Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budu se celou noc modlit, aby se Ti udělalo líp!!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Už mám i vytisknutou přesnou trasu s tramvajema,metrem.. prostě mapa "Vidlák jednou za sto let v Praze"... :-D já jezdím jen na Chodov a Budějárnu..
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, budu držet palečky aby ti bylo líp :-| , protože bez tebe by to fakt nebylo to pravý ořechový :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem teda vysápla slívku a jdu do peřin... brou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře děláš :-) dobrou noc a ať jsi ráno jako rybka! :-)
Odpovědět
Jsem ráda, že jste mě takhle přivítaly mezi sebe, fakt si toho vážím. :-) Jinak vávm všem přeji, ať všechnyco nejdříve vidíte své vysněné || ;-) A taky se musím k něčemuu přiznat - jak jsem si tak četla (a ještě mi pořád cosik zbývá dočíst) vaši diskuzi, tak se cítím jako jedna z vás 8-) jste všechny strašné sympošky!!! Fandím vám a srazík si pěkně užijte!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, tak zítra už se uvdiíme !!!! Dnes se mi zdál sen, že jsem se balila.. jedna velká taška ještě moje příruční a 2 igelitky... měla jsem tam věcí, jako kdybych u Alenky měla trávit měsíc :-D Už mám cestovní horečku. priori-Alenko, my přijedeme s Macet taky nějak kolem tý 13:00 - 14:00. Vyzvedne mě na Florenci a chvíli pojedeme k ní domů, pak si skočíme na oběd a přijedeme za váma. Už se moc těšíme !!!! kat-Kačenko, uzdrav se a doufám,že tě zítra uvidíme?! A vidlák budu i já, však jsem taky ráda, že si mě na Florenci Markétka vyzvedne, jinak bych asi neudělala ani krok :-) Tak se pěkně vylež !!!
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky :-( TAk jsem byla u Dr. a má podezření na hnisavou angínu :-( Dělal mi výtěry z krku (protože tam to fakt vypadá hrůzně).... :-( A další věc... dle přání Sili jsem si dneska ráno udělala těhu test... nevím,jestli je to sugesce (jak psala Murynka),ale po uběhnutí 5 minutové čekací doby,jsem vzala normálně LUPU (debil-nesmějte se) a lééééhký nádech tam byl.. na focení to není,... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat-takže bychom tě zítra na srazíku neviděly...?! :-( Ještě vydrž s testíkem, třeba je to opravdu brzy a čárečka se zvýrazní časem !!! Určitě, věřím tomu,že jsi těhulka !!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: jelikož to vypadá na hnisavou angínu,tak se mi nechce ohrožovat vaše a nenarozené životy,hlavně teploty nejdou dolů... ;-( což je největší průser... já když mám totiž teploty,tak to jde do výšek až ke 40... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, teda to byla zase noc...se mi zdály takový strašný sny :-( a teď už 10 minut kejchám a ne a ne to zastavit. V deset mám být u doktorky, tak jsem zvědavá co mi řekne, ale je mi o dost líp...však jsem taky poctivě ležela a potila se ! Tak zítra už se uvidíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: a kdy budeš znát výsledky ...dnes to asi nebude viď :-( fakt mě to mrzí :-((( :-( :-( :-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Prio: výsledky budu mít v úterý... já jsem normálně začala brečet u doktora.. on na mě tak koukal a říkal,že to není zase tak nic hroznýho.. já na to,že vím,ale že mám zítra "životní sobotu" a tak nějak to nepobral :-D mě to je taky hrozně moc líto,já jsem se tak moc těšila... Napadlo mě.. Prio... ty máš na tom notebooku web kameru?
Odpovědět
Profilova fotka
kat-to já chápu, hlavně je důležité tvoje zdraví, zvlášť, kdyby jsi mohla být těhu, tak bys ohrožovala i vývoj miminka. A s tou web kamerou by to nemuselo být špátné !!! Aspoň bychom ti zamávaly !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno. Kat - mám radost i smutek zároveň. Věřím, že zítra bude nádech ještě lepčejší. Ale zkus spíš vydržet do pondělí ;-) Teda tak to se asi neuvidíme |-| Na srazík se jinak moc moc těším, už jsem si napsala ceduli, že musím vzít alba :-D x-woman - no jen sem hezky choď a svatebně nás laď, my to rááády x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, to bohužel nemám :-( a hlavně nemám tak rychlý připojení, aby to ta kamera stihla přenášet ...jsem připojená jen přes WIFI, ta rychlost je šnečí a signál slabej...každou chvíli to vypadne :-( Sakra přemýšlím jak to udělat, aby jsi s námi mohla být :-( ale asi to nijak nevymyslím...mě to tak mrzí Kačí!:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sil a v kolik mám čekat Tebe ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: tak ti zavolám na MT a dáš mi tam handsfree,abych vás měla všechny... a ne že se budete překřikovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, ježíííííš, to je škoda :-( :-( :-( ... ale chápu to, musíš se teď šetřit, miminka jsou na prvním místě!! 8-) A jak psala Prio, jedná se o PRVNÍÍÍÍÍÍÍ ročník našeho sletu, příští rok v září se všechny sejdeme už s našema miminkama x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - dorazím na tu čtvrtou do okolí hospůdky a pak se ohlásím, to víš Sputnik na okružní dráze bude kroužit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To určitě půjde ;-) ;-) a já slibuju, že až budu na mateřský (v prosinci) udělám si výlet a přijedu se za Tebou podívat, ju ? Nebo si můžeme ještě se Sil dát rande v Dětenicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ženský, letím k Dr. pak se ještě ozvu...zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jj aspon po telefonu a my se vyfotíme a pošleme MMS !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé to budete zlatíčka... a hlavně foťte foťte foťte!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Kat, jsem fotící maniak ;-) , budu fotit jak divá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky beru foťák, říkejte mi Japonec 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-já taky budu fotit... budeme taková skupinka Japonsko-česko mluvících turistek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,mě tak bolí záda v kříži,že to se fakt nedá vydržet... asi budu muset povolat sestru masérku... :-( jenže,mě bolí asi všechno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
čau ženský, tak jsem zpět od dr....představte si, že si mě pozvala na pátek a od čtvrtka má dovolenou =-) no nic, já koupila ty podlepky do fotoalba, tak budu lepit ;-) kat: to je mi líto, ale zdraví je fakt přednější a obzvlášť když je možný, že tam uvnitř bude mimčo...
Odpovědět
Profilova fotka
micha: to je divný,asi tu dovolenou opravdu potřebovala :-D když si takhle objednává lidi a ona tam není :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?