Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: jox mám.. větši blitku neznám :-S spíš kloktám vodu se solí... taky chuťovka...a ještě doporučil Tamtum Verde... což je teda lepší o 1000% než jox ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jj, já z něho tady v práci málem zvracela. Stříkla jsem si ho do krku, vyhrkli mi slzy a 5 min. jsem se z toho dusila na záchodě. Je to humáč,to s tebou úplně souhlasím. Fůj, vodu se solí si taky nedovedu představit !!! Tamtum Verde je super !! Já ho měla na zánět dásní (asi je toho víc druhů) ale pomohl nejvíc. Tak snad něco zabere, hlavně, aby ses z toho co nejdřív dostala.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já testnu v neděli, ale doma :-D už jsem zpátky od kadeřnice, dala si se mnou práci, stříhala mě skoro hodinu =-) a jindy to má za 20 minut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se testnu ale tak v sobotu :-) v neděli už budu doma :-N tedy jestli nepřijde mrcha ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem zase na mrtvici...v jednu mi přestal jít internet a začal fungovat až před chvílí :-( Holčinky, prosím ještě mi jednou napište v kolik dorazíte do Prahy ??? Jsem trdlo, jak jste to sem psaly, tak jsem si to nenapsala a teď se mi to už nechce hledat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já dorazím tak v půl 1 na dejvice a k tobě nevím jak dlouho to trvá :-N možná kolem 13 hod....
Odpovědět
Profilova fotka
Brno hlásí příjezd ve 13:30 na Florenc, sednem na bus a za chvilku jsme na Biskupcové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei i manžílek tu čárku viděl ;-) holky já vám nevím jset ted celá nervozní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, vždyť to říkám, fotku!!! :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na fotce to vidět není :-( mám blbý foták na telefonu,vezmu ho sebou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
murynka: myslím, že do půl hodinky tady budeš :-) číslo na sebe máme, tak až tu budeš, prozvoň a počkej na zastávce, ju? :-) Marrei: až budete s Myi vyrážet z Florence (tey až nasednete do autobusu) prozvoň mě, budu na vás čekat na zastávce. Mury...mě se poprvé čárka objevila taky víc než po 3 minutách jak píšou na letáku...spíš tak po pěti. Ale byla tam. Nejdřív strašně slaboučká, téměř neviditelná a pokud Mrcha nejde, pak je všechno v nejlepším pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale co když mrcha dojde :-( ch jooo |-| jsem ted taková vyklepaná holky mám to zkusit zítra z ranní moči?nebo až v sobotu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mury, podle mě ale když už to viděl i manžel, tak je to jasný x-) x-) Já se taky bojím mrchy, dokonce se mi jeden den v noci zdálo, že přišla a že bylo po všem... ;-( ;-( Zakazuju si chodit na koníka, protože tam člověk čte jenom o zamlklých těhotenstvích a potratech, a pak se z toho zbytečně nervuju :-( Dokud mi to nepotvrdí doktorka, tak se neraduju... Ale dnes ráno jsem si dělala znova testík a byly tam //, a ještě silnější ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei nabírala ti krev?mám možnost si jí nabrat v práci ale nevím :-S a nebojíš se ted letět na tu dovolenou?
Odpovědět
Profilova fotka
Nee, krev mi nebrala, jenom mi dělala UTZ. No a ta dovča - jako úplně v klidu nejsem. Zas kvůli koníkovi :-N - jedna holka byla v 5 týdnu, jela na Krétu a potratila... :-( :-( Podle mě by se to stalo i v ČR, ale.... doktorka mi doporučila pít balenou vodu (to je jasný), pokud možno se vyhnout jejich jídlu (což netuším jak, když máme all inclusive :-N ), v letadle si protahovat nohy (kvůli trombóze nebo čemu)... toť vše... nejvíc se bojím průjmu, loni v Tunisku jsme ho chytli oba, zabral až doma Ercefuryl, ale ten není pro těhule vhodnej, taky jsme letos plánovali, že se budeme pravidelně desinfikovat slivovičkou, ale to taky nemůžu, že jo... Takže jako úplně jedno mi to není, ale prostě jedu a hodlám si to užít a budu doufat, že bude všechno OK...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě také za týden letíme a let trvá hoodně dlouho nevím zda by to bylo vhodné :-S ale samo bych byla moc štastná ale koktejlíky by asi padli :-D :-D na ty jsem se těšila hooodněě a neboj vše bude v pohodě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marei: to nesmíš číst takový věci :-( máš všechny těhu příznaky tak si to UŽÍVEJ!!! :-) Murynka: testík si ráno udělej, stejně by jsi byla celá nesvá a stresovat se kvůli tomu nemá cenu. A pokud tam ty // budou, pak máš minimálně jistotu, že jsi neměla vidiny. Ta čárka, ale nebude o moc silnější...to až tak za tři dny. A letadlo? Já letěla ve 2. měsíci a v pohodě...doktor mi to taky povolil. Sice jsem dostala kázání co dělat kdyby přišel potrat, ale zároveň mi řekl, že pokud bych o mimi měla přijít pak v tom letadlo nehraje žádnou roli...ona ta příroda to má moc dobře vymyšlený!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: přesně to mi říkal doktor...bacha na vodu, na ovoce a na zeleninu. Nejlépe jíst to co je loupané a když neloupané tak si to pořádně omýt SAMA!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Mury a ty se taky neboj:-) všechno bude v pohodě. Fakt ten let na to nemá téměř žádný vliv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak Prio, říkám si, že let a dovolená potrat samy o sobě nezpůsobí, to by se prostě stalo i v ČR..,. ;-) A zas taková divočina to Turecko není, doktoři tam jsou taky...
Odpovědět
Profilova fotka
;-) to víš že jo! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,předtavte si,co se mi stalo... šla jsem ted navečer ke kamarádce na nehty a její maminka tam přišla,divně na mě koukala - já jako co se děje.. a ona.. ty seš těhotná? :-D ... já jako když mě polije,tak říkám.. no že nevím ještě na 100% jak to dopadne... a ona,seš prostě těhotná :-D tak jsem vypadala jak debil a ptám se té své kámošky,jak to jako mamka pozná a ona,že prostě koukne a ví... zatím jí to prej vychází :-D tak uvidíme... a jak jsem přišla,tak jsem padla.. teplotka 39 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: No vidíš :-) já si to taky myslím :-) a kamarádka to nevvěděla???
Odpovědět
Profilova fotka
kamarádka to nevěděla... pro jistotu mi dala dvě lampy,aby mi nesvítily na břuch :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Asi si k té paní zajdu aby mi pověděla co že vlastně čekáme...ještě týden a půl a snad se to dozvíme. Ty jo...já dneska koukala jak mi vyrostlo panděro...uplně strašně, ženský.... :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře,že ti bříško roste.. mimísek potřebuje sílit... ;-) Nechci malovat čerta na zeď,ale kdybych měla mít zítra teploty - tak ten sraz asi nedám ;-( a vím,že mě to bude hrozně moc líto ;-( ;-( ;-( ale mě je fakt zle...
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí :-( holka naše, musíš dojet! Pořádnej čaj, med, citron a do peřin!!! Bez Tebe to nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, Kat! Testni zítra ráno... sím sím sím A Mury takýýýýý Ať máme hezký pátek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já slibuju,že se budu řádně kurýrovat do odjezdu.... ;-) jinak já bych měla přistát ve 13:20 na čerňáku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: zkusit to můžu,ale nevím nevím :-D 29 DC :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?