Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: mooooc Ti to sluší! :-) a děkuju za ty noviny !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: účes supééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér moc se mi líbí.. nádhera ;-) Ksicht taky dobrej :-D Mě se to drží od soboty,já miluju taky suché brambory,ale k tomu ještě třeba tvaroh nebo kefír,mňam... Výzdobu v restauraci neřeším,předám na obrázku moji představu,materiály a je to. Kamarádka,co tam měla oběd na svatbu jen řekla do jaké barvy to chce a oni vše zařídili. Ani nic po ní nechtěly.... luxus a fakt nádhera.
Odpovědět
Profilova fotka
jé, holky moc děkuji za pochvalu... :-D kat-od soboty??? No potěš. Mě tak od neděle ! Já mám k bramborám ráda mlíko !!! :-p No, to já o výzdobě v restauraci nemůžu ani mluvi. Když jsme chtěla lososovou (oranžovou) organzu s válcema svíčkama, tak na mě ženská v restauraci (provozní) hleděla, bůh ví co bych po ní nechtěla... vzala jsem to tedy do svých rukou a to se ještě skoro urazila a řekla mi, že nezažila za 10 let, aby si svatbu (výzdobu) někdo chystal sám.. no ale když ty fotky co nám ukazovala z výzdoby se nepodobali mému vkusu.. navíc se semnou ještě hádala, že oranžová organza neexistuje, že ji taky shání a nemůže sehnat. Když jsem jí řekla, že jí je na netu jak máku, tak mě tvrdila, že to není oranžová, ale žlutá... tak kdo je tady debil?! :-N Katastrofa !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: měla si říct té ženě z restaurace,ať si dojde na oční :-D Ted mě tak napadlo,že bych měla zavolat do restauračky ještě,změnil se mi nečekaně počet účastníků na obědě... :-( Mamky sestra nemůže přijet s přítelem,tak to musím ubrat...
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D no já jsem s ní ještě neskončila... !!!! Ještě spolu budeme domlouvat přesný počet jídel a tu výzdobu... přivezu jim ji tam a oni by mě to měli během sobotního dopoledne nachystat... k tomu taky měla připomínky a tak jestli bude ještě něco pindat tak ji pošlu k do pr... a asi bude po svatbě ! :-D A japato, že nemůže mamčina sestra přijed? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jojojojojo, prosím na mailík!!!!!!!!!!!! :-) Prio - gratulace k šatičkám ;-) A jinak - dnes mi oznámili z Popronu, že se mi musí omluvit, ale čokofontánu, co jsem is objednala, už nemají :-( A že si mám zkusit zavolat v půli června - do té doby se zcvoknu!!! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky...řešíte svatební dary? Ptá se vás někdo na to? Já vůbec netuším o co bychom si měli říct...hlavně žádný skleničky, talíře, příbory... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - do svatebního itineráře jsem ohledně svatebních darů napsala toto: Co se týče svatebních darů, největším darem jste pro nás vy a vaše přítomnost na naší svatbě... Pokud by nám ale někdo přesto chtěl něco dávat, tak jelikož už 2 roky spolu bydlíme ve společné domácnosti a nic nutně nepotřebujeme, bude nejlepší obálková metoda ☺ Zatím se nikdo neurazil :-N , naopak byli rádi, že nemusí nic shánět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: mamčina sestra si našla přítele a on koupil poukaz na nějakou dovolenou,už je to zaplaceno a stornovat se jim to nechce (což docela chápu) a přesunout na jiný termín už to taky nejde. Svatební dary - hlásíme všude,že chceme prachy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-prosím ještě tu mejlíkovou... díky... já ji nemůžu najít :-( jinak jsi to napsala krásně ohledně svatebních darů !!!! priori-nidko se nás na to neptal a doufám, že pokud se neptali, tak nám dají peníze?! Ale kdyby se mi někdo zeptal, řeknu peníze !!! kat-jasně, chápu... tak aspoň pak zajedete s fotkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se akorát ptali v práci,co bych chtěla za svatební dar.. přemýšlela jsem (bylo mi blbý říct si v bance o peníze) :-D tak jsem jim nakonec ukázala svatební album,které by se mi líbilo (dalo by se říci i docela za velký peníz)... daj se dokupy a je to že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-| No jo, když oni na ty peníze moc nejsou a popravdě já to taky moc nemusím...dárek je dárek, ale zase lepší než blbej dárek jsou dobrý peníze, že? Včera jsem to téma nadhodila doma...jemu prý taky nikdo neříkal co má komu koupit, tak ať si poradí...a bylo to! :-) se z toho zcvoknu. Co já bych asi tak potřebovala domů? Už jsem přišla na elektrický kontaktní gril...a dál nevím :-( :-( :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kat-v bance o prachy si právě říct musíš !!!! :-D :-D :-D jasně, je to blbý, když třeba chceš i nějakou památku? No já jen doufám, že od kluků z práce nedostaneme presovar, tak jak už to dostali 2 spolupracovníci přede mnou, co se ženili... já totiž kávu moc nepiju a Lukymu vařím jen o víkendu, ale říká se: "darovanému koňovi na zuby nehleď".. tak asi tak !!! :-D priori-to vidíš.. gril, to není špatný nápad, kdybychom měli baráček,tak to by se vymýšlelo... co mám vymyslet já do bytu 3+1 s balkonem... ? :-) Já jen taky doufám, že se nám doma nesejdou 2 stejné věci.. jako např. obraz s jelenem??? To má tuším Sili na půdě ne? Nebo žeby Kat??? S tou jsme si tu taky něco na toto téma psaly. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: do bytu 3+1 s balkonem.... zimní zahradu :-D :-D :-D Mno a kdyby to byl ten presovar,odkoupím ho (ale asi mi ho bude pořizovat ségra) :-) Jelena má myslím Sili 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - m.reifova@centrum.cz. Dííííky ;-) A mě se šíleně ulevilo!!!!! Domluvila jsem hudbu na obřad, takže milé dámy - po půl roce příprav mám VŠECHNO HOTOVO!!!!!!! 8-) 8-) 8-) Teď jen, aby to všechno běželo podle mýho síťovýho grafu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D :-D no, teď už letní...přeci, ne???? :-D To neva, tak budete mít dva, já ti ho prodám a ty ho prodáš zase dál... :-N Jo a kde je dnes Sili??? Jelenka jedna !!! :-D marrei-tak už to tam letíííííííííí :-D Gratuluju !!!! Já kdybych si nevymýšlela pořád něco, tak už to mám taky hotovo !!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, to je nádhera... vypadáš jak princeznička ;-) 8-) Fakt ti to moc sekne!!
