Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili, to je těhu test
Odpovědět
Profilova fotka
tak na přání přidávám i fotku bez blesku na bílém podkladu http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem to smontovala do jedný fotky http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - tam nic nevidím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no v pátek udělam další testík a kéž by tam byly // ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - držím všech vosum palečků 8-) To by byl sraz :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky držím pěsti, ještě Majky a byly bychom komplet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky držím !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury taky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha jo, já sleróza... :-N No jasný, pokud to Mury nevyjde teď, tak o svatebce už určitě! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji mrcha ještě nedorazila tak uvidíme x-) a moc děkuji 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
U nás to na těhu asi nevypadá, planý poplach... ale příště to určitě vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Japato, Kat? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám opět svůj premenstruační syndrom :-D a všechny příznaky k tomu ;-) manželovi jsem to vysvětlila,protože se ptal,zda jako už..??... a tak aby zachránil situaci,řekl: vlítnem na to ted hned a určitě to vyjde :-D tak na to jsem mu poděkovala,ale že nejsem plodná každej den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, já když jsem minulej týden od čtvrtka měla ty křeče v podbřišku, byly to úplně jasný menstruační křeče... byla jsem si jistá, že to zase nevyšlo.... a helemese x-) Dokud nedojde MS, šance tu vždycky je!
Odpovědět
Profilova fotka
Mnooo uvidíme... ale nedávám tomu moc nadějí.... a ted do toho ta teplota a viroza.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty vogo, teď mi napsala kámoška odsud z BRMS co se vdávala 14 dní před náma, že je v 8 týdnu :-D :-D To je fakt epidemie! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře,že se to tu šíří rychle a ve velkém.. ;-) kdo ví,co ta Micha... taky bych ji to moc přála co nejdřív...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno. Tak my jsme fakt těhotný a v pořádku. A těhu bacil se určitě šíří, takže brzy dojde na všechny, třeba už těhu jste ;-) Dnes ráno se mé kamarádce narodila dcerka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vás pozdravit. kat-nezoufej, pokud nepřijedou "amíci" ještě tu šance je !!!! Těším se na srazík, dnes si jdu koupit místenku do busu, abych ještě měla místo a cestou do Prahy nestála?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - to ještě berou do busů lidi na stojáka? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky. tak jsem dělala testík, ale nic na něm nevidím, počkám holt do pátku a uvidíme, s doktorkou jsem domluvená, že mám být v klidu doma dokud to nedostanu, takže když mrcha nedorazí do neděle, tak se objednám na gyndu...doufam jen, že to zase neni ten prolaktin :-( no a teď mi volala kadeřnice, že jim posunuli let a toho 1/10 už bude na dovče, tak mě ostříhá zítra odpo ;-) tak budu taky nová jako vy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Míšo, já už jsem ostříhaná od soboty a ráno jsem byla na nehtech :-D , tak snad se na mě bude dát dívat :-D :-D S testíkem počkej, třeba je fakt brzo, ale na srazíku už určitě budeš mít // !!! x-) x-) x-) Já si zkusím test ještě zítra ráno, jestli se mi to v pondělí nezdálo :-N Nebo dneska večer ;-) Sili - gratulace k prohlídce x-) , takže kolikátý jsi tt a kdy máš termín????
Odpovědět
Profilova fotka
jsem dneska na koníkovi četla v jedné diskuzi, že holčina měla hcg už 10000 a žádnej test prej jí neukázal, že je těhu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-no to nevím, ale kdyby už nebylo místo a já se za váma chtěla dostat do PRahy, tak bych musela na stojáka :-N micha-držím palečky, na srazu budeš referovat.... ;-) Tedy holky, my budeme tak krásné !!! Dovedete si to představit, sami bez manžílků v PRaze??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aby nás ti manžílkové vůbec pustil, když budem takové krasavice k pohledání :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - dnes začínám 7tt, termín cca 20.5. :-) UZV tam neměl, tak mě jen prohlédl, dostala jsem zkumavku, příští týden jdu na odběry, tak mám donést moč. 13.10. první těhu poradna :-N Na té se domluvíme na dalších vyšetřeních a tak. Téééda holky, já od kadeřnice nebudu..... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
micha-jj, moje řeč !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak to já holky nestihnu ani kadeřnici ani nehty :-| Snad to nebude taková hrůza ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?