Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
prtinka samozdřejmně že byla každý denjobovka- ten poslední týden před svadbou jobovka a nejhorší byl pátek a sobota ráno :-|
Odpovědět
janisska a leni: díky holky, asi od obojího trochu :-D prtinka: všechno nakonec dobře dopadne, uvidíš. Mě teda před svatbou vytočilo jen chování švagrový, kdy nám nabídla, aby jsme u nich přespali před svatbou (u tchánovců byli naši a jelikož mají malý byt,byla by to tlačenice) a pak nám dva dny před řekla, že nám ale nepůjčí klíče a že přijede domů chvilku před půlnocí...trapas, ale nakonec se to vyřešilo k mé spokojenosti...udělala jsem scénu (manžel dneska říká, že takhle nas... mě ještě neviděl...a že to určitě už bylo tím, že jsem těhu)
Odpovědět
Holky, vy mě strašíte. Pořád nejsem rozhodnutá, zda svatbu tady v ČR s rodinou a nebo mimo. Takhle budu rozhodnutá hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa:my máme teď svatbu v sobotu.nikdy bych se bez rodiny nevdávala to by je mrzelo.ale myslela jsem to tak že jsme to měli naplánovat jen s rodinou a bylo by.Při těch svatbách se vždycky projeví charakter některých lidí.
Odpovědět
prtinka: Mě to na jednu stranu by mrzelo taky, ale říkám si, že s nima udělám oslavu. Pořád nevím no. Někdo tě zklamal? kamarádky ukázaly svojí pravou tvář?
Odpovědět
Profilova fotka
zklamal,ale s tím už asi nic neudělám.nechci to tady vypisovat.nenenchám si tím zkazit svatební den.
Odpovědět
To určitě ne. Koukej na to s nadhledem. Užívej si teď dnů, které přijdou jen jednou za život ( někdy i 2x ) :-D Věnuj se sama sobě a těš se. Budeš to mít určitě krásný a ty přípravy stály za to. Za 2 dny budeš nevěsta...na to se těš. Oblíkneš si krásný šaty a celý den je jen a jen tvůj. Hlavně si po řádně odpočiň. Ségra si nechala den před svatbou totální klídek, ale stejně je člověk unavený. Kde to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo odpočívej když mám doma 17 měsíční dítko tak si člověk moc neodpočine :-D :-D My to máme v Selským mlýně kousek od Mníšku pod Brdy.Budeme tam mít všechno obřad hostinu i ubytování.a kde vy to plánujete?
Odpovědět
Takovýho prcka? Tak to bude mít taky co dělat, aby vydržel :-D Máte to hezky naplánované...ubytování platí i pro vás nebo jedete jinam na svatební noc? Teda pokud se této tradice držíte. Málokdo má na ní totiž náladu po tak náročném dnu. My zatím o svatbě jen uvažujeme, víš? Pořád visí ve vzduchu otázka, kde se to bude konat. Spíš to ale připadá, že padne ten Mauricius. Přítel nemá rád to "divadlo". Chtěl by být jen ve dvou, je to přece jenom náš den ;-) Ale fakt nevím. Finančně to není o tolik dražší. Řekla bych, že to je na stejné cenové úrovni. Můžu se zeptat na kolik Vás tady svatba vyšla? Stačí jen přibližně.
Odpovědět
barrcaa: já myslela, že už to máte jasný, že to bude Mauricius? Naše svatba teda vyšla na necelých 42 tis...všechno jsme dělali sami. prtinka: to si teda svatební den kazit nenech ;-) ne všichni přátelé si zaslouží to pravé přátelství...
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaaa: taky jsem nejdřív chtěla svatbu na mauritiu, spojenou i se svatebkou, myslela jsem, že by nás to taky vyšlo na stejný penízky, ale svatba v ČR nás pro 90 lidí vyšla levněji než jen pro nás dva v zahraničí a ještě jsme ten den mohli trávit se všemi, který máme rádi a za to jsem fakt vděčná! i když mě družičky pěkně štvaly, stejně bych nic neudělala jinak.
Odpovědět
hanyzka: No jasný úplně ne, ale na 80% to chceme. Znáš to...něco máš na plánu a pak to dopadne jinak. Spíš ale jo, jde jen o tu rodinu. To je jediný. Tak to je hodně slušná cena...To dokáže málokdo :-D Jak jsem tu četla v diskuzích, tak plno lidí kvůli svatbě dluží. prtinka: mám stejný názor. Soustřeď se jen na sebe.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky posaď te se!!! dneska ráno mi od milé kolegyně přišla sms: prosím tě, potřebuju raua, nebo spíš něco pořešit...a co mě neblesklo hlavou: bude se vdávat!!! a najednou ji všechno, co se týkalo mojí svatby, strašně zajímá! ta vyloženě neunesla to, že jsem byla středem pozornosti. A najednou mi svatbu a manžela přeje.....je to normální? takže jak jsem nakvašená, tak ji nepřispěju na svatební dar a nepopřeju. jak ona (oni) na mě, tak já na ně....vím že je to hnusný, ale kadit si na hlavu nenechám ]-( a až zjistí, kam pojedeme na svatbku č.2 tak asi pukne :-( ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
myska: jen do ní (nich!) fakt se ní vyprdni, nic jí neříkej! a ani nepřispívej... ale popřát bys jí mohla... přece nebudeš úplně jako ona, ukaž jí, že seš lepší! ale ani korunu bych do ní nestrčila!!!
Odpovědět
myska: přesně jak říká martina, musím se smát, když to čtu, některý lidi jsou fakt hrozný...
