Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: ja hledala minuly tyden snubaky. Mela jsem je na skrini, mrkni i tam
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt jsem tele jalový.. měla jsem bižu v koupelně mezi šminkama... ufff |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
36 :-) Rybka 37 ;-) Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná Tak doufám, že jsem to sili moc nepokazila...?! =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj kočky ;-) Majky - já myslím, že jsi šikula nejšikovnější :-D Dneska jdu do Belly vyzvednout si závojíček, protože odpo odjíždíme do Náchoda a v neděli mám zkoušku účesu se všema doplňkama, tak jsem zvědavá ;-) A taky už se definitivně rozhodneme, kterej z těch dvou sálů si na zámku vybereme - všechno nafotím a po víkendu šupnu do albíčka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jů, děkukuju,tolik chváli na pátek to si ani nezasloužím !!! :-D Jen nám ještě chybí rej !! ]-( Do Belly? Tak pozdravuj. Platí se za to něco, když si ho jdeš vypůjčit, nebo to berou tak, že si tam půjčuješ šaty, tak ho ted platit nemusíš. Já právě také přemýšlela nad tím, že bych ho chtěla zkusit s účesem, ale pak mi moje kamarádka-kadeřnice řekla, že dá do vlasů jakoby hřebínek, aby si naznačila, kde zhruba ten závoj může být... a nebo sundáme z jejího kadeřnictví záclonu a uděláme provizorku.. :-D Tak to už se moc těším na fotky !!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - je to grátis, nechtěly po mě nic, a nebyl ani problém, že si ho vlastně půjčuju na 3 dny :-N Ono když už za šaty dáš skoro 13 tácků, taky by to teda mělo být v ceně ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-no to jo. Ty za ně platíš 13 000 Kč? Já 12 500 a v ceně je i závoj. Jsou tam milý, já s něma taky problém neměla. Minule, když jsem si tam byla zkošet šaty i s botama a bižu, tak je tam taková malá blondýnka, strašně příjemná slečna, ta mě furt obsluhuje, tak říká "vy máte krásné botičky a bižu, můžu zavolat kolegini, at se dojde podívat"... tak jsem se jen smála.. pak jsem měla strašnou žízeň a sucho v ústech, připadala jsem si, jako bych se tam už vdávala, celá jsem se tam třásla a ta její kolegině mi říká: "já vám naliju vodu, ať se můžete napít a vezměte si čokoládu ta je dobrá na nervy"... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte nevěstičky! Majky - moc hezky jsi to zvládla. A autíka teda obě krásná! 607 já ráááád x-) Kat - fajn, že se bižu našla :-D Myi - já mám zítra zavěrečky a pak od školy už fakt navždy ruce pryč :-p Jen se bojím, jak to zítra dopadne |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: tak držím pěsti...ať máš u zkoušek štěstí!!! :-D :-D :-D Sil, Majky: teda to je řacha za ty šaty...mě stojej 5 tis včetně závoje a nadávám jaká to je drahotaáááááááááá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak, včera jsem konečně navštívila dlouho plánované papírnictví, tak už mám doma papíry na jmenovky. V pondělí si půjčím řezačku a budu vyrábět...jen bych na roh ještě chtěla dát nějáké kytičky nebo tak něco a nevím kde to koupit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jojo, já jsem s nima taky moc spokojená. Za šatky i se závojem dám 12 900,-. A když jsem byla na 2. zkoušce těch mých vybraných šatů, tak tam byla taky taková blondýnka a chválila, že jsem si fakt vybrala nádherný šaty a že mi krásně sedí... 8-) 8-) 8-) Závojíček už mám vyzvednutej, tak se tady v práci kochám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - zkus květinářství, prodávají tam různé blbinky s oboustrannou páskou. Jo a pak jsem - když jsem si ještě chtěla dělat jmenovky - koukala na různé aršíky samolepek ;-) Já mám šaty i se spodničkou za 6500 a jsou moje :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sili-děkuji moc za pochvalu a držím ti palečky, aby jsi tu zkoušku zvládla !!! ;-) Jsi šikulka, to zvládneš. priori-no vidíš, teď aspoň nemusíš nadávat... víš, že jsou i dražší... :-D marrei-jé. já bych se taky kochala, pak se domluvíme a zajdeme tam jo??? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jasnýýýýý ;-) Já si asi na to pondělí vezmu půlden volna, půjdu do práce až na 14:00 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-aby sis to pořádně užila. Jé, když tam půjdeš s tím závojem, tak si se mohla zeptat, jestli na tu zkoušku můžeme přijet hned ráno. Směřovala bych to tak, abych tam třeba v těch 10 mohla být... :-) Já se stejně nebudu moct dočkat, až do šatů zase vlezu, takže pojedu už od nás v 8.00 hod... