Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marei-IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: Ahojky, tak že jí gratulujeme. Myslím si, že moc možností už není, která by to mohla být. Mě teda logicky vychází jen jedna ;-) Jak jsi dorazila domů?
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - ahojky, dorazili jsme OK něco kolem půlnoci, vyvenčili jsme ještě pesana a padli jsme za vlast :-D Akorát jsme se kapku naháněli po městě, měli jsme sraz u mekáče, já byla na Svoboďáku a Michal na Masaryčce, ale jinak OK :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: no jo, nějak se po Brně všechny ty fast foody rozrůstají a dělají nám v tom pěknej maglajs :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tááák holkky mám srazový albíčko, mrkněte ;-) A kdyžtak pošlete vaše fotky, šupnu je tam taky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
krááááása,moc hezké :-) já ho také udělám ale foták mám v batohu který je v posteli kde spí manžel :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky x-) nemám slov :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
micha super nádhera gratuluji
Odpovědět
Profilova fotka
micha: tak jsem si vypočítala dobře, že další těhule jsi ty. Gratuluju mocinky moc. Za pár dnů bude čárka silnější, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: taky se připojuju s gratulacemi!!!!!! :-) Venku krásně,máme tu chlapíky na stavění altánu a tak je pozoruju z okna,jde jim to hezky od ruky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc děkuju :-) ale zatim jen potichoučku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Týjoooooo, bomba 8-) Gratuluji Michy! Vypadá to, že září je ideální měsíc pro // 8-) Kat - nemáš na výběr, holt jsi těhu :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj maminy :-) tak vám konečně můžu napsat...včera když mi Martinka říkala, že nějáký autobus ulovily a míří do Brna, sbalila jsem taky svůj batůžek a jela za manžílkem...ten měl holky takovou radost, že jsem přijela....až mi to vehnalo slzy do očiček :-N. Jinak srázek byl fajn i když v trochu oslabené sestavě. Jste všechny moc fajn ... opravdu! ;-) ;-) Velká gratulace Murynce a Micha :-) áááále holky!!! Já to věděla :-D :-D :-D Každopádně musíte mít určitě vééélkou radost :-) a já ji mám z vás taky :-) Jdu juknout na albíčko...
Odpovědět
Profilova fotka
Marre: fotečky nádherný :-) máš jedničku s hvězdičkou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy :-) Tak mám takové zásadní zjištění pro vás. Vlastně dvě :-D 1. z těhu testu z dnešního rána je vidět pouze "jedna" čárka.. druhá nikde,ani v mlze se neschovává :-D 2. tak jsem nějak přemýšlela,zda s mimi ještě nepočkat,jelikož když jsme začali budovat a vím,že tak 2 roky budeme se v tom matlat... jestli by nebylo příhodnější počkat tak rok. Nad tímhle jsem uvažovala sama - bez manžela - a asi mu to dneska navrhnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, mě ten sraz tak mrzí.... :-( Micha a Murynce moc gratuluji, mám z vás holky radost. Tak se vám to přeci jen povedlo !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, děvčata! Tak jsem si prohlídla fotky a mé podezření se potvrdilo. Marrei! Kde seš Ty????? ]-( :-N Jsem si cestou domů říkala, že jsi určo foťák nedala z ruky ;-) Snad se někde najdeš.... :-) Fotečky lukcucní! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky. Taky mě napadlo, že jsem Marrei mohla vzít foťák a vyblejsknout i ji, ale až v buse... Nicméně fotila i Murynka, tak se nám marrei na fotkách určo objeví
Odpovědět
Profilova fotka
kat-Katy, takové vážné rozhodnutí?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: pokud to tak opravdu cítíš, tak je to správné rozhodnutí. Pokud tvoje srdíčko chce něco jiného, budeš se trápit. Držím palečky, ať se rozhodneš správně, ať už to znamená kteroukoliv možnost ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - plný souhlas s Myi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím,že to je asi unáhlené,ale když jsem to včera viděla.. po baráku harampádí, nářadí, prach .. to by asi nebylo nejlepší prostředí pro mě jako těhotnou a pro mimíse... a vím,že když jsme ted o víkendu dělali plán prací kvůli hypotéce,tak to vyšlo,že skončíme s pracemi k 31.12.2009 :-| tak že to spíš vidím,že za rok touto dobou to snažení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-tak jak napsala Myi, ať už se rozhodneš jakkoliv, doufám, že tvé rozhodnutí bude správné !!! marrei-Martinko, nenapsala jsi mi, jak to dopadlo s tou mojí místenkou z Prahy? Nerada bych ti ty peníze dlužila, tak písni.
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko!! 8-) Takže postupně: Sili - no jo, nikde na fotkách nejsem :-N , ale kromě Murynky fotila i Rybka, tak snad se tam někde mihnu :-D Kat - je to sice vážný rozhodnutí, ale já myslím, že to tak bude nejlepší ;-) Aspoň se přestaneš na mimíska soustředit, přijdeš i na jiný myšlenky, a pak to půjde jak po másle!! :-) Fakt, věřím tomu!! :-) Majky - místenku jsem stornovala, vrátili mi penízky a storno poplatek byl 10 káčé :-D , takže absolutně no problem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-tak já ti pošlu těch 10 Kč !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - opovaž se!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: a jak ti vůbec je? Už jsi na tom líp?
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-ale 10 kč jsou taky peníze a mě je to opravdu trapné, abych ti je dlužila. Až pojedu do Brna, tak si dáme sraz ve Vaňkovce a já tě pozvu na zmrzku... :-) myi-už je to lepší. Čekám každým dnem "amíky"... no na jednu stranu, radši kdyby nepřijeli, tak jsem taková nafouklá...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - pošli těch 10 Kč složenkou, to se vyplatí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jj, to ano... složenka za 22 Káčé ... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?