Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zajdo,všechno je to na pytel.jdu volat tý paní co nám to zařizuje aby to přesunula hodtinu do sálu a obřad nevím to asi budemem ít někde v obýváku. :-( Měli jsme ho mít v altánku ale je nekrytej.jse tak těšila jak to bude všechno pěkný hlavně ten obřad a teď tohle.to je jak naschvál se vsadím že příští víkend bude nádhernej.tak držím palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
nevěstinky,nevěšte hlavičky,mě na 19.6. vycházela taky děsná předpověd,v sobotu ráno mě ještě pršelo štěstí,ale nepřestávala jsem věřit,že se na naši svatbu přijde podívat sluníčko a už dopoledne začalo vykukovat ;-) zajdaa:jo,mám pocit,že se díky svatbě najednou dooost lidí vybarví!I já jsem se nestačila někdy divit kde se v lidech ukrývá tolik nehezkých vlastností.Ale takovou zkušenost tu myslím prožila každá z nás a i tak jsme každá měly pohádkovou svatbu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a holky.....úsměv :-) zitra se vdávátééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :-D :-D x-) x-)
Odpovědět
Ahoj holky, určitě si to užijete, i když bude pršet (a třeba se počasáři sekli a bude "tak akorát" ;-) ) Zažila jsem tři svatby, kdy bylo venku hodně škaredě a pěkná kosa a dala bych ruku do ohně za to, že si to užili všichni více, než na té naší v sobotu, kdy bylo i v horách přes 30° a každý vypadal, že nás za to prokleje :-( Včera jsem se dozvěděla, že jedná sestřenice o naší svatbě prohlásila, že víc se v životě nenudila :-| a jedné tetičce chybělo jídlo přímo na stolech... My jsme tam nechtěli nic schválně, aby nepadalo hostům do polívky hrozno atd... Ale všechno měli k dispozici na bočním rautovém stolu... No jo, ale to by musela zvedat svůj ctěný zadek a to by asi nešlo ]-( A sestřenci opravdu nemůžu za to, že je těhotná a má nějaké zdravotní problémy, ráno jí prý bylo hodně špatně a ke všemu měli s sebou dvoletýho kluka... Myslím, že bylo na každém, jestli se bude bavit nebo ne 8-( Člověk si řekne, že se nezavděčí asi nikdy někomu, ale zamrzí to... Takže holky zítra užívat, užívat a užívat ;-) Budeme vám s manželem rozfoukávat mraky, aby těch dešťových kapek bylo co nejméně!!!!A když budou, tak to bude samé štěstí!!! :-)
Odpovědět
prtinka: Já si myslím, že venku to není špatný. Má být 20st, což je úplně optimální. Když se pije, tak je ti teplo i při 5st. Jak píše hannahsyr, tak může nastat i to, že se to rozdělí na skupinky. Všichni snad ví, jako bude počasí, tak ať si vezmou něco ještě na sebe... Oběd v sále a oslavu venku. myska84: No já bych to kvůli ní nesmazala :-D , ale záleží jen na tobě. I kdyby to okopírovala, tak tvoje svatba byla jen tvoje a hotovo. Já mám povahu, že bych jí řekla, ať jde do pr.... kašlala bych na ní. Vídáte se v práci neustále? Nejde se jí vyhnout? Přece nebudeš čerpat svojí energií na takovou krávu jako je ona.
Odpovědět
Holky s tou předpovědí je to teda ošklivý, ale věřím tomu, že se to nakonec povede a když nebude pršet, tak je to super. Mraky společně rozfoukáme a bude sluníčko ;-) Věřím, že svatby budou krááááásný x-) A že si to všichni užijete ;-) Holky, tak mi dneska psala kámoška že potkala mojí sestřenku a ta se jí ptala, jestli náhodou nejsem těhu...že babička prý na mě viděla nějaký fyziologocký změny...nevím teda co mohla vidět, když mě vidí jednou za uherák...asi jí přijdu tlustá či co :-S Každopádně kámoška dělala, že nic neví...a sestřence taky řekla, že byla na mý svatbě...jako svědek :-) Až se setřenka dozví, že jsem těhu, tak praskne :-D
Odpovědět
hanyzka: Nemáš dobré vztahy se sestřenkou? Dítě se snad přeje každému, ne? Na to jsem zvědavá, co bude říkat. neví to vůbec nikdo z rodiny?
