Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, ale ten můj mě objedná nejdřív za 14 dní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky já budu muset jet zpátky tím autobusem v sobotu v 18 hodin, pak jede další až ve 20 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Micha...tak pojedeš tím ve 20 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka tak jsem nějáká naměkko, přečetla jsem si ten příběh holčiny, jak psala Sil do červnovek...co k tomu dodat. Holka musí bejt strašně moc silná. Ale má můj obdiv...fakt před takovýma lidma smekám klobouk...jen pro tu malou chvíli to za to stojí! Ale je mi do breku ;-( ;-( ;-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, a myslíš že sociálka fakt o víkendu nechodi?
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že určitě ne :-) jenom na udání! Ty jsi přímo z Plzně?
Odpovědět
Profilova fotka
hmm
Odpovědět
Profilova fotka
no já to nechci moc riskovat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tááák hlásím návrat - Myi a Majky, lístky zpět jsou v cajku, sedadla 31,32 a 34 (hned přes uličku), hned u záchodu, kdyby se nám chtělo blinkat... :-N Odjezd z Prahy v neděli v 11:00 ;-) teda koukám, tady se děly věci za tu hodinku co jsem tu nebyla :-N a Kat - mě se taky objevily // až 31 DC ;-) A kdyby fakt né, no tak to doženete s Míšou příště :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akorát teď koukám, že nám v obou busech budou hrát Slečnu Drsňáka ]-( Za prvý kravina a za druhý 2x po sobě to stejný... 8-( 8-( 8-( Holt budeme muset plkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se prozatím loučím, jdu k té kadeřnici a odpo si ještě obarvím vlasy (sama, protože ta barva od kadeřnice se mi pokaždý vymejvá, což je zajímavý, protože když si to obarvím sama, barvou koupenou v sámošce, tak se mi nevymejvá :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-( ale příště, příště mrcha uvidí !!! ;-) :-) marrei-Martinko, děkuju, fakt nevím, jak ti to vynahradím se tak postarat o lístky !!! :-) Jsi poklad !!! Hnedo v Praze to srovnáme.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
TAk že pozor!!!!! Našla jsem ve svém chytrém deníčku,že jsem teprve 28 DC... tak že budu doufat,že až budu 31 DC (bez Mrchy) a budou tam ty dvě holky (čárky) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tsshééééé času dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je pak jasný Kat!!!!!!!!!!!!! Jsi těhule, ty příznaky jsou jasný, 28 DC je na testík ještě brzo!!! Takže v neděli se s náma účastníš hromadnýho testování??? :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-Martinko, ještě mi prosím písni, kolik stáli ty lístky. kat-takže dnes to máš 28 den, kdy nemáš mrchu a testovala ses?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, 200,-
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-nebylo to víc? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: tak tak tak... mrcha vždycky chodila na 28-tý den,což je dneska... jen jednou jsem to měla 35 dní (a to bylo kvůli dovolené a tou nemocnicí... ATB apod.)... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nééé, 2 stovky za jednu cestu :-) Jako že by zlevnili?? Už ani nepamatuju, kolik to stávalo dřív...
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jj, mě to taky ovlivňuje dovolená nebo ANT. Jinak přesně. No tak otestuješ za 3 dny a budeme chytřejší !!!! marrei-od nás to stojí 250 Kč, ale já, že mám průkazku ČSAD, tak mě to vyjde na 13 Kč. Tak mě tak zajímalo,kolik to stojí přes to Student Agency?! No já už ani nevím, kolik stojí normálně bus od nás do Hodonína?! Ale teď, opět skrz tu moji průkazku mě to vyjde na 1 Kč. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak srazík se blíží :-D se těším jinak jsem si dělala test a nic :-S jsem 34 DCmrcha nedorazila ale stašně mě bolí břicho ale tak jinak :-N to by přeci testík ukázal nebo ne??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha Mury to je zvláštní, 34 DC my se měly // určo ukázat, míváš cyklus pravidelnej??
Odpovědět
Profilova fotka
právě že minule jsem to dostala 32 DC :-S ted jsem sse na test koukla je tam slabounká čárečka ale nevím zda si to jen nepředstavuji :-N :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Fotku!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to by nebylo na té fotce asi vidět :-S asi to je jen vsugesce ]-( ]-( že bych jí tam chtěla vidět :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No, každopádně testneš s náma v neděli? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,mě je hrozně... :-( nemůžu jíst,k jídlu jen jogurty, přesnídávky,brrr kaše :-( mám krku jak po požáru :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem každopádně zvědavá na ten test v neděli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat-doporučila bych ti jox, ten mě hodně pomohl při bolestech v krku,ale jestli dr. diagnostikoval angínu, tak asi ti na to i něco dal?!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?