Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už máme fotky a jsme unešený, necháme si udělat všechny... 50 jich je v albu a to jich mám ještě dost krásných v PC....
Odpovědět
tak se hlásím jako vdaná paní!!b\lo to celé hektické a náročné, ale nakonec to bylo super. Sice sešlo z tramvaje, ale dojelo se autem, šaty sem měla urousané, dvakrát sme pořádně zmokli, naše rodinka furt dělala problémy, ale nečekala sem, že by to bylo dopoledne jiné. Zato odpolko to stálo za to, všichni se skvěle bavili a řikali, že je to super party, tančila jsem do 3 do rána a padla vyčerpáním ve čtyři, v sedm už sem žehlila a balila na cestu. Masakr!!Teď sedime na letišti, let má 2hod zpoždění a snažim se neusnout. Ale pocity skvělé, všichni se fakt bavili, všem sem se líbila a i když naše svatba měla hodně nepovedeného, bylo to fajn.A co myslíte? Zbylo jídlo a pití?Samozřejmě!!!!Všeho bylo třikrát víc než by bývalo stačilo, takže se vyhazovalo a vyllejvalo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,taky se hlásím jako vdaná paní.A mráčky jste nám rozfoukali i když ráno teda pršelo až mi z toho bylo špatně dopoledne přestalo a mohli jsme mít obřad v altánku a naprosto úžasný,díky mými manžílkovi který to zařídil,aby se to nakonec konalo v tom altánku.Paní provozní se to přemisťovat nechtělo ,tak manžel čapnul stůl a šel :-D zlatíčko.Brečela jsem jako želva při gratulacích.Hostina výborný všichni s bavili jedli a tancovali.Spát jsme šli v půl třetí a náš synáček nás nechal spát do půl devaté :-D Tak děkuji všem kdo na nás myslel. :-)
Odpovědět
janisska, prtinka: tak holky gratuluji a vítám Vás mezi mladé paní! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, vidím, kolik se vás tady už povdávalo, na mě to ještě čeká - posledního. Všem vám gratuluju a mám jeden velkej dotaz, kterej určitě zodpovíte nejlíp vy - už zkušený nevěsty:-) JAK HODNĚ SE DODRŽUJOU PŘEDPISY VE SVATEBNÍ KOLONĚ? Jede nás 12 aut, z toho půlka jsou Italové, který naše město vůbec neznaj (jsem z Hradce Králové, takže žádná díra o pár lidech, ale hromada křižovatek a semaforů). Prostě potřebuju vědět, jestli se ty předpisy fakt dodržujou nebo se to fláká a jede se pohromadě za každou cenu s tím vědomím, že nás třeba nezkásnou v ohledu na to, že je to svatba...
Odpovědět
radmarus: no nás jelo 13 aut a občas jsme na křižovatce z vedlejší na hlavní troubili tak dlouho až nás všechny pustili...ale semafor jsme po cestě neměli žádný, takže to fakt nevím a asi bych to radší neriskovala, vždycky se najde v čechách nějakej blbec, který to do vás může narvat... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
radmarus: tak na to bacha...skoro jsme se vybourali. jeli jsme z vedlejší s hummerem, pouštěl nás na hlavní kamion, protože bychom se tam jinak nevešli a nějakej kokot ho ze zadu začal předjíždět, takže nás neviděl. zabrzdili jsme asi 5cm od sebe...takže opatrně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radmarus : řeknu ti to takle, můj manžel je zrovna u dopravní policii, tak to slyším denně :-) téměř žádný policajt by nezastavil svatbu, pokud ho na to ovšem někdo neupozorní, třeba porušení předpisů už jsou jen ty SPZ ženich , nevěsta a pod...to se taky nesmí, ale neřeší se to v tu chvíli, ale stavět na semaforu určitě ano a ostatní podobná, docela důležita pravidla, nejde jen o to, že by vás pokutovali, ale hlavně by vás nějaký- deb** mohl srazit a je po svatbě :-( takže radši, když vás nepustí semafor najednou, zastavit někde při okraji, pokud možno...je to blbý, ale radší si dát bacha
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s evelp i s těma policajtama. u nás na náměstí stojí a hlídaj pořád, ale jak jede svatba a troubí, tak je nechaj a nic nedělaj :-), ale pokud by neměli povolení, tak je problém a platí se pokuta
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, holky, za poznatky, jsem ráda, že jste poradily. Snad nějak dojedem, hlavně Italové:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, konečně trošku klidu :-) naše svatba byla úúúžasná. všechno klaplo, přípravy se vyplatili i ti kteří nás odrazovali a tvrdili, že si stejně vlastní svatbu neužijeme změnili názor. bylo to prostě pohádkové vám všem moc díky za podporu a za spoustu skvělých nápadů a doufám, že konečně někdy dáme srazík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se po delší době, už jsem jedna z posledních která to ještě nemá za sebou, čeká nás to teď v pátek. Chtěla jsem se zeptat jestli se něco našlo, na co jste zapomněly, popř. ani nevzdechly, co vám chybělo, nebo naopak co bylo zbytečné. Díky moc ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vanilka: u nás nebyo zbytečného nic, možná jen deštníky(ale to člověk nikdy dopředu neví) jinak doporučuju knihu hostů, sice máme spoustu přání, ale v knize hostů jsou momentální dojmy a opravdu skvělý hlášky. takže super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jdu vás jen pozdravit, zitra jedeme na výlet a ve středu na českou svatebku :-D takže se těším jak malá a vypadá to, že v pátek pojedeme z krumlovat k liberci :-| ale tam se mě už moc nechce, je to asi 3 hodiny cesty :-( a s naši hondičkou. novopečeným mladým paním opožděne gratuluju a našim posledním nevěstinkám přeju hodně štěstíčka a svůj den D si pořádně holky užijte, já pořád a dokola koukám na naše fotky :-D a ač jsem měla slíbený, že profi budou dneska, opět nejsou :-( , já chápu že tomo má víc, ale nemá to slibovat, že?
