Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla u kadeřnice na melíru 2 dny před svatbou :-D Jdu se k ní aspoň objednat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, v Plzni je pěkně hnusně, takový podzimní vlhko a zima :-p brrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
micha: tady od rána leje :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kadeřnice bude 8.10. Tady je vlezlo a zima brrrr :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nám tu prší a je taky hnusně !!! Fuj. ]-( TO je počasí tak do duchen ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ahojky tak jak se těšíte na srázek já hooooodně jen nevím jak pojedu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Těšíííííím mooooooooooooooooooc 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky, si představte..máme v bytě připojení k WIFI, půjčila jsem si od bráchy notebook a tak s vámi můžu být ve spojení!!! Mám takovou radost :-) Jak jsem si vás tu tak pročítala...už začínám shromažďovat skleničky a v neděli ráno si hromadně uděláme těhu testy (tedy krom Myi a mě...nám už by to asi // neukázal). Takže těhu testy sebou :-D :-D Jinak už mi je o hodně líp. Rýma pomalu ustupuje, sice jsem se rozkašlala, ale s tím jde přežít! Sil: gratulace k potvrzení těhu :-) máš těhu? A dělala Ti normální nebo vnitřní ultrazvuk ??? Kat: chuděro, ty jsi taky nemocná ??? Koukej spořádaně ležet, potit se ať v sobotu dojedeš. A ty bolesti...to fakt nemusí znamenat MS. Sil a Marrei mohou potvrdit, že vaječníky pracují jakoby jsi očekávala mrchu...možná bolí i trochu víc než normálně.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - nemám průkazku ani jsem nebyla na UZV, můj pan dr. ho v ordinaci nemá. Příští týden odběry a 13.10. poradna, kde se domluvíme jak dál. Už jsem manžílkovi včera říkala, že pak už mu určo řeknu, kdy se mnou bude moct jít na UZV, na to se totiž moc těší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: no tak já měla ukrutný bolesti v sobotu večer...jsem se svíjela na gauči u telky jak žížalka 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Praha hlásí deštivo, sychravo...prostě akorát tak zalízt do pelíšku, jak píše Majky :-| Mury: a odkud pojedeš? Majky: až dorazíš do Prahy, klidně rovnou doraž ke mě do bytečku, odložíš si věci..ať se s nimi nemusíš celej den tahat a pak můžete buď zůstat nebo vyrazit po nákupech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury - já se taky moooooooc těším!!!! x-) x-) Prio - zas se tu řehtám jak tele :-D Hromadnej těhu test... :-D :-D :-D Ale beru s sebou!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
prio z jedné vesnice 22 km od prahy jenže nevím v kolik jet bud tam budu brzo a nebo hodně pozdě :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: no budu držet pěstičky na všech čtyřech tlapičkách, aby to byli TY bolesti. Já z každýho novýho těhu mám takovou radost :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mi to připomnělo, že si musím napsat adresu té restiky, abych ji hodila do navigace 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: jak se jmenuje ta vesnice???
Odpovědět
Profilova fotka
prio dřetovice-směr letiště-Kladno-Stehelčeves,přijela bych dříve ale co tam??v té zimě :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: ještě že to píšeš...máme tu na žižkově od března zavedené parkovací zony...dej si do navigace Jeseniova 1392/93, Praha 3. Až tu budeš, zavolej a zajedeme zaprakovat auto tam kde nedostaneš pokutu :-) neboj je to jen 5 minut chůze.
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, no tak přijeď ke mě :-) však jsem to všem nabízela...dáme si čajík, počkáme na Majky...a pak něco vymyslíme!
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - díky díky díky! Jsi zlato! Bych tam kroužila jak Sputnik :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: to je náhoda.... Dnes kolem 6 se mojí kamarádce taky narodila holčička - Adina! Ale to by byla velká náhoda, kdyby to byla ta stejná kamarádka.
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: neboj, já Tě ve štychu nenechám...žádnou z vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - to ne, mojí kamarádce se narodila Maruška v půl třetí ráno, v Liberci :-) Jsi hodná, že mě nenecháš na oběžné dráze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi byl dneska nějak obzvlášť vhodnej den na porod...teď mi volal David, že jeho bratránkovi se narodil klučík...
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobrý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
prio a v kolik?kde bydlíš?jak bych se tam dostala z dejvic??
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: z Dejvický metrem A na Floru a odtamtud tram č. 10, 16 do zastávky Biskupcova (5stanice). V kolik by jsi dorazila???
Odpovědět
Profilova fotka
v kolik tam budou holky??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dorazí tak na 14 hod. Jen Majky už v 10 hod. ...má to z nás nejdál :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se, byla jsem na nádru koupit místenku do Prahy stála mě 13 Kč :-D (ještě, že ten můj dělá v ČSAD a já mám průkazku)... !!! Priori-jsem domluvená s Markétkou Macet, že mě vyzvedne na Floreci v 9:15. Kdybych vlekla nějaké zavazadlo, tak přijedeme k tobě a nechám si u vás věci, pak bychom se domluvili na plánu B, kde počkat holky. mury-přijeď dřív, ať můžeme splknout !!! :-) marrei-Martinko a tebe jsem se chtěla zeptat, v kolik hodin v neděli plánujete návrat? Mě totiž nejede čésáďácký autobus, tak bych mohla klidně s váma do busu !!! ;-) Stejně budu v Brně přesedat na další, který mě sveze do Hodonína
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?