Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - jj, ta dvojka je děs. Pak už je totiž jen 1 a pak už vůůůbec ale vůůůůbec nic :-N Jsem se koukala.... :-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno,začala jsem dlabat vitamínky B12, B6... já jak mám větší stres,tak se opupínkuju a vyleze mi opar :-( tak že preventivně...
Odpovědět
čau holky, máte některá z vás svatbu ve Slavkově u Brna na zámku v tento den??
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Livi, ne, ne. Nemám. Kat - no já spíš mrknu po listovce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda SILI !!!! 29 ???? Nech tam ještě chvíli tu 3-ku začínám panikařit a být nervózní !!! :-D Jinak vás všechny zdravím při páťulíknu !!!! Jak se vede v tak krásném počasí ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
livi-nemám, ale je to kousek od bydliště... do Brna jezdím co každou chvíli. Moc hezký zámeček !!! kat-oživuju tě !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, mě právě vzkřísili :-S Livi, nemám, ale ten velkej sál, kde se konají svatby, je fakt nádhernej ;-) Já mám obřad na zámku v Náchodě.
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-copak se ti stalo? =-)
Odpovědět
my to máme v zámecké kapli i mýmu příteli se to tam líbí i když kostely nějak moc nemusí. Mě už z toho hrabe z těch příprav :-( ještě že jsem na md jinak bych to asi nestíhala se třema dětma to zařizování
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no z té dvojky na začátku mě vzkřísili :-D Livi - se 3 dětma????? Fíha, no já jsem to nezvládala ani s 0 dětma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Livi, koukala jsem na kapličku, taky moc krásná, a je super, že v ní dělají civilní obřady. A taky ty ceny a služby na zámku jsou něco kapku jinýho, než v Náchodě :-| Tam zaplatím jednou tolik a všechno si musím zařídit..... ale ve finále to bude nádhera :-)
Odpovědět
marrei: fááákt? :-| kolik jsi platila a co si ještě musíš zařizovat??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sili: hm,taky bych mohla listovku 8-) Majky: díky za první pomoc :-D My jsme včera domlouvali teda to menu v restauraci u známého: přípitek,předkrm,polívka,hlavní chod.... 190kč/osoba... luxusní cena... hlavně kvalita a množství.... fantazie.. včera jsme si tam u něho dali rovnou večeři a já měla co dělat,abych to snědla,tak že jsem skoromuže krmila mýma zbytkama ještě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-aha !!! Blondýna zase nepochytila souvislost :-D kat-pro tebe cokoliv... :-D No tak cena super !!! Gratuluji... to se nadlábnete na svatbě co?
Odpovědět
Profilova fotka
Livi - cena 8330,-, a musíme si ještě zajistit kytky na stůl + hudbu. Tzn. kytka cca 1000,- Kč navíc, vlastní věž, vlastní CD a hudbu nám teda pustí paní, která má na zámku na starosti svatby.
Odpovědět
marrei: no tak to je mazec :-| to my máme všechno v tom a platili sme 5000,- na zámku a na matrice 1000,-
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ve stadiu,kdy mám opět halucinace.. dnešní den je o mravencích... furt mám pocit,že po mě lezou mravenci.. ochmatávám se jak idiot... 8-( :-D Majky: já se tam nechci moc napapkat,abych mohla pak řádit.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Livi, na matrice my taky 1000,- :) A to ještě musíme oddávajícího na zámek odvézt 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Livi, tuším že doplácíte něco za focení na zámku?? To my už zas máme v ceně. Aspoň něco :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ježiši !!! Ty jsi blázen ne??? :-D Napapkat se můžeš, do svatební noci ti vytráví ne? ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: chjo,už se těším na obídek... dneska si zajdu na solarko,na kávičku a podrbat s děvčaty ....
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jé, ty se máš, já byla na solárku včera a myslela jsem, že tam umřu, ale bylo to dobrý !! Zřejmě tam nechodilo moc lidí a tak to nebylo vyhřáté? S babama jsem taky splkla v úterý, byly jsme na dámské jízdě a bylo to super! A co se chystáš dělat o víkendu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já na solárku teď skoro tři týdny nebyla a už mi fakt chybí. Zkusím se tam někdy dopravit příští týden mezi rozvozy koláčků, páteční kadeřnicí a tak.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili-to ti věřím, mě stačilo, že jsem nebyla týden. Přes den se na sluníčko nedostanu, jen o víkendu a to většinou bývá škaredě. :-S Taky půjdu ještě do svatby ještě na solárko, aspoň 1x týdně. :-)
Odpovědět
marrei: nene to je v tom započítaný
Odpovědět
Profilova fotka
No od 9.6. už zase začnu stíhat, ale teď je to fakt mazec. Minulý týden jsem strávila učením a teď všude doháním, co se dá. Navíc jsem byla úterý+středa v Praze na tom školení a vracela se pozdě večer :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: zítra budu asi trochu čistit bazén a pak ho napustím... ještě musím přesadit tůje...posekat trávníky... vauuuu je toho hodně.... ale mě to baví :-D A ještě přijde známej truhlář a nechám si zadat novou kuchyň,v tom se vyžívám ted :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my jedeme dnes hned po práci do Humpolce na autokross, vracíme se v neděli v noci. Od pondělí každé odpoledne rozvážíme.... V pátek jedu do Liberce na zkoušku účesu..... Mezitím bych ráda stihla solárko a chceme se jet podívat na jeden domeček a jedno auto..... :-N Potřebuju dny o 48 hodinách! Nutně! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ježiši, já si musím pořídit taky nějaký bazén, třeba na balkon :-D No fíha, ty máš aktivit před svatbou. Já ti ten váš baráček úplně závidím, tak moc bych chtěla baráček !!!! :-( sili-jojo, ty dny, které by měly 48 hodin bych taky potřebovala, alespoň teď před svatbou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme taky perný víkend. Dnes po práci ukončení sezony v ping-pongu a zároveň finální zápas holek v ping-pongu... zítra dopo jedu na zkoušku účesu, pak odjíždíme do Skalických hor (na slovensko) kde máme firemní akci s noclehem, v neděli do Brna s tchýní podívat se na šaty na svatbu a večer k mému dědečkovi na narozeniny... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?