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji.tak jsem to změnila tak že obřad budeme mít na terase kde jsme měli mít hostinu a hostina bude v sále.a pokud se vyčasí tak se můžeme přesunout na terasu.tak snad všechno bude v poho a bude nám pršet štěstí :-D
Odpovědět
ahoj holky, všem co máte zítra svatbu přeju, ať je to Váš nejkrásnější den, i kdyby počasí bylo jakékoli, určitě si to užijete!!! Jinak právě mi volal manžel, že zkoušel volat své mámě a je stále uražená, odmítla se s ním bavit, tak jí to zavěsil. Chtěli jsme tam dnes jet ukázat fotky. No tak nepojedem, ať si je uražená, já se jí za nic omlouvat nebudu, ona seřvala mě, tak ať si trhne. Ovšem štve mě, že je takhle hnusná i na manžela, přitom je to její jediný syn, vždycky ho hrozně vychvalovala, upřednostňovala... no nevím, nebo jestli má teď pocit, že jsem jí ho sebrala, nevím...ale štve mě, že se teď manžel trápí, ach jo :( Pozitivní je, že dnes pustili dědu z nemocnice a zítra tak bude návštěva u nich doma a ne v té ošklivé nemocnici, kde nám odešla babička, svíral s emi žaludek při představě, že tam pojedem, navíc děda byl v té úplně stejné budově na stejném patře :( Tak všem hezký víkend, dnes pracuji jen do 12 :-)
Odpovědět
barrcaa: to skutečě nemám, sestřenka je závistivá mrcha...nikdy mi nic dobrého nepřála...a já dřív byla naivka, že jsem jí ještě měla ráda. Ale od střední, když jsme spolu chodiy do třídy, ji prostě nemám ráda...a nejen já...tehdy její nej kámoška...je dneska moje nej kámoška...zjistila, že i když jsme jedna rodina, tak každá jiná. sestřenka jí nikdy nepomohla, i když slíbila...vždycky každého potopila ve svůj zájem. ale její máma je stejná...vždycky s mojí mámou "soupeřila" a vytahovala se. Z rodiny to zatím neví nikdo...po kontrole se to zatím dozví naši...příští týden a pak si počkám na konec 3. měsíce a dozví se to zbytek rodiny. hanna: to je skvělá zpráva, že je děda doma ;-) hele snad to tchýni přejde, ale je to od ní hnusný...kor když má jedinýho syna...
Odpovědět
hanyzka: já se hrozně těším, až budu těhu, až to budeme oznamovat...to jsem si vždycky představovala už dřív, nevím, co mě na tom tak těší :-) teda to to tajíte celkem dlouho... já bych to už asi někde vykecala :-) a když ne já, tak manžel určitě, on je hrozná "drbna" :-)
Odpovědět
prtinka: vyřešila jsi to dobře. I tak to může být ;-) Přeji ti k zítřejší svatbě hodně štěstí a v manželství ať to klape. Držim palečky na dobré počasí. I kdyby pršela, tak to nevadí, užívej si toho dne. hannahsyr: To nechápus tou tchýní....Asi si neuvědomuje, že o něj takhle přichází. Když jí to za to stojí, tak... Zítra přeji hezkou návštěvu u dědečka. Hlavní, že je doma. hanyzka: Tak to je síla. Jsem zvědavá, co řekne, až se dozví o prckovi. Každopádně tě nejspíš pomluví a bůh ví co ještě ;-( Nedopadnou dobře, protože na takový lidi jednou dojde.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak my zítra ráno vyrážíme na svatební cestu... a bude to celkem adrenalin. Jedeme na motorkách s partou do Rakouska a Německa, nocování ve stanech, takže mě mírně děsí víkendová předpověď :-o Ale snad to dopadne dobře, ono stejně v Alpách bude tak mezi 5-10°C takže si nevybereme ;-) Takže se tu mějte hezky a vy všechny nastávající manželky si to pěkně užijte a hlavně se nenervujte kvůli počasí, i přes ten případný déšť (samozřejmě pro štěstí) to pro vás bude jeden z nejhezčích dnů v životě...
