Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-10 000 Kč... proboha, to by jsi měla vyzdobenou celou místnost.. !!! :-N Záleží tedy na druhu kvítí a jak se u vás pohybují ceny, ale myslím, že 10 za ně nedáš ! No snad ta střevní chřipka nejde přes kabelové dráty, jinak ti nezbude nic jiného, než se od nás odpojit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čusík holčiny, tak víkend zase za námi...toto letí, co? Jinak já byla v sobotu na zkoušce účesu a na zkoušce líčení...účes vyfocenej nemám, ale předlohu dám za chviličku do albíčka. To jak mě nalíčila vyfoceno mám, ale musím ty fotky zmenšit... V sobotu jsem nakoupila pár věciček na hostinu (džusy, ubrousky,coca coly atd), přišel mi věneček s flaštičkou na nožičku :-) a lístky růží! Koupila jsem si moc pěkné naušnice - 3 páry za 30 kč :-) A taky jsem konečně vybrala hudbu na svatbu. S kamarádkou jsme přišli na to, že bude lepší hudbu nahrát do notebooku a poštět to tam z počítače. Včera jsme se byli s rodičema podívat na zámečku, kde budeme mít hostinu... No prostě víkend byl vyloženě zařizovací, ale ono už to moc odkládat nejde...fakt to máme za pár :-) Jediný s čím máme problém je šaty pro svědky - chce oranžový šatičky, ale nějak nemůžeme nic sehnat. Holky neznáte někdo nějáké stránky, kde by se dali sehnat pěkné šaty? Sil: gratulace ke zkouškám! Mám můj obdiv, já studium při zaměstnání vydržela tři roky a byla jsem úplně vyřízená! Majky, Kat: přeju ať ty střevní potíže brzy ustoupí! U nás v rodině to snad měli už taky všichni...
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - já si to chtěla zkusit, jaké to je a vím už, že už nikdy :-p Šatičky? Leda obejít obchody. V Bondy jsou pěkné, je tam i OP Prostějov. Jinak mě napadají už jen půjčovny.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majkýýýýý!!!!! Byla jsem v Belle vrátit ten závojíček a objednala jsem nás na zkoušku na pondělí 23.6. v 10:00!!! Můžem přijít obě, tak OK? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-vážně??? Ty jsi zlatíčko, moc hodná tak děkuji, už tam nemusím volat??? :-) Tak píši do notísku !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Nemusíš, je to domluvený na jméno + na název šatiček x-) Už aby to byloooooooooooooooo!!!!!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
23.6. jdete zkoušet šatičky? =-) Jaképak?
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jů, ty jsi opravdu zlatíčko, jak jsi to domluvila.. !!! Děkuju. Pak se domluvíme a já přjedu. Zaparkuji hned před Bellou je tam to malé parkoviště. sili-to jsou naše svatební šatičky, budou nám je upravovat už na svatbu !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tááák. No já furt čučím a nechápu :-N Tak to jo. Já si šatky budu zkoušet teď 9.6., mamina mi je doladí. Pak už si je vezmu asi jen před žehlením, pro sichr, a pak až ve svatební den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si dneska našla ve skříni zase nějaké slušné oblečení do práce a tak nějak jsem zjistila,že mi jsou věci volnější.. vlezla jsem na váhu a 4kg dole.. :-( ... co to to? Na to nejsem zvyklá,jsem se zžila s váhou,se kterou už asi nehnu a ona se ručička pohla :-D Je mi takhle lehčeji docela dobře...ale jen co vlezu do práce,tak se zase rozežeru,chlebíčky s vajíčkem,se šunčičkou,tu zákuseček... :-N
Odpovědět
Ahojte holky, tak to já mám šatičky za 2500,- mám je skutečně jednoduché a jelikož jsem prostorově výraznější tak jsem ráda že jsem na sebe něco sehnalam kadeřnici už mám tady domluvenou, jen ještě kytky!!! Jinak jsem si užila supééér víkend, v sobotu mamča slavila narozky, takže byla grilpárty, daly jsme jí domácí pekárnu! A v neděli jsme sjížděli Moravici no bylo to super, jako každý rok, hodila jsem fotku do albíčka, ale nějak jsem tam ztratila hlas tak buď nemluvím (což je pro mě hrozné) nebo mluvím ale hrozně skřípavě, přítel se mi smál jak bych mu říkala "ano" u oltáře :-D prej jen pokývnutí hlavou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, dneska jsem měla úspěšné odpoledne, mám domluvenou kadeřnici. 19.6. ráno jdu na stříhání, barvení a zkoušku účesu. A dneska jsem taky domluvila kytky. Hodím do albíčka fotky těch, které jsem objednala ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Přeji všem krásné ráno, zas to máme o jeden den méně co!!!! Ať se vám dnes daří pááá Ivka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kolegyně :-D Včera jsem byla na nehtíkách,pak jdu až 27.6. :-) a jde se mnou i skoromuž,aby si nechal udělat pánskou manikůru a zábal na ruce,chci aby si to taky zkusil a užil :-) on miluje,když mu dělám doma manikůru :-) Zítra jdeme domluvit menu na oběd a já jdu na kytičky :-) Jináč jsem po 3 týdnech v práci a cítím se asi takhle .... ;-( ]-( :-| :-S 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky !!! Tak ještě měsíc a den a jsou z nás manželky !!! :-) slunicko- :-D :-D :-D nějak to u toho oltáře sachrčíš !!! micha-kytí už jsem ti chválila v červnu, ale i tady ti ho pochválím... moc krásné ! :-) kat-já se taky musím objednat na nehty... doma pak schodím ty moje dělané a na svatbu chci mít krásné od profesionálky... to jsi mě připoměla, že bych ji měla zavolat !! :-) A věříš, že i mě Luky říkal, že si půjde taky nechat udělat manikúru... tak ho objednám taky ! Jinak, já jdu dnes na zkoušku účesu, tak jsem zvědavá, co ze mě Jaruška vykouzlí?