ten klepavý špek nahoře :-D Hmm, tak prostor si dělá, hádě jedno... jen aby mě nevystěhovalo úplně :-N Jo a žaludek ztratil dno mám dojem =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky těhulky !!! sili-mému manžovi narostlo břicho za dobu, co je semnou, ale to bude asi jiný případ.... :-D A už dorazil Femigard, už jsem ho také vypila !!! Dobrý !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - můj manžel je taky těhotný, prý drží basu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-nám zbyli ještě obkladačky, tak bychom jim mohli ty vany obložit, co ty na to? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A nerachtali by pak? Bychom nemohli spát... :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: teda ty jsi číslo...žaludek ztratil dno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - no ať tam hodím cokoliv, nic tam není a hlad zůstává :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je naprosto normální:-) Tvoje tělo ted spaluje o 25% rychleji, takže máš i větší hlad :-D hlídej si váhu, aby jsi z toho pak nebyla neštastná, ale jinak jez co si telo zada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No snažím se baštit ovoce a zeleninu, tak snad... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
šikulka a vzorová maminka...máš 1
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?