Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
jojo, taky budeme vyhazovat a já už se těšim, až jim budeme moct říct: My sme vám to řikali:-) Tchán si totiž myslí, že na hlavu je potřeba 300g uzenin (sýry, šunky, slámy)!!!Když se to dá na talířek, tak se 2 lidi nacpou k večeři...zkoušela jsem to a to jsem fakt rozežraná až hrůza...Plus tam máme zeleninu, ovoce, uzené s chlebem, koláčky, dorty, slané, miniřízečky, brsalát, rajčatový salát...myslim, že nemusim být vědma, abych i já blondýna poznala, že 300g uzenin je příliš:-)Ne každej si přeci dá všechno, že, ale jsou starší a chytřejší a chtěj nám pomoct :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
hani: ty fotky od fotografa jsou moc pěkné!!! těším se na víc!
Odpovědět
Profilova fotka
jsem z práce domaaaaaa :-D tak jsem dneska šla do cestovky, jak je na konci září v řecku, protože opět kolegyně začala žvatlat, že se ji nelíbí že si chci na konci září vzít dovolenou, a bla bla bla bla.....a že v řecku už hezky nebude a bla bla bla....tak jsem se šla zeptat a opět kecala, takže doufám, že nám to konečně vyjde a pojedeme na podzim na svatební cestu do světa :-D
Odpovědět
janisska: jo jo, přesně, to budete mít to samý, no musíš to ignorovat...jen je to fakt škoda peněz... mavo: no my se taky děsně těšíme, jako vy máte fakt super fotky, my měli takvýho normal fotografa tak uvidíme, ono tam na severu toho totiž moc není... myska: kašli na kolegyni, ji může být fuk kam jedeš na dovču ne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: někdy to jde, ale někdy ]-( holky já už umím hrachovou kaši :-D už jsem to udělala konečně podle receptůůůůůůůůůů :-D já vím proč jsem se vdávala :-D manžílek už dama "nadává", že bylo líp, když jsem nevařila a nepekla nepečený dorty :-D
Odpovědět
myska: :-D to se musím smát, to já včera upekla hruškový koláč podle netu a jím ho jen já, prej mu nechutná...no co nadělám... ještěže mu k večeři stačí párky, ty máme často :-D
Odpovědět
Holky, tak nám do svatby nikdo nekecal...a to jsem nechtěla žádný tradice...ty jsem striktně zakázala a všichni se toho drželi. Naši i tchánovci přispěli svým dílem, ale nechávali na nás rozhodnutí, jak co bude...neudělali nic, co by nám vadilo. Já teda peču a věřím docela ráda...ale jen o víkendu, protože přes týden je to otrava...to budu muset, až budou děti, ale pro nás dva jsem manželovi řekla, že přes týden ne a vzal to. Ani nekecá :-N Vždyky pak o víkendu udělám nějakou mňamku a on je spokojený :-D Už teď vymýšlím, jaký mu udělám letos k narozeninám dort...bude mít 30., tak to musí stát za to...asi udělám srdíčko...několikapatrový...ale uvidím. Jdu zmenšit nějaký fotky, abych už sem konečně něco dala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: hm, u nás hrachovku jím jen já :-D si koupil bagetu :-D jsem ho hned "sprdla", kde mám kofolu :-D hanyzka: je, kdo tu mluvil o kecání do svatby? jsem nic nezaregistrovala :-( , tak já si přes týden vařím z toho důvodu, že v práci nechodím na obědy ( jsem v kanclu 3 a musí tam zůstat max. 2...) jé budou fotky
Odpovědět
Profilova fotka
hm, super psala jsem fotografovi skrz fotky a odpověď byla, že do konce týdne nemá čas ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, doufám, že jednou uděláme ten srazík, jak jste se tady o tom bavily :-D
Odpovědět
myska: na minulé stránce :-) Jinak jsem dala pár fotek...zatím jen část, budu postupně přidávat, protože už jsem nějaká utahaná.
Odpovědět
hanyzka: krásné!!! Měla si moc krásně udělané vlasy, to se mi vždycky hrozně líbilo takový styl... Moc vám to slušelo! myska: no já jsem taky zvědavá na ten sraz, jestli se udělá :-) jinak fotografové teď mají žně, jedna svatba za druhou, ten náš fotí v pátek odpoledne do 16 hod, pak nám dá naše fotky a v sobotu má 4 svatby...
