Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidím to tak, že právě zhruba od 9.6. mám v diáři volněji.... se těším x-) A to mi tam chtěli narvat dvoudenní školení v Říši :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sili-ty budeš tak chytrá, že to ani hezké není :-D Ať už tě nechají být a ty se tak možeš věnovat svatebním přípravám.
Odpovědět
já byla minule na solárku, chodím na to turbo-stojací už chodím na 15 minut a byla jsem tam nedávno a myslela jsem že se uškvařím už v 10 minutách... no a prej bylo hodně používané, takže tm bylo vysvětlení!!! Jináááč dnes nám volala paní ze zlatnictví že už máme prstýnky, ale půjdem si pro ně až v pondělí, já to nevydržíííííím :-( A taky jsme dnes byly domluvit a upřesnit hamu a papu na svatbu :-) prostě přípitek, předkrm, úprava stolů no vše, jo ajelikož je to zároveň i penzion tak jsme si s miláčkem objednaly i apartmán na tu svatební noc ;-) ;-) sexy prádýlko už je na cestě, tak už jsem celá nedočkavá Jinak přeju všem krásný víkend já budu mít opět pracovní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, asi tu už nikdo neni... ale my jedem zítra na výlet do Prahy...já si tam jedu vyzvednou rotoped, který jsem vydražila na aukru a mrňous má od Vlasty slíbenou jednu děsně drahou hračku, nějakej náklaďák co mají v hračkářství na Zličíně. Tak jsem zvědavá co to bude za blbost, která stojí skoro 2 tisíce :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a je to tady - červen, měsíc kdy se vdávámééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) Hezkou neděličku přeju 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vauuuuuu... jsme dneska snídali... tak blbě jsme na sebe kooukali a najednou z nás oba jen vypadlo: sakra to letí :-) Dneska tak trochu ponorka,furt nemůžeme vyřešit auta... :-( :-) Taky přeju pěknou neděli...
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, nemáte někdo prosím svatební pochod od Mendelsohna v mp3 ? A ještě sháním v mp3 Pachelbel - Canon in D ? Mám jen formát midi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, máš obojí na mailu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Týý vogo, teď koukám, že to má 11 mega :-( :-( :-o Snad to proleze...
Odpovědět
Profilova fotka
26.....no comment :-o Rybka 27 Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko!! :-) Včera byl music day - postahovali jsme z netu asi 70 písniček na svatební oslavu, tak ještě něco domyslet, vypálit na CéDé a fertig :-) :-) A co vy, jakej byl víkend?? ;-) Holky já jsem byla až doteď v pohodě, ale jaksi si začínám plně uvědomovat, že jde do tuhýho..... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: jsi zlatíčko! Mockrát děkuji :-) Já jsem dneska tam brutálně unavená, že bych nejradši zůstala v posteli :-( a to mě ještě čeká pořádně dlouhej den v práci.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marrei - šikulka! My byli od pátka v Humpolci na autokrossu a přijeli jsme včera v noci..... Ale byli jsme druzí x-) A utahaná jsem jak pes..... Dnes jedeme k našim pro koláčky a rozneseme první košíčky.... Zítra budeme rozvážet zbytek, to bude mazec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak vás zdravím při pondělku !!! Po víkendu jsem úplně k.o... v sobotu oslava titulu mistrině ČR holek v ping-pongu, ze soboty na nedělu firemní akce, včera výlet do Brna a schánění šatů pro tchýni - neúspěšně a večer narozeniny dědečka... katastrofa. To semnou na té svatbě sekne. =-) Teď se musím zabořit do pracovního procesu a vůbec se mi nechce. Sili-už 26 ??? Holky, začínám si to uvědomovat a je mám z toho divný pocit... protože vím, že tento měsíc nás to už nemine. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, za měsíc touhle dobou je už po parádě.... Hlavně, aby vše dobře vyšlo..... Nevíte jak počasí? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde máme naši rosničku Kat??? =-) =-) =-) Ta má určo přehle! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu se mrknout na ten hydrometronomický ústav :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tam tam prd.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tady aspoň náznak.... http://pocasi.zacatek.cz/#dlouhodoba-... ale ono to stejně dál než na 3 dny není směroplatné.... Máňa říkala 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčátka, tak to by mě taky zajímalo, jak bude? :-) Hlavně, ať neprší, tu teplotu bych snesla i kolem 25 stupni... Abychom se v těch šatech neupekly... ?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nejak mi to pada, porad vam pisu a nic. Ve ctvrtek jsme konecne moji mamine poridili satky. Byla to vetsi fuska nez moje svatbni. Koncem tohoto tydne jdu udelat do kvetinarstvi zavaznou objednavku a na dalsi zkousku ke kadernici. Nejvic jsem ale zvedava, co mi na hlave vytvori pristi tyden. Na to se tesim nejvic a vkladam do toho nejvic nadeji.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu ke kadeřnici v pátek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem byla v sobotu na líčení a jsem úplně nadšená !!! Tak všem přeji to stejné !!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak liceni ja mam davno za sebou. Kolegyne v praci je kosmeticka a vizazistka, takze jsme to zvladli nekdy v breznu, myslim. Ted jsem prijela k nasim a objevily se tu i krabicky na vysluzky, nejak se to zarizuje samo...
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar ženy :-D od 22.6. hlásíme tropická vedra,teploty kolem 30st. 8-) Jooooo to bude smažírna... jsme říkali,že jestli bude takovej hic,tak tam postavíme na party i bazén :-D Jináč mám tlak při dnešku asi 300/300,protože se motám,jak kdybych byla nalitá,bolí mě hlava a to jsem nic nepila 8-( Skoromuž usoudil při nedělní snídani,že by už měl na svých přípravách trochu pokročit kupředu a rozhodl se,že si zajede v sobotu koupit oblek a ostatní doplňky :-D Konečně mu to došlo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - kde jsi to zjistila? :-N A koukej pít aspoň vodu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak to jsi me moc nepotesila. Ja jsem v sobotu vedrem omdlivala. A jeste kdyz si predstavim ty saty... K oltari si donesu asi lavorek se studenou vodou a stoupnu si do nej, snad to pomuze
Odpovědět
Profilova fotka
Píšu si.... lavorek..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo aspon misto po cervenem koberci jit po ledu, ale to by se jim asi nelibilo
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak rychle funguji internetovy obchody? Zjistila jsem, ze mam malo okvetnich listku. Nebo nedaji se koupit nekde v klasickym obchode?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?