Odpovědět
Tohle je klasické jednání kolegyně "svině". Nic nepřeje a jak se to týká jí, tak by se měli všichni přetrhnout. Říkala bych jí informace napůl, ať se otáčí. Na druhou stranu, proč se nepochlubit? Já s tvým chováním souhlasím. Jen tak dál. Nepoštěj k sobě lidi, který za to nestojí. Jedete ještě na druhou svatebku? Se toho nějak nechcete vzdát ;-) Kam jedete? Můžu-li se ptát.
Odpovědět
Já bych nepřála lidem, kterým přát nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: s tou gratulací máš asi pravdu, nemusím být stejná ve všem jako ona barrcaa: no příští týden jedeme do č. krumlova, ale to mám svatební dar od maželových kolegů z práce a kam pak to nevím, ale někam hodně na jich. dneska jdu do cestovky se zeptat :-), tak uvidím, co nabídnou, ale jedeme na last :-), tak pak hodím info kam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: a říct ji to zatím "nemůžu" z toho důvodu, že mi stačilo to, když zjstila, že se budu vdávat ;-). to dělala strašný naschvály!!!!
Odpovědět
myska84: vy se teda máte. Jestli se ještě můžu ptát, tak v kolika ses vdávala? Je to od nich hezký dárek, viď? Snad najdeš nějakou pěknou dovču, držím palce.
Odpovědět
barrcaa: tak dluhy kvůli svatbě bych teda nechtěla...stačí, že máme úvěr na auto. Já jsem toho názoru, že když na něco nemám, tak si to nepořídím...a půjčovat si peníze dneska umí každý...dělám na exekucích, tak vidím, jak to dopadá, když někdo nemůže splácet...beru tak půjčky na byt, vybavení domácnosti, ale s rozumem...na dovolený, dárky na Vánoce a podobně prostě bych nikdy nechtěla půjčit...ani bych si to neužila. myska: tedea ta kolegyně je pěkná svině...já bych jí neporadila ani za zlatý prase, když se chovala jako pipka, popřát jí můžeš, ale tím to končí. Ta druhá svatebka je super, to si pěkně užijte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: věk máš v mým nicku :-) jj je to hezký dárek a taky se oba moc těšíme holky, milá kolegyně vyzvídá o 106 a strašně ji najednou zajímá moje svatba, výzdoba auta a chce vidět fotky..., tak jsem si říkala, že fotky ji ukážu, teda pokud do tý doby budou, až po její svatbě, takže teď přemýslím, jestli se nedohnátne tohodle alba co je tady, protože na fb ji mám blokovanou a nic tam nevidí...krom tý titulní fotky, na který nevidí nic a to ji strašně mrzí :-D. V práci to bude ještě zajímavý oujé :-(, ale jak jsem vám napsala, tak se mi trošku ulevilo. A těším se, až poletíme na dovču :-) a nejlépe 25.9. ;-)
Odpovědět
a kdy se ta kolegyně bude vdávat? teda je to potvora...no hlavně, aby nenašla beremko a tebe tady...
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: to datum co jsem psala odlet, kdyby se o tomhle dozvěděla, tak jsem mrtvá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky abyste se nelekly, nikdo mi album nesmazal, byla jsem to já sama
Odpovědět
Profilova fotka
Holky chci rychlou radu.Jak by jste to řešili vy?Vzhledem k počasí sobotnímu se rozhodujeme jestli nepřesunout hostinu do sálu?Máme obřad v altánku to doufám že v ten moment pršet nebude.Ale jde mi o hostinu a večer máme grilování je to na kryyté terase a nevím jestli nám tam nebude zima.Máme dilema má být 19 stupňů a to je fakt docela málo.jsem z toho teda hodně mrzutá.jak by jste se rozhodly?
Odpovědět
Jo ták, počkej a ještě není jistý, že letíte nebo už jo? Asi mi to mrně ubírá krev do mozku :-N Hele asi bych se na ní vy*** (no snad víš co)...je to kravka blbá a nenech si od ní kazit náladu. Toho alba je moc škoda ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
hany: já ho založím až po její svatbě :-), stejně tam jsou fotky od ostatních a 2 nebo 3 jen byly profi :-) a let je jistý, jen ještě nevíme kam, máme vybraný 4 destinace tak počkáme na nejlevnější. ona totiž chce vidět fotky pro inspiraci tak prostě nechci, aby mi je "zebrala" a brala je za svý, chci si uchránit prostě svoje soukromí :-(
Odpovědět
myska: to ti docela schvaluju, nebude dlouho trvat kdy objeví beremko... takhle máš jistotu, že ti to nevezme... prtinka: já bych oběd udělala v sále a pak si každý sám rozmyslí zda být venku nebo vevnitř, my to tak měli, i když občas mě štvalo, že ženichova strana byla venku, protože kouřili a moje strana zase pařila vevnitř a moc se spolu nebavili, místo toho aby pařili dohromady...pro příště bych dala bud venku všichni nebo vevnitř všichni...ale je to jen můj názor...
Odpovědět
Ahoj holky, my máme svatbu taky teď v sobotu, takže zítra. Počasí je fakt na mašli, protože obřad máme v zahradě :-( . přiznám se, že mi to dost zkazilo to těšení se. Takhle mám obavu, jak to všechno bude, protože to mělo být úplně jinak.... prtinka: já jsem rozhodně ráda za to, že hostinu máme v sále. má být i 16 což je fakt kosa. jsme to pěkně slízly obě dvě :-p Asi nejhorší víkend v červenci :-x A jinak něktěří lidé mě taky dost překvapili a zamrzelo to.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?