Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat já na něj koukám pokaždé když jdu na WC :-D :-N prio-první?já myslela že už tam bude Majky-markétka =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: mnooo tak to jsme na tom stejně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
doufám že si jí jen nepředstavuji :-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak s tím jsem měla taky ráno problém... ale furt tu tyčinku nakláním a koukám na ni ze všech úhlů a je tam.. ale úplně se bojím neděle či pondělí až se testnu znovu... :-( Vrtá mi v hlavě ta maminka známé,jak mi včera s klidem oznámila: ty seš těhotná... a já na ni koukala jak trdlo. A ona,že to prostě pozná :-N a brouk v hlavě po ranní testu...
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: to sice ano, ale Majky ;-( vyzvedne macet a jedou ještě spolu k ní do bytu a ke mě přijedou až mezi 13 - 14 hod. Kat, Mury: nedumejte holky :-) prostě jste těhu :-) dneska mě prcek asi poprvé kopnul :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje testík proveden ve 4 hodiny 44 minut :-D čárka zesílila ale je pořád slaboulinká |-| vezmu ho sebou a dám vám zkušeným těhulím :-D :-D jinak je mi divně a půjdu asi navšívit záchodovou mísu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: tak to je jasan javor (jak píše Majky :-D :-). GRATULUJU!!!! Máme z Tebe radost :-) Já měla noc blbec...na záchod jsem letěla asi tak tisíckrát, po tom včerejším uklízení mě pěkně bolej záda, takže jsem se moc nevyspala. Spát jsem šla ve dvě a od sedmi se převaluju, abych nezaspala. Jdu ze sebe udělat trochu člověka a letím do té porodnice. Těším se na malou Adinu :-) Tak do odpoledne páčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taaaaaak tadýýýýýýýýýýýýý je dnešnnnííííííí testíííííííííííkkkkk :-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p... prominte za kvalitu foceno mobilem :-( jinak holky jste naprosto super úplně všecičky budou z Vás super maminečky..jsem ráda že jsme Vás poznala a doufám že i nadále se budem stýkat na stránkách BRMS nebo koníkovi ;-) a za rok uděláme srazík už s prckami x-) sil-Tobě mocinky moc děkuji za testík ta čárka je na něm nejasnější x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Mury: tééééééééééééééééééééééda gratuluju!!!!!!!!! ;-) moc moc moc ;-) Já počkám s testováním asi do pondělí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat děkuji :-) moc moc vidíš jí tam?? :-N =-) a jak ti je?asi počkej mě se to zvýšilo až o 2 dny |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: vidím ji tam,zaručeně ;-) Já jsem včera naspala snad rekord... teplotu mám 38,2 :-( a krk furt stejnej.. ty čepy už trochu povolili... Zítra budu 32 DC,tak asi počkám do středy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se první ukázal 33 DC ale hooodně slaboulince |-| pak 35 DC trochu více ten viděli i holky a dnes je nejasnější x-) tak snad ti bude lépe nejhorší je že nemůžeš nic brát když nevíš zda nejsi těhu já můžu děkovat nevím komu že jsem si minulou neděli nevzala ten coldrex a věřila vlatnímu pocitu než testu :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já to nechám na středu a třeba budeme chytřejší... ;-) snad do té doby nepřijde mrcha... :-( já vlastně moc léky neberu,jen to co je na způsob homeopatik... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat a ty to jinak míváš po 28 dnech pravidelně?jestli ju tak je hoodně velká naděje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno holky, mury: my jsme ti říkaly, že není co řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi tobě moc děkuji za lízátko x-) manžílek už ho chtěl zabavit :-N tobě to bříško tam moc slušánkuje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak jste vůbec dojeli dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: vždycky jsem to mívala kolem 28,akorát jeden jsem měla kvůli dovolené 35 :-| A kdyby to nedopadlo,počkám si na další ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prosím vás, co ta Majky? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mury: jj, jeli jsme 20:30 a cesta v pohodě. Jen jsme nejely s SA, jak jsme plánovaly, byly plní, tak jsme čekaly, který bus bude mít dvě místa.
Odpovědět
Profilova fotka
kat: majky se nám celou dobu neozvala. Asi šla hned do pelíšku
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha,hlavně aby byla v pořádku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře že jste dojeli,já dojela jen tak tak bylo mi divně pak jsme ještě jeli nakoupit a doma jsem padla jak zabitá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno. Mury - ohromná gratulace. JE TAM! Vidíš, nelhala jsem, byl začarovaný ;-) Kat - holčinko moje, hezky lež. A hlavně nechoď do práce nebo Tě přijedu kousnout! ]-( :-D :-D :-D Holčinky, včera to bylo moc moc fajn. Jste super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury: no já jsem taky odpadla jak hruška. Domů jsem dorazila něco po jedenácté.
Odpovědět
Profilova fotka
sil-moc ti děkuji ;-) hlavně že jí vidíte i vy :-D a nejsem za cvoka :-N jaká byla grilovačka??
Odpovědět
Profilova fotka
Grilovačka super, nakonec se slavily troje narozky a jeden svátek, takže lidí jak mraky :-N Tak a teď jedeme ke tchánovi na obídek. Pááá a mějte se krásně, maminy a nadějky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé a Mury teď jsem mrkla v Tvém albu na MK na ty kočárky, přesně ten má kamarádka, jsem ho v pátek okukovala, vypadá moc dobře, taky o něm uvažuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny!!! x-) x-) Teda napsala mi teď ráno jedna z nás, nemůžu říct která :-N ona se určitě ozve, nechci to oznamovat za ni, ale dámy osmadvacítky, MÁME MEZI SEBOU DALŠÍ ZARUČENOU TĚHULI!!!!!!!!! x-) x-) Ty jo, fakt epidemie!!! Skoro všechny jsme otěhotněly v září :-N Tak to vypadá, že v květnu + červnu budou všechny porodnice v ČR obsazený náma, osmadvacítkama!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak: Mury, však to bylo už jasný včera ;-) , tak se opatruj, mamino!!!! 8-) Majky se mi neozvala, ještě jsem jí psala včera večer a nic, tak snad je ok... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?