Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-no já být těhotná, tak zůstanu raději úplně z práce doma. Sice jste s mimiškem v naprostém pořádku, ale i tak. Někde se přemáhat v práci. Tak aspoň po té práci zalez do těch peřin a opravdu nevylézej. Já tu zase kýchám jak blbá, mám rýmu jak blázen :-S Včera jsem si stříkala ten JOX do krku, tak to zabralo, ale ta rýma je děs !
Odpovědět
Profilova fotka
Na rýmu beru vždy homeopatika - Coryzalia se to jmenuje. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-zdá se mi, že jsme ho jednou měla.
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, co to neoplodněný vajíčko, netušíš? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
prio: mazes do postele!!!!???? Ja jsem za tehu mela uz anginu a nedavno chripku. Nejhorsi je, ze se nemuzes nijak lecit a horecku jsem srazela zabalama. Tak tam okamzite zalez a uvar si caj. Jo a kiwi, to ma nevic vit. C
Odpovědět
Profilova fotka
Já do sebe cpu jen homeopatika... krom toho Babyplanu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - nevím, hledala jsem, ale nenašla. Vím, že při nepravidelném cyklu se doporučuje testovat 18 DPO.... Ale ta 16 mi je taky povědomá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem to na 99% četla někde na koníkovi, ale celej den hledám a nemůžu to najít... no neva. Já nevěděla, jestli je to po 14 nebo po 16 dnech, ale těch 14 bude podle mě málo.
Odpovědět
Profilova fotka
Holka nevím, nikde to taky ne a ne najít... třeba o víkendu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, já pádím domů...rozbolela mě hlava jak střep...tak to jdu vyležet! Mějte se fajnově a v pondělí páčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pá Prio, holky já taky valím, hezkej víkend, pádíme do Náchoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ženy,tak jsem ted zjistila.. že nepojedu sama směr Praga příští sobotu.. můj "tichý" svědek se spřátelil na svatbě mého švagra s jistou slečnou ze strany nevěsty (kolegyně ze salonu Tony&Guy v Praze)... bojím se,že mi bude muset řidič cestou stavět na WC..ona je s ním hrozná prča.. jsme prostě odjakživa jako brácha se ségrou... to bude zase ostuda :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte všecky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte koťátka moje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - jak je? Něco nového? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno všem ženám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) co myslíš, Sili...
Odpovědět
ahojky 28.:o) marrei pod nám novinu říct do června ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: nenapínej... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy a pánové - co myslíte? http://leteckaposta.cz/709729044 x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,gratuluju mooooooooooooc :-N
Odpovědět
jééééééééé marrei garulujůůůůůů takže na srazu už bude převaha těhulí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Kat, díkec, ještě jsem v klidu, četla jsem že to může být i cysta nebo mimoděložní těhotenství :-( Každopádně už dneska ve 14:10 jdu za doktorkou, tak pak dám vědět x-) Podle mě ale ještě nic moc neuvidí...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak se u nás v červnu rozkřklo že se to tu nějak plodní tak jsem se přišla trošku nakazit :-D marrei: Moc moc gratuluji :-) A ostatním maminám samozřejmě taky ;-) :-) Jen tak dál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - přesně tohle jsem měla na mysli ! Je tááááám :-D Kolikátý jsi DC? Kdy jsi měla naposledy mrchu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem 31 DC, 18 DPO a poslední mrcha přišla 23.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, takže mimísek je o 10 dní mladší než náš x-) Kolik míváš běžně cyklus?
Odpovědět
Profilova fotka
Sili to nevim, po vysazení HA byl 1. cyklus 26 dní a druhej 28...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky !!!! marrei-Martinko, no co to vidím??? Ježiši, moc gratuluji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holky, na srazu budete všechny těhu !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám vás holky pozdravovat od Prioritky... Alenka se nedostane na net,je doma marodná... :-( Má chřipku a je jí mizerně.Tak poctivě leží.Ale se srazem počítá...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?