Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury-ty můžeš pít tak jedině čaj, nebo vodu... !!! :-D sili-pá, těším se na tě !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukám, že jsem přišla ve chvilce, kdy všichni odchází. Si to teda umím vybrat
Odpovědět
Profilova fotka
já tu ještě jsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi-já tu ještě jsem !!! 15 min. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
micha-zdá se, že píšeme úplně to samé !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je paráda. Došla jsem si k našim pro batoh, abych nemusela táhnout nějakou velkou tašku, tak jsem si hned znárodnila na chvíli PC. Dneska nám konečně dají koberec a můžeme začít zase stěhovat, takže bych snad od pondělka mohla bývat s váma zase trochu častěji
Odpovědět
Profilova fotka
myi-hlavně nebyď jak já, když se mi ve snu zdálo, že jsem tahla tolik baťohů a igelitek k Alence, jak kdybych se k ní stěhovala. Já si vemu taky jednu takovou sportovní tašku, snad se to do ní všechno vleze? To je dobře, že už budete "bydlet"... to stěhování nesnáším, ale čeká mě to dnes po práci, aby se Luky mohl pustit do toho malování. Ještě jdeme namýchat barvičky.
Odpovědět
Profilova fotka
majky: já jsem původně chlěla taky nějaky barvičky namíchat,ale nakonec to dopadlo tak, že máme všechny stěny bílé. Snad příště, až budeme pouze malovat, tak si něco vymyslíme, ale teď jsme na to už neměli nějak sílu
Odpovědět
Profilova fotka
myi: v kolik dorazíte do Prahy?
Odpovědět
Profilova fotka
micha: odjezd nám Martinka naplánovala na 11hod, takže si myslím, že něco po 13bysme mohly dorazit
Odpovědět
Profilova fotka
já budu na florenci v cca 13:30, tak kdybyste viděly tmavovlásku s malou pixlou primalexu, tak to budu já :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
s primalexem?!
Odpovědět
Profilova fotka
tak děvčátka já se loučím, zítra !!! Těším se na vás.
Odpovědět
Profilova fotka
majky: zítra papa
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vezu v té bedýnce morče jednomu pánovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
micha: už jsem se lekla, že budeš malovat něco v té restauraci třeba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jé to by holky asi koukaly, kdybych tam dorazila s primalexem a malířskou štětkou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že nejen holky :-D obsluha by možná byla taky v šoku
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na chvilku jsem se zase dostala k netu, přeju hezký večer a zítra ahoj. Kat: rychle se zdrav.
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, já se taky loučím. Takže zítra se uvidíme. Už se těším. Papa všem
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - Míšo, my budem taky ve 13:30 na Florenci! x-) Písnu ti do IP moje tel. číslo, písni mi tvoje a kdyžtak bysme mohly bloudit po Praze ve třech :-N :-N Nebo jdeš nejdřív někam zavézt to morčátko? =-) Dámy přečtu si vás ještě zítra ráno, teď valím s firmou na ten burčák 8-( jsem zvědavá, co tam budu dělat 8-( 8-( Pa zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se moc těšim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi v jednu řekl internet dost a od té doby uklízím...manžílek říkal, že by jste měly jezdit častěji :-) jsem to vzala z gruntu...téměř jak vánoční úklid ...i okna jsem umyla :-D :-D :-D jsem magor :-) ale nebojte, nahoru už si netroufnu, takže jsou umyté jen ty dolní okna a na ty horní holt nesmíte koukat :-) Ještě mě čeká umýt nádobí, vytřít, pak padnu k televizi a budu koukat na fotra-lotra :-) Jo a zítra ráno ještě jedu za kamarádkou do porodnice, takže kdo by chtěl přijet před 12:00, může si zajít do bufáče na dva šunkový a tam na mě počkat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio-nemáš náhodou odpočívat ]-( :-) takhle kvůli nám.... :-N už se moc těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: však já odpočívám :-) u práce....krom toho už to bylo potřeba!!! Nakonec jsem ráda, že mě do toho někdo dokopal :-) Markét, ty přijedeš v jednu, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem si uvědomila, co testík dneska? Nebo budeš testit až zítra?
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak v 1 nebo je to brzy?? =-) až zítra budu dělat testík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, ne to je v pohodě ... do dvanácti budu zpátky a myslím, že jsi první koho přivítám x-) tak držím zítra pěsti :-) tfuj, tfuj, tfuj ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si dala dlouhou chrápačku... :-) koukla jsem ještě na ten test z rána a fakt tam je v mlze čárečka :-N uvidíme v neděli.. do pondělí bych asi nevydržela :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?