Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj těhulky a budoucí těhulky :-D . Sili, v kolik dnes jdeš k té dr.??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - v 15 hod. tam mám být, takže z práce ve 14 :-p Jedu až do LBC, 50 km.....
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha, no tak jsem zvědavá, třeba už dostaneš obrázek x-) x-) Nevíte, co ta Míša? =-) Dnes měla dělat testík... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei, test nic neukázal a podle teplot mi řekly holky na koni, že prej mám nejspíš opožděnou ovulaci 8-( tak jsme to s manžou pojistili dneska ráno než jel do práce...ale nevim co řeknu doktorce, v pátek jdu na kontrolu a asi by na mě koukala divně, kdybych jí řekla,že výsledek budu vědět za 14 dní... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a za 3 dny budou sotva na těhu testu // 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kolikátý jsi DC? Ty to máš vlastně nějaký dlouhý, že? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem 34DC :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dostala jsem se do poněkud svízelné situace 8-( do práce nechci a na to vyšetření žaludku mám strach jít, co kdyby to těhu náhodou vyšlo...ach jo, poslední dobou neni nic jednoduchý 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Chjo, no máme to složitý :-N :-D A to vyšetření žaludku by mohlo mimi nějak ublížit?
Odpovědět
Profilova fotka
prej jo řikala dr. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha :( No tak to doktorka nedoktorka, na vyšetření bych nešla ani za nic ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jdu čůrnout na ovu test ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak na ovu testu jsou //, ale jedna je strašně slaboučká...
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - hm, možná máš jen dlouhou luteální fázi..... =-)
Odpovědět
čauky maminy :-) Sil - jak Tě sleduju Ty jsi měla být gynekoložka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no ale za 20 dní by to oplodněný vajíčko už mělo být v děloze a zabydlet se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás zdravím z tepla domova... srkám tady kontryhel čaj a pozdně snídám... Micha,my jsme na tom asi tak stejně koukám.. do práce se nám nechce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, piješ ještě kontryhel? =-) Já myslím, že se v těhu může, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: v těhu se pít ještě může jsem někde četla... Jdu si udělat česnečku a zalehnout :-( jsem taky na umření, bolí mě v krku, smrkám.. a teplota zatím na 37,8 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem vyfotila ten těhu test http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmmm, česnečká.... x-) x-) x-) Musím navrhnout doma, jestli si neuděláme :-) Micha - hm, těhu asi nee... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak ten náš sraz vidím v čepicích, šálách a s čajem u pusy... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teď mi psala jedna holčina na koníkovi, že ona tam tu druhou vidí :-N tak já už fakt nevim, holt pátek to jistí, v sobotu kdyžtak budete mít hned po manžovi čerstvou informaci :-D akorát se moc dlouho nezdržím, mám vycházky od 14-18 hodin, pojedu už ve 12, to risknu, ale kolem té 18 hodiny abych byla radši doma...
Odpovědět
Profilova fotka
micha-já budu v Praze už od cca 10 hod. tak kdyžtak písni, kde budeš a s Macet bychom tě někde počkaly. marrei-Martinko, chtěla jsem se tě zeptat, kdy plánujete v neděli návrat??? Já bych jela v 11:00 z Prahy, navazují mi pak i v Brně autobusy, abych se dostala domů, tak v 15:00 už bych mohla být v Hodoníně.
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - o víkendu sociálka nechodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Majky, návrat nevím, koupila jsem otevřený jízdenky... Je mi to jedno, prostě až se rozejdeme :-) , ale každopádně zase s Míšou pojedeme se Student Agency...
Odpovědět
Profilova fotka
sili, myslíš? já ti nevim, mam strach... ségře teda od dubna nepřišli ani jednou, jenže ta má na neschopence diagnózu "těhotenství" :-N no uvidíme, odjezd mám ve 12 hodin, si musim jít koupit lístek... majky, tak mi do IP písni tvůj telefon, ozvala bych se až dorazím do Prahy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - teď jsem koukala na testík a něco tam fakt je.....to je těhu nebo ovu test? Už v tom mám guláš :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, zkus víc fotek... omrknu to ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?