Odpovědět
wedmad: Přeji hezkou svatební cestu a hlavně ve zdraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wedmad:taky přeju šťastnou a líbánkovou cestu ;-) hanyzka:přesně jak píše barrcaa tak,zloba ještě nikomu ovoce nepřinesla a Boží mlýny melou.Já si vždycky říkám,že ten člověk musí být mooc nešťastný,když takhle kolem sebe kope...copak šťastný člověk má potřebu ubližovat a pomlouvat?Takže nebrat si nic osobně(kdyby jste neměli co číst,moooc doporučuju knížku "Čtyři dohody",už mě tolikrát pomohly!!! ;-) )a užívat si života,vždyť je na světě tak krááááááááááááááásněěěěěěěěě :-D
Odpovědět
hanna: tak zatím to netajím ani týden...vím to od minulé neděle :-) a zatím jsem si zvykala...a taky přemáhala bolesti a zjišťovala, co můžu a nemůžu...samo o sobě dost vyčerpávající...ale je fakt, že rodičům už to říct chci...teď o víkendu koupíme ve Znojmě dva hrnečky...babička a dědeček a příští týden je našim dáme...schválěn, jestli jim to hned dojde :-D Tak po zkušenosti známý, která všem píbuzným a přátelům rozhlásila, že čeká mimčo...už v prvním měsíci...a pak na konci 3. potratila, se chci vyhnout trapným otázkám, kdyby nedej Bože se něco stalo... barrcaa: pukne závistí...a bude mě pomolouvat ještě víc...už vidím, jak bude tvrdit, že jsem se musela vdávat, že jsem určitě už věděla, že jsem těhu a podobně...nebude to žádný...to jsem ráda a šťastná za vás...ale co, vidím ji tak 3x ročně...na Vánoce, Velikonoce a někdy i na nějakou rodinou oslavu u společný babi...ale naštěstí tomu docela dobře unikám...zatím jsem letos nebyla na jediné...vždycky si to naplánují na víkend, kdy jedem za tchýní...stejně jako tuhle sobotu :-D wedmad: tak si svatební cestu moc pěkně užijte ;-) To bude dobrý adrenalin x-) leni: máš pravdu...ona mě nestojí za nic...její zloba je její problém...jen ve mě vzbudila tu škodolibou touhu, že když se mi něco podaří, tak to pěkně nadnesu...je to sice můj blbý přístup, ale nesjem už malý dítě...to, který mohla dřív terorizovat...když má potřebu se se mnou srovnávat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak připravte se a jdem našim dnešním nevěstinkám rozfoukat mraky! ;-) Hlásim,že na severu Čech je zataženo,ale neprší,takže i to je super ;-) Je 8h,to už jsou některé určitě učesané a možná i nalíčené x-) a těch nádherných a pocitů,co je ted v nich,plno motýlků v bříškách,z toho,co je čeká....a zítra už budou vdané :-N aj ta slzička se mě dere do oka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a copak naše glumbi?Ta už se dneska probudila do krásného rána jako vdaná paní x-) Už se moc těšim na její vyprávění!!! ;-)
Odpovědět
Holky co máte dnes svadbu nenechte si jí zkazit počasímm a krásně si jí užijte :-)
Odpovědět
Tak i přes ustavičné foukání do mraků je tu u nás ve středních Čechách zataženo...ale před pár minutami přestalo pršet a mraky jsou světlejší...snad se to nakonec povede :-) A cestou do Znojma budu foukat i do mraků po cestě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás prší od rána :-(
Odpovědět
Holky, přeji vám hodně štěstí a šťastné manželství. Ať se dnešní svatba vydaří a všichni se těšíme na vyprávění. Počasí neřešte ;-)
Odpovědět
hanyzka: Ona nestojí vůbec za to, aby jsi nad ní přemýšlela. Je to blbka a těmá já se nezabývám. Hlavně, že jsi šťastná ty, ne? I kdyby tě pomlouvala, tak sama dopadne blbě, počkej si na to.
Odpovědět
Holky, jen se chci zeptat, jak to máte s prstýnkama? Budete si je někdo objednávat? Mě se jedny líbí na netu a jsou myslím až z Brna tak by bylo lepší je objednat. Nemá z vás nějaká zkušeosti s tímhle?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hlásí se vdaná paní. všechno vyšlo na jedničku, včetně počasí. jsem strašně štastná :-D
Odpovědět
Tak to j super. Přeji hodně štěstí do společného života.
Odpovědět
glumbi hodně štěstí do společného života :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ještě jednou moc graturíluju :-) a těším se na další fotky ;-) na fb
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: taky ti novomanželko moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka, stejně tak jako jste měli ve svatební den! ;-) a vlastně i ostatním dnešním novomanželkám přeju hodně štěstíčka, dnes vám padalo z nebe.. nepodařilo se nám mráčky pořádně rozfoukat :( my jsme vyrazili včera večer na Vltavu na vodu.. a dneska večer sme se vrátili... stan sme stavěli za tmy a za deště... tak jsem hned manžílkovi říkali (potom co pršelo celou noc a dopoledne..) že jestli chce potomky, tak bysme měli jet spíš domu... nebo se žádných dětí nedočká... tak dneska spíme ve své... suché a teplé :D
Odpovědět
mavo: joo, doma je doma.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?