Termín svatby 13.10.2012

Profilova fotka
Kdopak má ještě termín 13.října ? :-)
Odpovědět
já mám taky termín 13.10.2012 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky :-) taky máme termín 13.října,tak doufám že to nebude i se sněhem :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme ještě o měsíc později, doufám, že letos bude sněžit nejdřív na Martina :)
Odpovědět
A já mám den před Vámi =) 12.10.12 =)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@jaroslavamitankova @kacir83 @miksha No tak snad nám holky dobře výjde počasí ;-) Jinak myslím,že sníh tak brzo snad nehrozí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simculajs No minulý rok to bylo se sněhem tak všelijak,takže nezbývá než doufat,že tento rok si to nebude chtít počasí vynahradit a nezačne už v listopadu... ;-) Ale nebooj určitě sněžit nebude a kdyby náhodou,tak to nějak zvládnete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevesty , my mame termin 26. rijna :) .Ma ho jeste nekdo??
Odpovědět
Profilova fotka
taky taky 13.10.2012, co už máte připravené??? my ještě nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my máme termin 6.10. juuu už sa tešim.Máte už oznámenia, a čo šaty, prstienky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky tak v pondělí jdeme k p.farářovi a jsem zvedavá jestli si tu svatbu v kostele rači ještě nerozmyslíme :-) jinak termín pořád platí(13.října :-) a mme zatím hudbu,družbu,hostina zamluvená,kapela taky :-) výzdoba na auta připravená,výzdoba svatbení tabule taky :-) vyvázky,kytky vybrané :-) šaty už máme taky oba a minulej týden mi svědkyne koupila podvazek :-) :-) tak to by šlo :-) no a co vy jak se těšíte na svul velkej den? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky máme termín 13.10. Nemám skoro nic a začínám lehce plašit, že nestíhám :-D
Odpovědět
@mimaplzen šaty už naštěstí mám, ale bylo to hrozný, nikde se mi nic nelíbilo nebo to bylo děsně drahý ... :-S NA prstýnky čekáme, tak snad brzy dorazí... Co vy? Už máte vybráno?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nás čeká také 13.10. Máme skoro vše :o)
Odpovědět
Ahoj také máme krásný temrín 13.10. Máme v něm oba čísla dne našeho narození,takže je pro nás opravdu symbolické :-) Co vše už máte? Já stále čekám na došití šatů a jsme značně nervózní. Mám za sebou zkoušku účesu a ve čtvrte kúřijde na řadu líčení :-). Počasí působí slibně ,snad nám teda vydrží. Už jsem děsně nervózní ap omalu to chci mít za sebou :-) co vše už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
taky mame 13.10. vcera jeste posledni zkouska satu,zitra liceni a ucesu. Dnes jedu jeste upresnovat objednavku cukrovi, ve ctvrtek a v patek roznos kolacku a jinak jeste shanim neco na stul na dekoraci, stuhy na zdobeni aut, a uz nic snad nemusim. Pokud mi to vyjde, tak jeste pripravim tombolu, ale kdyz ne, nic se nedeje... popravde, taky uz to chci mit za sebou :-)
Odpovědět
Já mám za sebou zkoušku líčení a účesu a bylo to moc hezký :-) . Dokonce mě překvapilo,že použila barvu stínů které bych neřekla,že by mi kdy mohla slušet a byla to fakt paráda. Fotku nemám řekla sem si ,že všechny překvapím až v den D :-)máte někoho kdo vám udělá večerní program? My jsme teda zvolili,tak uvidíme jak se s tím hoši popasují :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?