Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: jo, ten limit je dělaný pro důchodce a pro naši Kačenku ;-) Ale je pravda, že jsem byla pár dní v nemocnici a díky tomu nejsem zase od té hranice tak daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je má sklenička :-D Téda 100 :-N To končí vždy nové vládě období hájení, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky na tu naši stovku a do dalších stovek, dvoustovek, tisíců, desetitisíců, miliónů... nám přeji, abychom měly hodné manžílky... !!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vítejte v druhé stovce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, moc to tu nežilo, co :-D Mám pro Vás novinku! Kupte si Překvapení č.41. Jsem tam normálně celá já :-N Kamarádky mě navezly do soutěže o nejkrásnější nevěstu a ono se nějak stalo, že jsem mezi 12 finalistkami :-o Kdybyste mě nááááhodou chtěly podpořit, tak písněte SMS ve tvaru PRE SVATBA 4 na tel číslo 900 06 07. Sranda musí být :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko. Sili-už jsem to poslala !!! Tak doufám, že se pak podělíš o ceny... :-N Jaká je hlavní výhra, ať vím, na co se můžu těšit...??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky...teda ted sjem se přihlásila a uplně se zhrozila...JÁ ZAPOMNĚLA NA TEN SRAZZZZZZ ]-( ]-( byl? a jaký byl? jsou z něj nejaké fotky? jinak jak se máte? nedočítala jsem vás, jste hrozné pisatelky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - hlavní cena je LCD televize, chceš čudlík? :-D Ale ze zaslaných SMS budou losovat tuším 5x 1000 Kč ;-) Rej - fotečky jsou v albu u Marrei ;-) A srazík byl super fajn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata...mě to sem včera za vámi nechtělo pustit :-( Dneska jsme byli na ultrazvuku, moc jsme chtěli vědět, zda nosím pod srdíčkem holčičku či klučíka, ale bohužel máme tam nejspíš stydlína...vyšpulil na nás zadeček a ještě měl nožičky jak žabička...takže jsme viděli tak akorát stehenní kost :-D :-D :-D Jinak je ale všechno v pořádku, což je nejdůležitější a jsem za to ráda. Porod nám potvrdil na 28. únor, vše se vyvíjí jak má..no nádhera! Jsem vážně šťastná! x-) Sil: SMS pošlu ráda a po překvapení č. 41 se taky juknu :-) Rej: teda ty jsi ... :-D Srazík byl fajn, škoda, že jsi nedorazila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - gratuluji ke zdárnému vývinu! Já se těším, až budu mít první UZV :-D Bojím bojím, to víš, aby bilo srdíčko, vše tam bylo ve správném počtu... a tak vůbec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: naprosto Tě chápu, ale myslím, že bude všechno v pořádku. Kdy vlastně jdeš na ten UZV ?
Odpovědět
Profilova fotka
V pondělí jdu na první poradnu, tak buď mi ho udělá tam nebo mě aspoň řekne kde a kdy. Jinak ho kousnu ]-( :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já myslím, že Ti ho udělá :-) A jak se cítíš jinak? únava, nevolnosti... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já se pak na ni k vám dojedu podívat na shreka... :-D rejli-dlouho si tu nebyla, co se stalo? Asi jsi nestíhala, viď? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčátka: jak jsme se na srazíku bavily o těch fotoknihách, tak tady mají na ní teď akci...http://www.fotostar.cz/akcni-nabidka/rohata-mega-nabidka.html
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - unavená moc a moc, ale jinak naštěstí bez nevolností. Jen dnes na mě něco leze, tak jsem nabalená a čajíčkuju. Kdyby se to chtělo rozjet, půjdu k dr. a ležet dom, práce počká :-p Jo a dnes začínám 9.tt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar ženy, 1. žlutici nemám, jaterní testy v cajku = jsem ready ;-) 2. všechny vás srdečně zdravím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, mě to sem včera vůbec nechtělo pustit :-( sil: časopis jsem ještě neviděla, ale sms jsem ti věnovala. Hned jak nám na ulici otevřou trafiku, tak jsem první zákazník ;-) prio: Na nás drobeček taky vystrčil prdýlku a tak nějak jsme se tím definitivně rozhodli, že po pohlaví nebudeme pátrat. Nemohli jsme se s Laďou dohodnout, jestli to chceme vědět. Prcek měl stejný názor, jako já :-D :-D :-D . Dneska si jedeme pro kočárek. Už se moc moc těším. O víkendu budeme zařizovat dětský koutek. Začíná to být nějaký opravdový
Odpovědět
Profilova fotka
kat: ahojky, tak aspoň nějaká ta choroba se ti vyhnula. Gratuluju.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: díky,mi spadnul šutrák ze srdce... pro změnu mám opar na puse :-D to jsou ty moje nervy a ještě to je průvodní k té mé viroze... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat: já myslím, že opar je rozhodně lepší než to áčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - jupí, aspoň něco jsi nechytla ;-) Myi - díky. A jaký kočárek to vyhrál?
Odpovědět
Profilova fotka
sil: nakonec tento http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-c... CC11S nebo CC11, jsou skoro stejný. Ještě uvidíme, který to bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - tak na Dorjany jsem koukala asi před 5 minutami :-D Dobrá volba! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi: taky mám na koníkovi vybranýho dorjana cross country 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: největší výhoda je,že to je kočár s pořádnou korbou na ležení... 85x35 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: jééé, tak to mám z Tebe radost :-) SUPER!!! Kočárek...no to je u nás téma u kterého se vždycky poštěkáme...ve čtvrtek se jdeme ke kamarádce kouknout na kočárek, který má po své holčičce - je to značka casualplay a před rokem stál 26 tis. .... no uvidíme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooooojjjj koťátka moje!!!! x-) x-) x-) x-) Svatebka - jedním slovbem nádhernááááá!!! Až prohrabu fotky, pošlu odkázek x-) A mimísek to pravděpodobně přežil ve zdraví, před chvílí na testu // :-N 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééééééééééééééééééééééééééé marrei :-D jsi nám chyběla... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, vítej zpět :-) tak povídej, přeháněj, jak bylo ???? Co moře - bylo teplý? A co Turci? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?