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No oni mají od 9:00m tak snad by nebyl problém..... zkusím se tam domluvit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: urcite to zvladnes. Jsi sikulka Ja mam dvoje saty a stoji me celkem 6000,- (a v cene je spodnicka, zavoj, rukavicky a prehoz pres ramena, kdyby byla zima)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei- :-D budeš tak hodná? Děkuji ! myi-gratuluji ke zkoušce, jsi šikulka... :-) No ono s těma šatama... těžko porovnávat ceny, protože každá máme jiné a od jiných značek, jedny jsou prostě levnější, druhé dražší. Já si prostě vybrala šaty, které se mi líbili ze všech nejvíc v tomto případě jsem na cenu nehleděla i když vím, že vyhodím 12 500 Kč a nebudu mít nic...a ono se to taky tak nedá říct, že nebudu mít nic. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: ja se na cenu taky nedivala. To bylo mile prekvapeni. Vlastne to probihalo tak, ze kdyz pani vypisovala smlouvu, tak se na nas s mamcou podivala a zeptala se, jestli nas vubec zajima cena. V tu chvilku jsme zjistily, ze ji vlastne nevime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčátka,moje šatky jsou za cenu 4500 kč. U mě to bylo jednoduchý,nic honosného,pokud možno jednoduchého a lehkého :-D A vyšly z toho ty,které jsem si vybrala. Včera se mé kamarádce narodil syn a já jsem z toho zase celej den byla tak dojatá :-N to je krásný,když se to mimi narodí... chudák rodila císařem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Miminka jsou nádhera.... taky chcuuuuu x-) Zkouška dopadla dobře. Písemná práce i ústní zkouška za 1 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: tak to je báječná zpráva,jsi šikulka,gratulka ke zkouškám ;-) Mateřské pudy jsou u mě čím dál víc častější... slyším,jak bijoou zvony... teda ty hodiny :-D
Odpovědět
Ahojky-hledám nějakou dobrou kadeřnici v Brně-mám asi tak 5 vlasů a potřebuji vytvořit svatební účes-prosííím o pomoc :-( .Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko nevěstinky ;-) Tak dneska je to za 33 a Rybka 34. A podávám hlášení - konečně vybrán sál na zámku v Náchodě, kde bude obřad. Nakonec jsme zvolili dražší variantu - Španělský sál (8330,- :-S ) , protože vypadá fakt nádherně. Ratibořiský sál (3750,- :-| ) není absolutně připravenej pro konání svateb - plechový topení, hasičáky na stěně, stará omlácený židle a na stěnách místo obrazů jakási výstava moderních fotek. Takže bylo jasno (měli jsme s sebou i obě mamči a obě nám to schválily - no až na tu cenu, teda 8-( ). Zkouška účesu - proběhla super, kadeřnice je fakt šikula 8-) Akorát jsem toi zapomněla vyfotit, takže mě uvidíte až ve finále :-D A co vy, něco nového??
Odpovědět
Profilova fotka
33 ????????????????!!!!!!!!! Chesůůůs marííía :-N Mar - je to jednou za život, kašli na kačky! ;-) Já vím, je to pálka, ale nenaděláš nic :-S U mě nic nového. Jen - příští týden budeme rozvážet koláčky, na vyslovené přání mého miláčka, že už to fakt potřebuje ofiko nahlásit kamarádům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kuřátka !!! :-) sili-ty jsi šikulka, moc gratuluji ke zkoušce ! :-) marrei-i když je to tolik peněz, tak je dobře, že jste zvolili právě tento sál. Je to jednou za život a proč si to nedopřát. Ten oprískaný sál s hasičákem na zdi by vám zkazil celkový svatební dojem... Jinak mě není dnes dobře. Asi jsme s Lukym prodělali střevní chřipku. Luk už od pátka a já od včera... no jsem v práci, ale trpím tu jak kůň... :-S Jo a u nás nového asi tolik: V pátek jsme byli objednat kytí, tak moje kytka z bílých růží, korsáž pro ženicha, kytí pro družičku, 2 pro maminky, 3 pro babičky, 5 kytic z růží - do kulata uvázaných do váz a 12 růžiček (hlaviček + zeleň) na auto nás vyjde na 3 900 Kč +- 500 Kč nahoru nebo dolů... záleží, jak se v tu dobu budou pohybovat kytky. Tak další věc z krku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brej den ;-) Rekapitulace víkendu: obdržena střevní chřipka v sobotu u mě a následně v neděli jsem zřejmě obdarovala tím samým i skoromuže :-| Miláček si vyrazil se svým bratrem do Příbrami na letiště. Liborek (bratr ženicha) si chtěl skočit též se svojí nastávající tandem... dopadlo to dobře,oba to přežili ;-) Skoromuž dostal kázání,že jestli bude skákat taky,že ruším svatbu :-D Uposlechl mě :-D je to dobrý.... Za chvíli odcházím k doktorovi na kontrolu.. zítra už snad půjdu do práce.. ale o té střevní chřipce mu říkat nebudu.. on by mě Jarda nechal určitě ještě doma.. a mě je dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - tos mě mile překvapila cenami kytí. Vidíš, musím tam ještě zavolat a nahlásit počet myrt, co chci připravit. A pak snad dostanu odvahu se zeptat na cenu :-D Jsem se totiž raději ani neptala..... :-N Prostě vím, že ty kytí chci a fertig. Počítám s 10 tisíci :-( , takže cokoliv méně je gut 8-) Kat - jj, zatluč ji, to se může stát kdykoliv, tak co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ty taky??? Bože, co to je za bacila ve vzduchu ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, že mě nakazíte! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?