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Abych nezapomněla,tak prý jsem "ready" na mateřství :-D přišly mi zase nějaké výsledky, a díky Bohu (i když na něho nevěřím),jsou pro mě pozitivní!!!!!!! :-D :-D :-D Já jsem tak tak tak tak .. tááááááááááááááááák šťastná... doberu poslední plato v červenci,zajuchám si na fesťáčku,začátkem srpna oslavím narozeniny a pak na dovolené hupky dupky na to :-D Chorvatsko se bude otřásat v základech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
MMMMMMĚĚĚSSSSSSSSSSSSSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mě natááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááhne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiši Kriste, chce se mi zvracet :-S :-S :-S Já určitě někde zakopnu a budu mít na hlavě modřinu, nebo se spálím v solárku, nebo mi moli rozežerou moje šatky, nebo prostě se něco stane!!! :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D :-D :-D jsi mě zase rozesmála, i když je mě dnes pěkně blbě !!!! marrei- :-D :-D :-D holky, já byla včera na zkoušce účesu a jsem nadšená !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: doma mi už začali říkat "poblion" :-D :-D :-D a je to díky té střevní chřipce,v jiném stavu nejsu :-N Příšes super??? Marrei: mě se zase zdálo,že tam stojím před oltářem jen ve spodním prádle.. už se mi to zdálo nejmíň 3x.. neví někdo,co to může znamenat.. pak se mi zdálo (ačkoliv to nemá se mnou nic společnýho),že moje sestra rodila každej měsíc a pak měli doma 12 dětí :-D Jsem dement... :-D Dneska mi kolegyně z práce poslala fotky svého dítka nedávno narozeného a já se zase blahem rozplývala a opět mě to dojalo :-D Hormooooooony se mi bouří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No joooo Kat, jsem ti včera zapomněla pogratulovat k ready-to-baby 8-) 8-) 8-) Tak ať vám to vyjde a počnete malý chorvaťátko.... Majky - a máš fotooooo, nebo jsi skleróza jako já?? =-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-"poblion" :-D Ale ta střevní chřipka je hnus !!! Fuj... já doufám, že jsem to od včera zase zastavila tabletkama??? Jinak jsem na suchém rohlíku. :-( Jo, já taky gratuluji, doufám, že se mimi podaří hned po svatbičce, tedy v Chorvatsku v Breličce, viď??? :-N marrei-taky jsem zapoměla, ale kamarádka (kadeřnice) mě vyfotila, tak foto mám !!! :-) Mám ti ho poslat, chceš se mrknout?
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: našla jsem ve výkladu snů: těhotnou vidět - obecně dobré znamení, pro manžele štěstí Když to je obecně dobré znamení,jsem v klidu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: jojo,budeme mít Brelátko,jestli se to povede :-D já to taky zkouším zahnat tabletkama,dneska jsem zahájila další sucharový a rohlíkový den.. k obědu jsem měla jen suché brambory,vynikající 8-( :-D A mě bys tu fotku účesu taky mohla poslat na mail :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Choj holčiny... marja pano...měsíc! A mě chybí ještě taková spousta věcí :-( Včera jsem se pustila do jmenovek, dneska budu pokračovat... Jo a dneska dorazily šatičky pro družičky od číňánka. Prý jsou krásné!!! Já je bohužel uvidím až v pátek. Minulou středu jsem je objednala a dneska už je mám doma...to je fofr:-) Majky: Já chcu taky vidět účes! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-chudě a jak dlouho už tě to drží??? Náhodou já miluju suché brambory mňam !!! No jo jenže my dnes máme k obědu sekanou a bramborový salát, tak asi vynechám a nepůjdu priori-mě chybí ještě vytisknout noviny a dodělat menu. Dále pak ušít bryndák a obleček pro naši bobišku čtyřnohou, dále pak roztříhat organzy a naměřit je na stoly, jak budou v restauraci rozmístněné... no hrůza !!!! Gratuluji k šatičkám !!! Pak písni jaké jsou ! Tak holky, já vám to teda pošlu, i když si odmyslite můj nenamalovaný ksicht. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priori-prosím písneš mě mejlíka tvojého, já ho nemůžu najít... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: no noviny už mám z 1/2 hotové, Majky myslíš, že by jsi mi pro inspiraci mohla poslat ty vaše noviny? ;-) Šatičky nafotím a vložím do albíčka...
Odpovědět
Profilova fotka
priori-noviny pošlu, ale mají hodně MG, takže neprolezou klasickým mejlem. Takže to musím přes úschovnu (netovou stránku) Až přijdu dnes domů, tak ti to pošlu. :-) Šatičky nafoť, jsem zvědavá !!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?