Odpovědět
Ahoj holky, všem novomanželkám moc gratuluju. Je dobře, že se všem svatba vydařila. Užijte si hlavně svatební cestu ;-) myska84: to teda nemá slibovat. Člověk se na to těší a fakt by mě štvalo to pořád odkládat. Snad je budeš během tohoto týdne mít.
Odpovědět
Ahoj holky, všem čerstvým mladým paním moc moc gratuluju a přeju co nejvíc štěstíčka do nového života ;-) My si včera vyzvedli OL a začne koloběh s občankama...a změna trvalýho bydliště. Každopádně zítra mám dovču a ráno jdu s mimčem k doktorce...aby nám řekla, jak jsme na tom...poprvý, tak začínám být nervozní. Jinak mimi mě dává docela co proto...už tolik věcí nesmím, že mě z toho brzo asi klepne...o víkendu jsem zjistila, že ač nepociťuju hlad, ale mám prázdný žaludek, nesmím jet autem, protože je mi okamžitě na zvracení...banán těsně před cestou autem nepomohl :-| Dneska sedím v práci a je mi opět mizerně...na žádný jídlo nemám chuť, tak jím jen, aby se neřeklo a nebylo mi hůř než teď...nechutenství jak blázen.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky,taky všem nevěstám moc moc gratuluju a těším se na fotky a vyprávění ;-) Co v září nějaký ten srazík? ;-) hanyzka:držím všechny palce,ať jste u doktora zdravý jako rybičky a a't už Ti je brzo líp ;-) Však ono se to nechutenství brzo vytratí a přijde sladké mlsání :-D Už Ti jde Hani malilinkato vidět bříško?
Odpovědět
Profilova fotka
holky máme fotky a jsem zklamaná :-( mám pocit že bratránek to nafotil daleko líp :-S já poslední týden v září mám dovolenou :-)
Odpovědět
myska84: To jsou tak hrozný? To snad ne. Ještě tři dny a budeš mít klídek. Závidím ti ;-)
Odpovědět
Leni: kamarádce nechutenství zůstalo celou dobu...a po sladkém zvracela také celou dobu, tak uvidíme. Tak raději ať to zůstane tak jak to je...alespoň tolik nepřiberu :-D no bříško už malinkato vidět je...alespoň já ho vidím a manžel taky :-N Jinak doufám, že ostatní ho zatím nevidí...zatím je to v práci tajné. Dokonce jsem se vážila a zhubla jsem...asi to je tím, že neďobu žádný sladký...v práci jsem si dávala tatranku...alespoň 3 za týden...a doma kakao skoro každý večer...a to teď nemůžu. Díky, jsem fakt hodně zvědavá, co se zítra dozvím od paní doktorky...v kolikátým jsem. Jinak manžel je nadšený a hezky se o mě teď stará :-D Je to poklad...když mi bylo zle v autě, tak se mě pořád ptal, jestli je to dobrý a jestli může jet tak a tak...a stačilo, abych se jen víc nadechla a hned, jestli mi je dobře...jestli nemá zastavit :-N A na zítra se těší...chce jít se mnou k doktorce se podívat na ultrazvuk :-) Ani nevím, jestli tam smí...uvidíme.
