Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, Marrei: ani nevíš,jak moc ti závidím ;-) Máme doma lazaret.. už padnul i manža... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, zítra přesně v 11:50 odlet z Brna do Turecka - ve svatebním albíčku mám fotku hotelu ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-aspoň budete trávit čas spolu a ještě v posteli, to se málo komu poštěstí !!! :-) marrei-no tak to je paráda... tam se budete mít jako v ráji. Moc si to užijte !!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: já jsem dneska v práci.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat-japato??? co neležíš doma a neléčíš se?
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - téééda, závist ohromná! Taky chci |-| ;-( No tak si to hezky užijte i za mě :-D Přece jen poslední dovolenou ve dvou (i když už trochu ve třech) 8-) Kat - mě z Tebe trefí! Co zas děláš v práci ]-( Na sraz nemůžeš a do práce jo, no teda :-( |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Přijel mi audit... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty tam jednou zemřeš |-| ;-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvíli snad půjdu.. jde to rychle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, domluveno. Kšááá dom. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-Kat dostane na holou !!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mám vždycky všechno v cajku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Už jsi doufám pryč! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-raději se ani neozívej, nebo drsňačka Míša tě rozcupuje na kousky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - :-D :-D :-D cup cup cup :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak a máme po Kat ;-( :-( ;-( sili-ty jsi ale cupérka... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau děvčata... Majky: domluveno!!! Jdu to naporcovat :-D :-D :-D Nevím, zda jsem vám to už říkala, ale myslím, že jsem v pátek cítila první pohyby a včera druhý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha, Mury: velká gratulace, holky. I když Mury byla jasná už v sobotu ;-) Holky, včera jsem celý den proležela, bylo mi celkem dost špatně :-| Dnes už to je o poznání lepší. Docela jsem včera děkovala doktorovi, že mi dal tu neschopenku. Fotky během dneska dodám ;-) Pokud budou aspoň torchu schopné.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - jééé, to muselo být krásné. Mně se už moc líbilo, jak měl nakopnul malej od Myi x-) Rybko - radši hajííí a odpočívat, na fotečky určo počkáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-naporcovat :-D :-D :-D jů, mimiško se ozívá !!! ;-) rybka-a jeje, těhu celodenní nevolnosti?! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tady máte šampus za mou ukecanost..... viz počet příspěvků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: hmmm...výbornej :-) majky: naporcováno...posílám kurýrem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - viď, jahodové rychlé špunty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-mňam, to je růžový viď??? Aha !!! Rychlé špunty... no ale já ještě nejsem těhu, tak bych mohla i alko.. =-) :-N priori-O.K. budu na něho čekat, abych se někdy dočkala. Dnes napíšu Lukymu, že budu mít krásné trojky až čtverky... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - oukej, doleju Ti tam panáka :-D A Lukymu písni, že to budou pětky až šestky, letí Ti ještě 2 čísla ode mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-dolej panáka malibu, to já ráda !!! :-) Jj ježiši, tož to už nebude vědět, co s tím?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Si to rozválí do stran :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: teda ty jsi ...smíchy nemůžu popadnout ani dech...počkej to řeknu večer manžílkovi...rozváej to do stran!!! :-D :-D :-D To je fakt dobrý!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak ode dneška mám dovolenouuuuuuu x-) :-N už zítra nepůjdu chtěla jsem jít ale kašlu na to,to prostředí nedělá dobře mě ani tomu 3mm váčku :-N :-N sil,mar kdy to budete říkat rodičům??
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já se tu řežu jak divá... a to nesmím dát na sobě nic znát....bože, moje břicho !!!! :-D :-D :-D :-D mury-a už nenastoupíš do práce??? No ani by jsi neměla, ty jako zdravotní sestřička v takovém prostředí?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?