Menu Forum

Termín svatby - červenec 2010

11. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
Registrovala se 8. září 2009 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 10. července 2010
    Na Novém Falkenburku, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
hannahsyr
Registrovala se 8. září 2009 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 10. července 2010
    Na Novém Falkenburku, Region Děčín
 hanyzka - tedy malá je krásňoučká emoticon my taky budeme mít holčičku, dnes mám přesně 9 týdnů do termínu a už se nemužu dočkat, břich velkej a těžkej, pořád vedro, nohy natýkají...aspoň že už jsem doma a nechodím do práce emoticon
Jinak všechny zdravím!!!! emoticon
8. čer 2011 v 19:15  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
 @hannahsyr děkuju emoticon Těch pár týdnů do konce uteče jako voda a budeš malou mít u sebe...je to nejkrásnější chvíle v životě emoticon My si to pořád krásně užíváme, Anežka je pohodářka emoticon Ale v tomhle vedru je to úděsný s tím bříškem, já byla tak ráda, že jsem tohle měla přes zimu. Ale když už jsi doma, tak to bude v pohodě emoticon Pořádně odpočívej a šetři se, dokud to jde emoticon A nožky hoď hezky nahoru a žádný domácí práce emoticon
11. čer 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš