Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, spíš bysme se mohly potkat, až bude mít Myi mimíska, v prosinci x-) Kdyby to byl víkend, tak bys mohla třeba dojet do Brna, že bysme se za maminou stavily, co ty na to? Myi, pustíš nás k tobě do porodnice? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-to bych byla moc ráda. Do Brna zvládnu i autem, tak bych to nemusela absolvovat busem (jako do Prahy) :-N Ráda vás uvidím. Když jsem viděla ty fotky ze srazu, tak jsem měla slzi na krajíčku... ;-( Jo a mojí kamarádce se v sobotu narodila Eliška. 4 kg a 53 cm... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - doporučený dopis by byl taky dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kdyby pustila Myi i mě,tak bych taky přijela se podívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - 4 kg???? Chesůůůs maríía :-x
Odpovědět
Profilova fotka
sili-asi to Martince pošlu všemi možnými způsoby, za tu práci, kterou si s tím dala !!! :-) ;-) No taky jsem se udivila, když mi to její sestra napsala... přesně 4,05 !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda Majky,tak to musí být kus ženský ta Eliška ;-) Náš Honza měl 4,5kg :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda holky já si dneska pěkně schrupla...vstávala jsem před 20 minutama, spocená jak... zdálo se mi, že jsem vlezla někam do obchodu, kde jsem kradla rachejtle a oni mě chytli :-N asi už blázním z toho přespání. Za chvíli jdu k doktorce pro lístek na peníze...a pak do práce udělat report, který musím dnes odejít do Belgie a zase zpátky šupky dupky do postýlky. Se mi ten kašel zase zhoršil :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra se za Eliškou jedeme podívat do porodnice, tak jsem zvědavá. :-) Koupila jsem jí dudlíka a ještě jí půjdu koupit nějaké ponožtičky...to jen tak, ať tam nejedu z prázdnou. A až půjdeme s Lukym nahlédat, tak jí koupím něco pořádnýho. :-) priori-tak rychle zalehnout a pořádně se vyležet, i když jsi z části vypocená, viď? :-D Dobrý sen. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: já byla taky v sobotu ráno v porodnici se podívat na kamarádky dcerku...je nádherná!!! Jen kamarádky lituju, se jí tak ukrutně nalily prsa, že až brečí bolestí...jsem to včera říkala manžílkovi, tak prý co budu dělat, jestli se mi prsa taky zvětší o tři velikosti jako jí...to už bych si na ně vážně musela vzít nějakou kárku :-D Teda ale čtyři kilča...to je pořádná slečna :-) a rodila přirozenou cestou ? ... chuděra!
Odpovědět
Profilova fotka
prio: tak to mě naštěstí lístek na peníze pošle do práce doktorka ;-) přeju ti brzké uzdravení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak krev pozitivní pak jsem byla u dr ;-) je to tam le nějaký váček který se teprve bude dělit :-N má to 3 mm |-| potvrdil to jako začínající malé těhotenství,dovči see bát nemám v tom mě uklidnil ale jinak se bojím |-| ted vás jsu dočíst
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé Mury teda ty se mááááááš ;-) ;-) , mě fakt doktorka řekla jenom, že to vypadá na těhu, protože je zvětšená sliznice, a že tam je nějaká dutinka, to že by mohlo být mimi, ale že zatím to potvrdit nemůže... :-( Chjo, no ale za 10 dnů budeme chytřejší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - no nevím, já moc chytrá nejsem :-D Těmi 10 dny to tedy asi nebude :-D :-D Já jdu ve středu konečně na ty odběry a pak si vokoušu nehty, páč do poradny až 13.10.! Jak já to nevykecám to teda fakt nevím 8-( Obzvlášť, když se mě mamina se ségrou v každém telefonátu ptají, jestli jsem těhu, že si myslí, že jo :-. :-x :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
marr-moc se nemám nejsem o nic moudřejší,je tam váček má 3mm to vím koupila jsem si kyselinu lsitovou,jinak na ko jdu 20.10 to je nekonečnýýý až po dovče |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych teď chodila na gyndu každej den :-D :-D :-D Mury - to uteče, budeš mít milion nových zážitků a nebudeš mít čas myslet na kontrolu ;-) To mě taky utěšuje :-D Že přiletím a letím hned k dr. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co je to KO? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: to máš dobrý...já se na to úplně zapomněla zeptat, když jsem tam v pátek byla...a teď mě to štve. Doktorka tam byla dneska jen do 12:30, což jsem nějak zaspala :-N tak já jedu do tý práce...zatím pa maminy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kontrola!!!!!!!!!!!!!!! 8-) Hurá, konečně vím zas něco já!!!!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil promin to mám z práce tyhle zkratky :-N je to kontrola x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, jsem zas chytřejší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, a kde máme tvoje fotky ze srazíku? :-) A Rybko?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě by si manžílek mohl myslet, že jsem byla někde na záletech, když mě neviděl na fotkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marr mám je ale jsou velké a já to neumím zmenšit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
priori- :-D pak mi ty prsa pošleš. :-N Je to hrozný i ty prsa. Jj, rodila přirozenou cestou 15 hodin. Od půl noci byla v nemocnici a teprve až odpoledne v 16:30 malá přišla na svět. Nechápu, jak mohla porodit?! Zítra se jí na to zeptám. Už jsem koupila růžové body a růžové ponožečky, kdybych mohla, tak zkoupím celý obchod. Maminka je ujetá na růžovou... :-N Vůbec se mi z toho krámu nechtělo odcházet, měli tam tak rošťoumiloučké věcičky !!!! x-) mury-to je skvělé,že ti to tak dr. potvrdila !!! Bezva ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury: tak gratuluju. Mít to potvrzený od doktorů je snad ten nejlepší pocit... Držím palečky, aby bylo vše jak má být ;-) holky, klidně za mnou do porodnice dojedte. Já vás klidně pustím všechny, ale vypadá to, že budu rodit kolem vánoc, tak nevím nevím. Abysme vás s Kvídem neobírali o váš čas pro rodinu. Přinejhorším se můžete pak stavit u nás doma. Bydlím asi 5minut od porodnice
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: já bych Ti kousek těch prsou poslala už teď jestli nejsi proti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! Jak se máme? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko holky! :-) Dneska jsem v práci jen do 14:00, pak musíme balit a zítra odlíííítááááméééé!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte berušky !!! myi-rádi se přijedeme podíat na Kvída i k vám domů !!! :-) priori-jj, nejsem !!! Pošli mi tak 2 čísla !!! :-D sili-ujde to, jen jsem včera dostala "amíky"... tak jsem z toho byla i jaksi smutná :-( marrei-už !!! Ježiši, to tak rychle uteklo !!!! Martinko a kam že to přesně letíte??? =-) Já jsem hlava děravá Já jsme dneska v práci do 16:00 a pak jedu s mojí kamarádkou za její ségrou do porodnice podívat se na Elišku... nemůžu se dočkat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?