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jé děkuji ti moc !!! To jsi mě potěšila... x-) ale teprve musím namalovat ksicht na princezničku, tam spíš vypadám jak ropucha z pohádky, možná, když mě políbí princ... hmmm :-D
Odpovědět
Když jsme u těch darů tak jsme taky všem říkaly o peníze akorát moje svědkyně mi bude kupovat pekárnu chleba, už se na ni moc těším a od svědka jsme si řekly o takové to lepší žehlící prkno a žehličku,protože to staré už máme v rozpadu... jinak čekáme od Martinových prarodičů něco jako hodiny s jelenem :-D :-D :-D A s tou jednou kámoškou si nedáme nic, protože jí jdu na svatbu týden předemnou tak jsme se domluvily jen na nějaké maličkosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
slunicko- :-D :-D hodiny s jelenem pak hodíte do dražby... :-N Jinak pekárna je moc dobrá věc, to jsou hezké dárky, stejně tak jako žehlička s prknem... ;-) Za kolik že to dnes máme, na mě jsou to už vysoké počty?! :-D 31 nebo 30 ??? Tak jedno z toho máme my a druhé rybka !!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem byla vcera na ultrazvuku. Mimi se ma k svetu. Dokonce nam zamaval. Uz jsou krasne videt skoro vsechny drobnosti jako treba nosanek. Jsem mela co delat, abych se tam nerozbrecela. Nechala jsem si udelat fotku, ale na ni to zase tak moc videt neni.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: díky za ty noviny. Máte je moc hezké...ty vtipy určitě použiju. O víkendu vyhrabu nějáké fotky z dětství a naskenuju je...ať už se trochu pohnu aspoň v tomhle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi-tak to je úžasná zprávička !!!! ;-) Gratuluji a až bude nějaká lepší tak pošli !! priori-nemáš zač... tak ono ještě půjde, jako podklad na ty stránky naše fotky a na to se budou tisknout všechny věcičky (ty fotky tam budou jako vodoznak-v pozadí půjdou vidět)... Použij, některé jsou dobré ! Luky snad bude dnes tisknout noviny?
Odpovědět
Profilova fotka
Myisiska: jéééžiš to je nádhera,mě se chce zase brečet :-N bože,mám ted takový citlivý období.. :-D vše společné s těhotenstvím či s dětmi mě dostává do stavu bezmysli :-D Včera jsem byla u ségry,Honziáš má neštovice :-( tak jsme ho čtyři drželi a dva natírali pudrem,vypadá jak indiánskej válečník :-D a zdravím ostatní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tady jedna vyškolená nevěsta :-D Obraz s jelenem nemám :-p Ale můžu sehnat :-D :-D :-D A dnes to máme za 30 .....
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: úžasná zprávička :-) a chodíš na 3D ultrazvuk? Na tom to je vidět krásně :-) Tak už jsem konečně vytvořila seznam svatební darů, teda ale s něejvětším vypětím sil! Majky: jaký jsi používala lepidlo na ty jmenovky? Mě se pořád krabatí ... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teď dumám, co zbývá udělat mně.... Doma skládám košíčky jak o zlatý vidle, příští týden nosíme. V příštím týdnu by měly dorazit i čokojmenovky a bublifuky. To jsou poslední objednané věci. Pak musím dodělat svatební noviny a itinerář svatební cesty :-D A pak už se jen vdám a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio: zatim jsem byla na 2D, ten ma primo moje doktorka. Uvidime, kam me pak posle na velke vysetreni. Za 14 dni jdu znovu, tak uvidime, jak se fotecka povede tentokrat.
Odpovědět
Profilova fotka
29..... kdo tam dal tu dvojku? Přiznejte se! :-N Rybka 30 Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Padám do mdlob.... větrat.... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?