Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: na srazíku jsi mluvila o těch tričkách pro maminky s vtipným napisem. Mohla by jsi mi prosím poslat odkaz? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem. Taky se Vám tak nechce vstávat? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, tak ještě dnešek přežít, zítřek a máme tu víkend !!! sili-vstávat nebyl problém, horší je to v práci, tu se mi nechce nic !!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Práce mě taky neba :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já se těším na víkend, budeme dávat plovoučku do obyváku, tak to tam bude hezké :-) Doufám teda ?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, také přeji krásné ráno.
Odpovědět
Profilova fotka
Sil nechce...dneska bych nevstávala vůbec, nevzbudit mě švagrová ]-( Včera jsme tu měli kolegyňku z práce, koukali jsme se na video ze svatby a s manžílkem vypili dvě lahvinky vína (ne my, ale ona a manža :-D ) Odpoledne jdu k Dr. tak uvidím zda mě už uschopní ...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já tu sedím ještě v pyžamu a županu a vůbec se mi nechce nic dělat. A to jdu za hodinku do školy... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - manžílek už si zvyknul, že teď kupujeme jahodové rychlé špunty :-D Myi - cháápu, taky by se mi nechtělo... Co studuješ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: obchodku... Mám chem.prum. ale ta je mi na nic, tak si dělám jinou střední školu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženy,.. jsem furt marná.. nemoc neustupuje,chjo už nevím nevím... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
myi: teda klobouk dolů. Já jsem po těch třechl letech na VŠ tak vysátá, že by mě do školy nedostali ani heverem :-N Sil: jj, jahodový špunty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio: já jsem šla na VŠ ekonomického směru, ale vůbec jsem se nechytala. Tak jsem si řekla, že si udělám střední, se kterou to budu mít jednodušší a pak zase zkusím tu VŠ, mě škola docela baví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, já mám hrbatý bříško :-D :-D škoda že nemám foťák u sebe, abych vám to vyfotila. Je to hrozně srandovní
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - teda klobou dolů, mně fakt loni stačil ten nultý ročník, a to byl neekonomický obor, tudíž bez matiky :-N Prio - :-D Kat - a co dr. na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: mě taky mimísek dneska dělá divi :-) pořád cítím jak se tam rochní :-D Hledám dárek pro tátu k 50tinám :-/ nemáte někdo nápad ???
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se jdu vzdělávat. Večer sem mrknu. Mějte se sluníčkově
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - my dávali rotoped :-N Pa Myi!
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: no já zase přemýšlím, že mu dáme zarámovat dárkový poukaz a k tomu přiložíme penízky, protože si chce koupit kolo...a to si musí vybrat sám...ale je mi to takový blbý mu dávat peníze =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: dokouš neví co s tím,ale vypadá to spíš zase ještě na moji alergii k tomu všemu... a tím se to prodlouží... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
priori-tak bych mu z recese koupila třeba přilbu na kolo.... :-D No a nebo nějaký poukaz do sportu, aby si pak koupil vybaveníčko na to kolo?
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: teď jsem koukala na ty trička a uplne me okouzlili ty dupačky - miluji taťku :-) to objednam a dostane ho David k Vánocům :-D a pak ještě tu čepičku se jménem...až teda budeme vědět zda to bude holčička nebo klučík :-) Majky: to je taky dobrej nápad...díky za tip :-) Kat: teda ty máš trápení s tím zdravíčkem :-( My už jsme doma od Dr. a od pondělka jsme zdraví!!! Zítra ještě na EKG (kvuli miminku) a pak pojedu pomoct tatkovi chystat na sobotní oslavu...
Odpovědět
Profilova fotka
prio: my budeme tatikovi davat k 50tinám poukaz na let balonem... ;-) Moc si to přeje. Ale je fakt, že kdyby to dal někdo mě, tak si z něj udělám největšího nepřítele. Dělá mi zle i pohled ze židle, když na ní stojím
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno ženy ;-) Tak ačkoliv se šetřím, dneska mě postihla ztráta hlasu :-( Emílio se raduje,že jsem prej "potichu" :-D už je doma taky moc dlouho a začíná mít roupy. 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno, i když v Brně je deštivé. kat: to se mi jednou stalo taky a Laďa si užíval klidu :-D :-D Pomohla mi vincentka
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: mě se tohle stává často,tím jak furt kecám v práci... ale ted to máš spíš ze suchého vzduchu doma... vincentku jsme začala preventivně pít už včera,ale jak si jsem to nepodchytila a stalo se,co se stalo.. tady neprší,je tu náznak na sluníčko... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak to asi přijedu k vám na návštěvu. Tady je takový hnusný depresivní počasí....brrr
Odpovědět
Profilova fotka
Jináč Mrcha ke mně nechce, jsem dneska 35 DC :-N kde se sakra loudá... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, no to je počasí přímo na ho... houby !!! :-( Hnus, se mi nic nechce.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?