Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tim líp pro mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak jinak? Netestovala jsi? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my už jsme taky zpět od Dr. do čtvrtka jsem ještě doma...sice jsem se o dost zlepšila, ale chce to vyležet - především kvůli obranyschopnosti a té žloutence co tady v Praze řádí. Na jednu stranu jsem ráda a na druhou jsem naštvaná :-( přeci jen v práci to líp utíká ...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: teď mi došlo...ani jsi nepsala, jestli už to ví tatínek ??? A jestli ano, jak jsi mu to řekla a co na to říkal???
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, tak to mě se líbí doma x-) kat: netestovala, nechám to asi až na pondělí...
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: asi to taky nechám až na pondělí.. ale já jsem taková,že prostě si myslím,že zítra to vydržím,ale v neděli nééééé :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já musim, byla bych pak na sebe naštvaná, že jsem vyplácala zbytečně brzy ten testík ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
v pondělí už budu 40DC :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, něco sem zkopíruju ;-) ráno dělám těhu test a jsou tam //!!!!!! Pomalu si sedám na vanu a první, co mě napadlo bylo "ty jo, já jsem fakt těhotná"!!! :)))) Manža spokojeně chrupe v ložnici, ale já mám šílený nutkání někomu to říct... takže moje plány typu, že koupím botičky a ponožečky a přáníčko a pak mu to řeknu, nebo že mu to řeknu až na naší svatební cestě, jsou hned pryč :)) Jdu za ním do ložnice: "Broučku, já bych potřebovala na chvilku rozsvítit..." Rozespale si přetáhne peřinu přes hlavu a že teda jako můžu. Koukám na něj, nic, tak jdu za ním, že bych potřebovala, aby se rozkoukal... Rozespale si stahuje peřinu z hlavy, nedávám mu ale ani minutu a už mu cpu před obličej test... :)) Chvíli kouká, pak z nej vypadne: "CO TO JE???" "Těhu test" - říkám... začíná se mírně usmívat, pomalu mu to dochází, ale pořád nic neříká... Tak já, aby řeč nestála, se zmíním, že ten test je 5 měsíců prošlej, že jsem ho někde vyhrabala... :)))) Prohlásí, že prošlej test by ukázal i jemu, že je v tom, a že mám jít k doktorce :)) Nijak nešílím, vím že to může být cokoli cystou počínaje a mimoděložním těhotenstvím konče... Tak se raději ještě dnes, 22.9., objednávám k doktorce... Jdu do práce a ten prošlej těhu test mi leží v hlavě, tak ještě po cestě kupuju novej test... a v práci tajně testuju a - jsou tam!! :)) Tak z toho už se drahoušek nevykroutí.... :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem ode dneška na neschopence. V práci jsem jim sice udělala těžkou hlavu, ale vzali to fakt parádně, že jsem to vůbec nečekala. Kat: To je škoda, že nedorazíš, ale mimčo je důležitější. Marrei: To je pěkný.
Odpovědět
Profilova fotka
marrei- :-D :-D :-D ;-) to je dobrý !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: si to dokážu živě představit :-) u mě to schytala kamarádka, která byla zrovna po ruce a reagovala podobně ]-( tak když jsem to už pak měla potvrzený, řekla jsem jí a na just Ti nic neřeknu ..a neřekla! :-D až na svatbě! No co...mohla si za to sama :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marrei - :-D Kat - urputná bolest v kříži je těhu příznak... mě trápil celou dobu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: neblázni :-D já teda trpím jak pes... :-N já si myslím,že to mám spíš z práce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Když myslíš.... 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele-to by byla prdel,kdybych těhu nebyla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda jako myslím sranda s těma všema příznakama a nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bys mě zklamala ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-já si myslím,že je zbytečné si dělat nějaké testy... ty příznaky mluví za vše !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si v klidu počkám na pondělní // 8-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mnooo to si povíme v pondělí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, povííííme 8-) Double // :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-my máme jasno za tebe !!! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: to bolení v kříži je jak když mě někdo pobodal... to snad ani není možný :-| nebo je? Máš tam v zásobě ještě nějaký těhu vychytávky? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky mrcha nikde 35 DC ;-) testíky koupeny udělám zítra hned z ranní moči porovnávali jsme to a opravdu tam je malinký slaboučký proužeček :-N tak bud jsme blbý nebo nevím =-) :-N holky zítra srázek se těším Kat to mě moc mrzí ale když ti není dobře....ale slíbila jsi mi jak popijem ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mury: přivez testík s sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: já fakt trpím ;-( navíc,ráno jsem měla na těhu testu druhou čárku tak nějak v mlze minimáně viditelnou lupou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mury - máš výjimku, smíš zítra testnout znovu a přivézt na sraz 8-) Micha a Kat nám hezky testnou v pondělí. A pak už jen Majky a jsme těhu komplet :-N Holčinky, jedu dom, zítra se na Vás moc moc těším. A neboj Kat, budeme na Tebe moc myslet :-) Páááá Váš Sputnik Japonec 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mííííšo,hezký víkend a užijte si to zítra moc moc moc ;-) a díky... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?