Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - gratulujůůůůůůůůů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - velká gratulace :-) To je skvělé. Neboj, to určitě bude dobré. Ale taky se obávám, že doktor takhle brzo nic neuvidí. Já jsem objednaná na ultrazvuk na tenhle čtvrtek a to bych měla snad být tam 8t. Dřív se mu to zdálo brzo.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky díky díky holky x-) , ale klidnější budu až odpoledne, až mi doktorka řekne, jestli je všechno zatím OK |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei, obávám se, že asi neřekne :-( Soudím aspoň podle své zkušenosti. U doktora jsem byla před 14 dny, nabral mi krev a z toho je zatím prý jen jasné, že jsem těhu. Jinak vůbec nic :-| Takže se dost bojím čtvrtka.
Odpovědět
Profilova fotka
kat-děkuji... jsem se zrovna chtěla zeptat, že když na tom není zrovna nejlíp, tak co sraz?! No hlavně, aby jí bylo už líp. Já doufám, že se taky do té doby z toho dostanu, nerada bych vás těhulky nakazila.... marrei-to je dobře, že jdeš k dr. tak brzy !!
Odpovědět
Profilova fotka
Aha Rybko, no tak uvidím, ale z krve pozná na 100% že to není cysta, ne? Že mi jako na 100% potvrdí těhu... |-| Já chtěla jít k dr. co nejdřív, protože za těch 10 dní odlítáme na svatebku... :-| Tak aby to omrkla...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei, přesně, jak píšeš. Měl by na 100% potvrdit těhotenství - držím palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: a je ti jináč fajn? :-) Nebo máš ranní nevolnosti? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ranní nevolnosti naštěstí nee :-D , ale je pravda, že něčeho jsem si všimla - už od čtvrtka mě pobolívá podbřišek, jak kdyby při menstruaci... přitom jsem křeče nikdy nemívala před menstruací, ale začaly až 1. den MS... mám dojem, že i Alča říkala, že ji celej 1. trimestr pobolíval podbřišek :-|
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-Martinko, vy ještě tu svatebku ,viď? Já na to úplně zapoměla !!!
Odpovědět
Profilova fotka
No právě :-| moc se mi to teď teda nehodí :-N , ale budu doufat, že bude všechno ok....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky, jsem jen na skok v práci...odevzdat neshopenku a pádím do postýlky! Je mi vážně mizerně. Neschopenku mám do pátku..i paní doktorka si myslím, že bych do pátku mohla být z nejhoršího venku... Když se vám bude chtít, pište...volejte :-) jsem na telefonu. Na srazíku se nic nemění. V sobotu vás očekávám, jen mi prosím písněte sms kdy asi tak kdo dorazíte, abych byla připravena pro vás případně někam dojet :-) Těším se...mějte se a buďte na sebe opatrní ...zvláště vy naše těhulky :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky,já furt nevím,ale mě bolí v podbřišku ted ob den pořád... :-| nevím proč... :-| ale asi se mi hojí ten zánět... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-Marti, bude všechno O.K. !!! Uvidíš !!! :-) priori-brzy se uzdrav a dávej na sebe pozor !!! Moc se těším !!! kat-kdy jdeš k tomu doktorovi???
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - jj, podbřišek tlačí, po námaze víc, tak se šetři. Když se nebudeš cítit ok, radši si na chvilku lehni nebo se jen projdi od PC :-) Kat - no u mě kromě nechutnání vína byl jeden z příznaků, že po orgasmu mě tak děsně rozbolely oba vaječníky, že jsem se úplně kroutila bolestí..... a je to tak stále..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: měla bych jít v pátek nebo v pondělí...
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - hezky se vyleč! Kat - jdi v pátek, ať na srazu hned víme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-já myslela, že jdeš tento týden, takže na srazu budeme vědět ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - halooooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se tady zabrala do práce. :-N Já tam mám jít po dobrání těch čípků což bude v pondělí... teda v neděli večer poslední a v pondělí bych tam měla jít... nějak to vykoumám... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk. Tak jsem zpět, a nevím skoro nic 8-( :-N Nebrala mi krev, ale dělala mi UTZ. A tam zatím nebylo nic vidět... prý nějaká dutinka tam je, ale jestli je to těhotenství nebo ne, to zatím nedokázala říct. Takže jsem tam, kde jsem byla 8-( A mám se stavit po dovolené, takže 9.10. jdu na to... teda pokud nedojde MS ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jé to je blbé, že ti to tak řekli... hergot !! ]-( A "amíci" nepřiletí neboj !!! Já jim odkloním letadlo !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei,tak to je škodáááá :-( chjo.. to bude dlouhý čekání do 9.10. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já jdu k dr. zítra, tak Ti řeknu, jak budete vypadat za 10 dní. A to tedy budete! Žádní amíci! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, za 10 dní se budeme válet na pláži :-D Holky, jste zlatíčka... Ona mi řekla, že se mám chovat tak, jako kdybych byla na 100% těhule, že je to skoro jistý, když jsou ty pozitivní testy... ale holt prostě ještě nic neviděla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrei ještě jednou moc gratuluji kočko x-) x-) asi je to moc brzy aby něco viděla :-N mě vyšel negativní |-| a to jsme se tak sanžili :-D no jo za 10 dní se budem válet na pláži ted jsi mi to připoměla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já vám tu pláž tak závidím !!! mury-uvidíš, že tam zplodíte malého dominika... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem na skok u nasich, tak jsem se pripojila a cetla. My to doma mame jak po vybuchu. Delame GO bytu. Jediny, co mame obytne je loznice a kuchyne. Ani nevim, kde mame pocitac, takze se tu moc vyskytovat nebudu. marrei: i tobe obrovska gratulace. To je uplna parada... Drzim palecky, aby to dopadlo nejlip, jak muze. Martinko, budu na telefonu, abysme se domluvili na odjezdu a tak. Zatim se mejte a ja se treba zase ukazu
Odpovědět
Profilova fotka
myi-nás to čeká tento víkend, ale jen malování a dávání plovoučky do obyváku, ale i tak vím, že bude bordel v celém bytu. No a miláček na to bude sám, tedy pomůže mu brácha, protože já s vama budu "řádit" v Praze. :-D ale hned jak přijedu, budu muset pouklízet. Tak se na tebe těším v sobotu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem, byť je zima jak v morně :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?