Odpovědět
hanyzka: teda i když ti je špatně tak ten pocit je uritě úžasný, že v tobě roste miminko... tak hlavně abyste oba byli zdraví, tak ať to u doktorky dopadne dobře lera: no s tím srazem jsem zvědavá taky :-) myska84: jak to prosím tě, třeba se ti to jen zdá? Budeš je sem dávat nebo jen na FB?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky novomanželky a ještě i nevěsty :-) všechny vás moc zdravíme :-) je super,že jste si všechny svoji vatbu užili na víc jak 100% .u nás to bylo taky tak.V podstatě všechno vyšlo líp než jsme čekali. I miminko bylo hodný celý den,jen v 11 večer už začalo zlobit,tak jsem musela zpomalit.Jinak to ale nemělo chybu. hanyzka : moc ti držím na zítra pěsti,na ultrazvuku je to krásný,my už jsme v 11 týdnu a konečně je něco vidět :-) jako třeba hlavička,ručičky a jedna noha :-) ještě se nám nerozdvojili :-) já už jsem si musela o víkendu koupit volný kalhoty přes bříško,protože sedět v práci v riflích absolutně nezvládám...bříško už je vidět hezky :-) Jinak taky je mi pořád zle a jediné co mi trošku pomáhá je sladké :-) paradoxně k tobě :-) Takže takovou spotřebu sladkostí a buchet a dortů jsem v životě neměla..a taky jsem zhubla :-) na začátku těhu je to prý úplně normální.Tak ať se vám zítra UZ líbí a miminko se pěkně ukáže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka:jéé,to je krásný,když se chlap takhle pěkně stará :-) už se na tu láskyplnou otcovskou péči od manžílka taky těšim ;-) a co jména?Já vím,že je ještě brzo,ale každá z nás určitě už sem tam přemýšlí,jaké se jí pro dětičky líbí jména :-) Já jsem ted ujetá po holčičie jméně Noemi.Sice to s českym přijmenim moc nejde,ale ted frci Emicka(to se nám taky moc líbí),coz se ji vlastne zkracene taky může říkat ;-) noo,tak uvidíme,jdu hledat čápa a uplatim ho rohlíkem,aby nepřehlédl naše okno :-D myska84:holka zlatá,nebuď smutná,uvidíš,že časem na ně budeš koukat jinak a se zalíbením!Jestli alespon máte vyfocený hlavy a sem tam jste na fotce celý,tak to není důvod ke smutku.Kamarádce natočil svatbu bratr od ženicha celou na ležato 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv,hanyzka:holky koukejte sem psát co nejvíc,je to moc krásně motivující :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : no nevím nevím,píšem tady zatím jen ty krásný věci a to zvracení a bolenéí bříška raději vynecháváme :-) to jsou ty míň příjemný věci :-) ale jinak to to ostatní vynahradí na 100% a ke jménům,ny my už máme vybraná jména jak pro chlapečka,to bude Kubík a holčička bude Sárinka,tak uvidíme které nakonec použijeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv, hanyzko: Moc gratuluju a přeji hlavně zdravá miminka. My bysme se po svatbě chtěli začít snažit o druhé, tak jsem zvědavá jak nám to vyjde, na první jsme čekali 10 měsíců. Jinak já taky měla strašnou chuť na sladké...ze začátku jsem měla období kdy jsem pozřela jen jogurt, víc ani ťuk.
Odpovědět
areriv: tak dát si sladký, tak trávím den na wc :-N Můžu všechno slaný a sladký jen čaj. Když jsem zkusila buchtu od babičky, tak to bylo šílený...chudák babička, ještě nic neví a já předstírala...ale jsem teď dobře bledá. Už se těším, až něco uvidíme...teď to ještě nebude nic moc. O tom hubnutí jsem četla, že to je normální...pak to půjde zase nahoru, tak mě to neděsí...spíš jsem ráda, že ta rafička na váze šla trochu dolů...jen doufám, že tyhle stavy přejdou a bude lépe...kolegyni to přešlo ve 4. a kámošku během 3. měsíce...to si sice ještě počkám, ale budu doufat. Leni: to jo, to je fajn, když se takhle stará...a je mi ho i předem líto, protože vždycky slízne tu mojí blbou náladu...ale už jsem se mu předem omlouvala, že to prostě neovládnu, že někdy vyjedu, když mi není dobře, tak to bere...ale mrzí mě to...jména jsem teda ještě neřešila...před lety jsme si o tom s manželem povídali, ale oba už jsme zapomněli, co se nám tehdy líbilo...vím jen, že to nebudou jména po nás, jinak nad tím zatím nepřemýšlím. Asi to začnu řešit až časem... hanna: no momentálně se těším na okamžik, až vyleze ven...což si nějaký ten měsíc počkám, protože takhle zle mi ještě nikdy nebylo...a i od kamarádky kolegyně říkala, že je to krásný, že budeme mít mimčo, ale že i po 4 dětech jí těhu přišlo šílený...na malý se těšila, ale až uť je venku...říkala, že když slyšela od některé kámošky, jak to musím být krásný, že uvnitř je mimčo, tak měla chuť jí rozbít hubu...že jí natékají nohy, bolí žaludek a podobně...momentálně mám stejný pocit, ale ne že bych se na naše mimčo netěšila...jen prostě nezvládám pocity, který mám...
Odpovědět
Profilova fotka
vanilka.v : moc děkujem :-) u nás všechno vypadá na jedničku,tak snad tak n´budem i pokračovat.Nám se mimínek podaříl na první platnej pokus :-) měli jsme štěstí...tak vám moc moc držím pěsti aby to vyšlo co nejdřív na moc dlouho jste na miminko čekat nemuseli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyz, areviv: jen si to užívejte, náš prcek určitě čekal až se mamka s tatkou vezmou a ted se zadaří :-D čápy už uplácím pekně dlouho, ale den před svatbou jsem jela pro šaty a na poli byli hned dva vede sebe a se svědkyní jsme pak potkali ještě jednoho, tak to bylo aby to nebylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : teda to je jako znamení :-) držím moc pěsti,fakt je to krásnej pocit,ty // :-) a pak fotky z UZ
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?