Odpovědět
Článek se načítá
hanyzka: ta první fotka je fakt úžasná
Odpovědět
hanna: děkuju :-) podobný tý první mám ještě i další...snad je časem přidám i sem...mám fotek hafo a musím vybírat (celkem asi 2GB s tím že jedna fotka má cca 4-5 MB). Taky jsem zvědavá, jestli se sraz udělá...pro mě taky i kdy :-)
Odpovědět
hanna: vlásky jsem musela kvůli sladění s šaty obarvit na měděno...barvil manžel a myslela jsem, že snad vezme nůžky a vlásky mi během toho ostříhá, jak se s tím pral...ale nakonec spokojenost :-D
Odpovědět
Koukám, holky, že to máme skoro všichni stejné. hanyzka: No, četla jsem pár diskuzí a rozhodla se vzít na druhém konci světa. Mám ségru, takže jednu svatbu naše mamča zažila ;-) Chci, aby to byl jen můj a jeho den a ne den pro druhý. Příprava, svatba, oslava a člověk padne do postele unavený a peníze v háji. Já vím, nesmí se to tak brát. Co se týče fin.příspěvků, tak doufám, že něco dostaneme :-D Od mé rodiny určitě, ale co se týče jeho, tak vůbec netuším. Myslím, že celá svatba se ale nezaplatí. To by museli být hodně štědrý :-D Užili jste si to aspoň maximálně, když kvůli tomu teď musíte šetřit??
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: fotky krásný hanna: no udělá ;-) tomu věřím
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: nejhorší je, že je to můj známej :-| a už se bojím toho, že se fotek nedočkám, a jak na něj budu tlačit, tak se obávám, že řekne, že se na to může taky vykašlat...
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky perlička, volala jsem na pasy, jestli potřebuju k vyřízení OP, a říkala jsem paní v tel. že mám jak změnu příjmení, tak i travalý adresy a potěšila mě, že ať vezmu všechno, co mi dali na matrice, starý pas + rodný list a že mi pas udělaj :-D to je super!!!!!! juchů a já se bála, že další měsíc budu muset čekat na pas
Odpovědět
myska: jo tak to je blby, to mi manzel taky nabizel, ze nam to nafoti jeho kamos, jenze ja nechtela prave proto, ze bysme se fotek taky nemuseli dockat, jednomu znamymu fotil mimino, ktery se narodilo vic jak pred rokem a do ted ty fotky nemaji :-| ale snad to nebude tvuj pripad, urcite ti je dodela ;-) hanyzka: tak to mas dobryho manzela, ze ti barvil vlasy, to by ten muj asi radsi uklizel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: tak to bych zvala auto a jela k němu domů a prostě by to dal na flashku :-), jinak bych mu dala potom super refernci dál
Odpovědět
Profilova fotka
myska: kvůli pasu adresu hlásit nemusíš.. my se budeme snad na konci roku stěhovat do svýho a to nás potom čeká zase vyměnit občanku, ale to oba dva a to jsou poslední dokumenty.. v pasu adresa uvedená není, tak jí nebudu muset měnit, ani v řidičáku :) holky, to já zatím vařit nemusím..... bydlíme u rodičů i s prarodičema a babička vaří pořád, tak se občas postarám akorát o večeře pro mužíčka, ale oběd má každý den a teplý a přesně v poledne :D akorát jsem zvědavá, jak to bude vypadat až budeme jen sami dva... to budu muset vařit až přijedu z práce a ještě obědy a večeře :( protože mužíček je buď v práci a nebo třeba tři dny v kuse doma :( hanyzka: mě se taky hrozně líbí ta první fotka, ta je fakt origoš!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: bych si ho nezařizovala, kdyby mi kolem 26.6. nepropadl :-D a já si vařím do práce, manžílek sní jen to, co zbyde :-D, počkej, nebudeš si měnit řidičák?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: teď si měním OP, pas a řidičák.. ale až se budeme stěhovat tak jen OP :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: si sedím fakt na vedení :-D ach jo, se těším až budu příští týden v českým krumlově :-)
Odpovědět
Holky děkuju :-) barrcaa: tak má to svý kouzlo se vzít mimo...jste tam jen Vy dva a nikdo do toh nemůže kecat :-) My teda měli den pro sebe i pro druhý...je fakt, že tam byli i lidi, který jsme museli pozvat z nutnosti...ale nezkazili nic. A teda část rodiny, která nebyla zvaná (ta, co se přijde vždy jen opít a všechno sežrat) měla hromadu keců...a asi to budu mít ještě dlouho na talíři...ale co, nebyli tam a to je to hlavní :-D
Odpovědět
hanyzka měli jste nádhernou stylovou svatbu a ty šaty-jako éterická víla!!!Krásné!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka:teda,fakt jsi byla jak princezna z Pána prstenů :-) Krása!!!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,taky se vám před svatbou pořád něco hroutilo?já mám teď každý den nějakou jobovku a nejhorší je že je to ze strany kamarádek.a hodně mě to mrzí :-( a opravdu se začínám přesvědčovat že jsme to měli udělat jen s rodinou.ach jo
Odpovědět
prtinka: jestli se můžu zeptat na svatbu, tak vy jste se brali bez rodiny? určitě jsi to psala, ale je to tady tolik ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?